سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / آفت وحدت ایرانیان

آفت وحدت ایرانیان

بارها و بارها از زبان بسیاری شنیده ایم که یکی از علل انفعال در فراخوان ها و یا اعتراضات موثر عدم وجود آلترناتیو یا همانا یک رنگی و یک دستی گروه های مخالف نظام بوده است. به دیگر سخن تا زمانیکه گروه های مدعی مبارز و مخالف رژیم جمهوری انیران اسلامی در یک آن واحد با تجربه ای بالغ بر یک قرن تحولات سیاسی چه در ایران و چه در منطقه هنوز نمی دانند بایستی چه شیوه ای را درپیش گیرند و اساساً راه حل نهایی رهایی، از این گیج گاه سیاسی چیست، تا ابدوالدهر آش همان آش و کاسه همان کاسه خواهد بود.

بنابراین با این حال و روز معلوم و نارسایی عقلی روند انشقاق در اپوزیسیون حتمی و کنش نسبت به تزهای سیاسی عمدتا سکولار دموکرات از سوی مردم بی پاسخ خواهد ماند.

خانم ها و آقایان کنشگر، فعالین و مبارزین سیاسی، اینکه چرا تا کنون متوجه نشده اید انواع و اقسام تحولات، شورش ها، بهارها، اصلاحات، کودتا، رستاخیزها، فرشگردیها و انقلاب های رخ داده در ایران و منطقه تنها و تنها به یک دلیل واضح طی اعصار گذشته با شکست قطعی و پیاپی مواجه گردیده است،  که اساسا راهکار شما برای جلوگیری از رسوخ ویروس اسلام که در پس هر تحول سیاسی آنرا آلوده میکند و زمین میزند کارامد نبوده و شوربختانه شما به لزوم چنین پدافند سیاسی نتنها پی نبرده اید بلکه پیرو اجداد سیاستمدار و روشنفکر خود باشتباه کورکورانه ادای غربی ها را درآورده اید و این آنتی بیوتیکهای ملی شما بر این بیماری ارتجاع بی اثر بوده است. این عدم توانایی در تشخیص چنین نکته ای اساسی عامل اصلی عدم پیوستگی میان موج آزادی خواهی مردم نسبت به عملکرد الیت سیاسی جامعه ایرانی می باشد و هرچه عرفا و حکما و شعرا نیز برای حفظ آبرویتان این مورد آلاینده را با ایما و اشاره و در لفافه گفته اند کماکان افاقه نکرده است. با این حال جای نگرانی نیست، ما اینبار بی پرده بر شما بانگ زدیم تا مگر بخود آیید. انجمن پادشاهی ایران بارها و بارها لزوم توجه به مفاد آیین ریشه ای که همانا قانون اساسی کوروش بزرگ می باشد را گوشزد نموده است. با مطالعه ی ساختار سیاسی و مدیریتی نهفته در آیین ریشه ای با این راه کار ویژه و نحوه عملکرد آن به منظور جلوگیری از نفوذ دسیسه های خصمانه به ویژه اسلام سیاسی اقتدارگرا و زهرآگین آشنا خواهید شد و این تنها روشی است تا با رشد سطح معلومات سیاسی خود و رسیدن به خط استقلال فرهنگ سیاست ورزی متناسب با جامعه ی نوین ایران قادر به یکپارچگی و اتحاد باشید تا در ادامه مردم نیز به یمن این قدوم خلاقه با شما همراه شوند.

رسیدن به این سطح از آگاهی و هشیاری  را تنها مدیون فرهنگ آریایی ، اساطیری و باستانی ایران زمین و بزرگمردان تاریخ این بوم و بر خواهید بود و بدین سان به جمع این بزرگان خواهید پیوست.

باشد تا افتخاری بزرگ را،  برای آریابوم رقم زنید.

پاینده ایران

برقرار آیین ریشه ای

کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *