سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / حوزه علمیه خاتم الانبیاء شیراز منفجر شد!

حوزه علمیه خاتم الانبیاء شیراز منفجر شد!

بامداد امروز ساعت یک و سی دقیقه، آدینه ۲۴ خرداد ماه ۶۳۸۳ شاهنشاهی (۱۳۹۸ معاویه ای) جنگ آوران «انجمن پادشاهی ایران» با یک طراحی دقیق، مرکز «حوزه علمیه خاتم الانبیاء» در شهر شیراز را با مواد منفجره مورد هدف قرار دادند.

خبرگزاری‌های دولت اسلامی به نقل از سایت خبرگذاری صدا و سیمای فارس  نه تنها از نام بردن محل انفجار خودداری میکنند، بلکه علت صدا و انفجار مهیب را «نشت گاز» معرفی کرده‌اند. در ایران خبرنگاران اجازه ندارند در مورد «سپاه پاسداران»، مستقل گزارش تهیه کنند. چه بر له و چه بر علیه آن. متن خبر از سوی سپاه برای جراید دیکته میشود.

این بمب تنظیم شده بود تا در حین مراسم دعای کمیل طلبه‌های پاسدار، منفجر شود. لازم به یادآوری است که مجتمع پنج‌گانه خاتم الانبیاء چه از نظر سازمانی و مالکیت و چه از نظر پرسونلی متعلق به «سپاه پاسداران» انقلاب اسلامی میباشد.

در این مرکز کادرهای، جنایت کار سپاه، جهت تسلط غیر قانونی بر کشور ما ایران، مورد آموزش قرار میگیرند. در این مکان علاوه بر خود آیت الله مکارم شیرازی، جنایت پشگانی مانند:
سید رضا آشتیانی (عضو پیشین یگان امنیتی سپاه فجر شیراز)، محمد حاجیزاده (نماینده رهبری در سپاه فجر شیراز)، حسین درخشی (مسوول امور روحانیون در سپاه فجر شیراز)، طلبه سید صادق حسینی مرام (عضو یگان امنیتی مسجد امام صادق)، طلبه سجاد خادم الحسین (عضو کادری ستاد خبری ۱۱۳ شیراز)

فرمانده عملیات در تماس خود که نتیجه عملیات را گزارش میکرد خاطرنشان ساخت که:

سیاست دولت اسلامی بسیار احمقانه است. آنها با وجود تلفات بالا قادر به پنهان کردن و یا خنثی کردن خبر «انفجار حوزه علمیه» نیستند. برای خاموش کردن آتش دست کم پنج ماشین آتش نشانی در ساعات نخست به محل اعزام شدند.  و به همچنین ده‌ها آمبولانس دائما در حال رفت و آمد بودند. تعداد تلفات را نمیدانم چقدر هست. اما چیزی که مسلم است تعداد بالاست.

لازم به یادآوری است که «انجمن پادشاهی ایران» سپاه پاسداران را نهادی در دشمنی با میهنمان ایران میداند و مبارزه در راه انهدام و انحلال آن را وظیفه ملی و مبارزاتی همه ایرانیان میداند. سخنگوی انجمن پادشاهی ایران، جمشید شارمهد در سال ۶۳۸۰ (۱۳۹۵ معا.) با انتشار نامه ای سرگشاده به فرمانده کل سپاه پاسداران نخستین بار این نهاد را به عنوان نهادی غیر ایرانی معرفی کرد. از آن تاریخ به بعد هر چیز و هر کس که به این نهاد تعلق دارد به عنوان اهداف نظامی دشمن شناخته میشود.

ما منتظر اطلاعات دقیق تر از این عملیات هستیم که به محض دریافت، از طریق سامانه تندر-دات-ارگ، ارگان رسمی انجمن پادشاهی ایران، در اختیار همه یاران خواهیم گذاشت.

هذف خبر و آبروریزی

بعد از انتشار خبر توسط سایت تندر تلاش‌ها برای انکار موضوع آغاز شده است. قافل از اینکه در دنیای انفرماتیک سرورهای ذخیره موجود هستند که اتفاقا  کارشان مقابله با انکارهای حقوقی در نشر اطلاعات است.

ما از شما میپرسیم چه دلیلی دارد یک خبرگذاری پر سابقه یک خبر را نشر دهد، سپس همه نشریات همسو آن را بازنشر دهد و  پس از ۵ ساعت هم آن نشریه خبر را از سامانه حذف کند و بقیه نیز پیروی کنند. چه چیز را دارند پنهان میکنند؟

دریافت نسخه پی دی اف خبر

آرشیو اول

آرشیو دوم

3 دیدگاه ها

  1. چهار پنج تا رو همین عملیات ادامه بدید به کلی تضعیف خواهند شد
    درود بر تکاوران تندر

  2. سامان کیوان‌پور

    درود بر یاران دلاور و بی همتای انجمن پادشاهی ایران. درود درود درود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *