سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / فراخوان درفش کاویانی، نماد رزم ایرانی

فراخوان درفش کاویانی، نماد رزم ایرانی

درفش کاویانی تنها نماد تمام ایرانی و ملی است که از اسطوره گرفته تا تراژدی، هزاران سال است در تاریخ ما ایرانیان در نبردها و قیامها حضور یافته و نقشی تمام کننده داشته است.

این نماد را اول بار کاوه آهنگر در میان مردم ستمدیده از چرمینه پوش خود برافراشت، همگان را دعوت به همراهی نمود و در آخر پیروز شد. درفش کاویانی از آن پس به پرچم رسمی پادشاهی ایران بدل گشت و هر پادشاه گوهری به آن افزود. همواره در جنگها پیشاپیش سپاه بود تا اینکه در یورش تازیان مسلمان به ایران، شکست و پاره  پاره شد. امروز این نماد همواره از سوی نواده های محمد و عمر و علی مانند «رضا پهلوی» و «مجاهدین» مورد تنفر قرار دارد.

انجمن پادشاهی ایران برای باز گرداندن آیین پادشاهی کوروش بزرگ و اقتدار باستانی به ایرانزمین از سال ۶۳۷۰ شاهنشاهی (برابر با ۲۰۰۵ میلادی) رسما درفش کاویانی را به عنوان نماد مبارزاتی خود برگزیده است. زیرا:

 • درفش کاویانی، بر خلاف نماد« شیر و خورشید»، چه با شمشیر و چه بی شمشیر، از دل مردم زحمت کش و مبارز یبرون آمده و به هیچ عنوان با اشرافیت سرزمین ما پیوندی ندارد.
 • درفش کاویانی، بر خلاف نمادهای دیگرایرانی،  تنها نماد ایرانی است که، پیشینه مذهبی ندارد و به معنی واقعی کلمه نماد «سکولاریسم» است.
 • درفش کاویانی، بر خلاف نماد نمادهای دیگرایرانی،  نماینده «ناسیونالیسم شیعه» نیست. بلکه نمادیست که به صورت آشکار با اسلام از هر ریشه و تبارش سر جنگ دارد.
 • درفش کاویانی، نماد سپه سالاران ایرانی مانند کاوه آهنگر، بهمن جازویه رامهرمزی، فیروز نهاوندی،  روزبه خراسانی و بایک خرم دین وهزاران دلآور دیگر است که در این چند هزار ساله نگه دار ایران و سرزمین‌های آریایی بوده اند.
 • درفش کاویانی، پیشینه کشتار اقوام ایرانی را ندارد. درفش کاویانی نماد دلآوران همه تیره‌های ایرانی و نماد ایران بزرگ کورشی است، و دامنه اعتبار و مقبولیت آن محدود به ایران کوچک کنونی نمیشود.
 • درفش کاویانی، پیشینه جنگهای ایران ستیز «حسنی و حسینی» را ندارد.
 • درفش کاویانی، نه به رنگ «فیروزه ای سید رضا دیبا» ختم میشود و نه پایبند به « سبز سید حسین موسوی» است. بلکه همآنند سرزمین ما ایران  خوش نام، پر معنی، رنگآرنگ و زیباست.

امروز «انجمن پادشاهی ایران» از همه هموندان، همپیمانان و ایران یاران میخواهد که نماد «انجمن پادشاهی ایران» را که ریشه در اعماق تاریخ  شاهنشاهی و ابر فرهنگ ایرانی دارد را، با توانی بالا برافرازند. برای اعلام حضور خود در محل زندگی، کار و یا آموزش، نقش درفش کاویانی را به صورتی که در کلیپ همراه این نوشته نمایش داده میشود، به صورت یک ضربدر و یک دایره کوچک در بالا، نمایش دهید.

بدانید تنها کسانی که درفش کاویانی را میپسندند همراه و همپیمان ما هستند و کسانی که از آن بیزار هستند و خود را ایرانی مینامند هرزه‌های بچه سیدی هستند که  دیر و یا زود از پشت به ما خنجر خواهند زد. آنها را از صفوف خود دور کنید.

کلیپ تبلیغی برای پخش در سرویس‌های اینترنتی:
/wp-content/uploads/2019/05/spray-drafsh-kaviani-compresd.mp4

2 دیدگاه ها

 1. همه چیز اینجا خوبه اما در عجبم که چگونه در کلیپ پایین نامی از پارس و پارسی زبان نبرده اید…

 2. ✊ مرگ بر آخوند و رژیم جمهوری اسلامی ✊

  ملت ایران باید دوباره بپاخیزند و دنیا نسان بدهند ک هنوز در ایران خون غیور مردان میهن پرست زنده است و مردم ایران پهناور همچنان همبستگی دارند…

  به امید ایران آباد و آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *