سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / پیروزی انجمن و وظایف ملی

پیروزی انجمن و وظایف ملی

روز گذشته دوشنبه ۸ آوریل ۲۰۱۹ میلادی، «دونالد ترامپ» ریسس جمهور ایالات متحده آمریکا در یک اقدام جسورانه «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را در لیست سازمان‌های تروریستی قرار داد. انتخاب این روز که مصادف با شب تولد حسین تازی است (سوم شعبان، روز پاسدار) نشانه آگاهی و تسلط دولت ترامپ بر شرایط حاکم میباشد.

او با این اقدام جسورانه خود، نه تنها راه را برای هر گونه مماشات سیاست‌بازان متحجر و کوته فکر بست، بلکه در عمل دوستی خود را با نسل جدید آینده ساز ایران آشکار کرد. نسلی که در سرسراهای کنگره و کاخ سفید نماینده ندارند. نسلی که مالک ایران هستند اما امروز مجبور به ترک خانه و کاشانه خود میشوند.

این اقدام ریاست جمهور ایالات متحده آمریکا و وزیر سخت کوش آن «مایک پمپئو» دقیقا در امتداد سیاست‌ها و برداشت‌های «انجمن پادشاهی ایران» قرار دارد. ما این اقدام جسورانه را یک پیروزی برای مبارزین جان برکف «انجمن پادشاهی ایران» و همه خردگرایان ایران و جهان میدانیم. کسانی که استوار بر سیاستهای بخردانه خود پافشاری کرده، شرایط سخت مبارزاتی را پذیرفتند، تا جهانیان را متقاعد کنند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تاسیسش، ساختار مافیایی و القاعده-ای داشت تا جایی که خود طراحان و بیانگذاران آن قادر به ادقام آن با نهادهای نظامی ایران مانند ارتش و یا شهربانی نبودند. این سپاه وحشی‌های اسلامی است که مانند ذالو به بدن ایران چسبیده اند، ایران را جزو قناعم جنگی خود میدانند و به هیچ کس پاسخگو نیستند. اقتصاد ایران، سیاست ایران و هر آنچه که به نام دولت ایران میشناسیم در اختیار این سپاه است.

وظیفه این سپاه از روز نخست «پاسداری از دستآودهای انقلاب اسلامی»، یعنی سرکوب میهن پرستان در داخل و «صدور انقلاب اسلامی»، به معنی تولید بی ثباتی، در جهان بوده است. این سپاه تنها با همکاری و همراهی سیاستمداران گرسنه و فاسد اروپایی و آمریکایی توانسته ۴۰ سال دوام بیآورد.

«انجمن پادشاهی ایران» آخرین بار در نشستی که سه سال پیش در روز شنبه ۲۷ شهریور ۶۳۸۰ شاهنشاهی (۱۳۹۵ معاویه‌ای) برگذار شد «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را به عنوان یک نهاد ایران ستیز، جنگ افروز و دشمن معرفی کرده است که نابودی آن وظیفه همه مبارزین میهن‌پرست است.

در تاریخ شنبه ۱۶ امرداد هم آن سال در نامه سرگشاده ای که خطاب به سردار سپاهی محمد علی جعفری به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران، نوشته شد و در سطح وسیع کشوری پخش شد، تصمیمات این نشست بازتاب میابد. در این نامه آمده است:

من به شما هشدار میدهم که، رزمندگان «انجمن پادشاهی ایران» و هم‌پیمانان آن به شما رحم نخواهند کرد. از این پس هر آنچه که مربوط به «سپاه» شما باشد، بدون توجه به نوع آن، به عنوان اهداف نظامی تعریف شده و مورد یورش قرار خواهند گرفت.

انتشار این نامه سرگشاده موجب شد که سردار جعفری برای مدتی از پست خود کنار برود.

روز آدینه ۱۹ شهریور ۶۳۸۰ شاهنشاهی (۱۳۹۵ معاویه‌ای) پیشمرگان انجمن پادشاهی ایران در استان ایلام شامگاه یک بمب پرقدرت صوتی را بر تپه ای مشرف به محله پاسدارنشین در شهر «آبدانان» ایلام منفجر کردند که صدای آن در تمام نقاط شهر قابل شنیدن بود.

بامداد روز آدینه ۱۶ مهر ماه ۶۳۸۰ شاهنشاهی ساعت ۱:۳۰ پیشمرگان انجمن پادشاهی، با انفجار یکی از مخازن مواد نفتی در پالایشگاه شاهرود، بقیه مخازن موجود در محل را به آتش کشیده و منهدم کردند. پالایشگاه متعلق به سپاه پاسداران بود.

ساعت یک بامداد روز، چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۶۳۸۲ شاهنشاهی (۱۳۹۷ معا.) یک تیم چهار نفره انجمن پادشاهی ایران به محوطه «صدا و سیمای جمهوری اسلامی» در مرکز شهر شیراز نفوذ کرده و بمب دست ساز قوی ای را در فضای باز منفجر کردند.

همه این عملیات‌ها آنگونه طراحی شده بودند که، هیچ گونه تلفات جانی به کسی، چه نظامی و چه غیر نظامی وارد نشود. نبرد ایرانیان با اهرمن سپاه پاسداران اسلامی دیرزمانی است که از سوی انجمن آغاز شده است.

اهمیت این عملیات‌ها در این بود که انجمن توانست به مردم ایران و جهانیان نشان دهد که سپاه با وجود همه سروت‌های دزدیده شده از ملت ایران و با وجود همه امکانات فنی و امکانات دولتی که از آن خود کرده در مقابل یک گروه منسجم ایرانی ناتوان و بی نهایت ضربه پذیر است.

دقیقا از این روست که امروز «انجمن پادشاهی ایران» میتواند مدعی پیشتازی مبارزات آزادیبخش ملی باشد و به جای سرگرم کردن مردم ایران و جهان با شعارهای توخالی دست به اقدامات جدی و ایران سازانه بزند.

وارد کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به لیست سازمانهای تروریستی علاوه بر اینکه به روند مبارزاتی ما شتاب بیشتری میدهد در عین حال وظایف ملی ما را نیز افزایش میدهد. همه اعضا و هواداران ما باید آماده تقبل وظایف بیشتر و مهمتری باشند.

پاینده ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *