سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / پیک دیپلماتیک انجمن پادشاهی ایران به «مایک پومپئو»

پیک دیپلماتیک انجمن پادشاهی ایران به «مایک پومپئو»

روز ۲۱ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی  «انجمن پادشاهی ایران»، به مناسبت برگزاری کنفرانس معروف به «کنفرانس ورشو» نامه ای حاوی مواضع انجمن پادشاهی ایران به عالیجناب «مایک پومپئو» وزیر امور خارجه ایالات متحد آمریکا فرستاد. این پیک رسمی  روز آدینه ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی در دفتر ایشان دریافت شد.

در این نامه، که مهندس جمشید شارمهد به نمایندگی از سوی انجمن پادشاهی ایران،  آن را دستینه کرده است، تاکید شده است که:

«امر آزادسازی  ایران از چنگال ارتجاع سیاه و بازگشت آن به هویت درخشان گذشته خود و جامعه صلح  دوست جهانی تنها و تنها وظیفه مبارزین ایرانی است.»

و از اینکه ایالات متحده آمریکا تحت رهبری «دونالد ترامپ» بر خلاف دولت های پیشین از سیاست «اسلام پروری» پرهیز کرده است، ابراز خرسندی می کند. در ادامه این پیک  به شمه ای از موارد اشاره می کند که دولتهای پیشین در مماشات و تقویت «اسلام سیاسی» پیشه گرفته بودند و کماکان  به این روش ادامه می دهند. این پیک دیپلماتیک  ضمن ابراز نگرانی یادآوری می کند که:

«انجمن پادشاهی ایران از سال ۲۰۰۷ میلادی با تصویب جنبش چند مرحله ای « تندر» طرح های گوناگون بسیج مردمی در راه  براندازی و استقرار قوانین کورشی را طراحی و آزمایش کرده و هم اکنون با توان بالا در حال اجرای آن هست. از این جهت مایل هستم  یادآوری کنم که نتیجه کنفرانس لهستان هر چه می خواهد باشد، طرح های انجمن اجرا خواهند شد. اتخاذ تصمیمات بدون در نظر گرفتن برنامه های انجمن پادشاهی و همپیمانانش می تواند به عنوان یک عمل خصمانه از سوی مبارزین انجمن و هواداران آن سو تعبیر شود.»

و اضافه می کند:

«از میان این طرح های در حال اجرا  ۴ مورد اهمیت ویژه دارند.

  •  تشکیل انجمن های محلی: جلب و تربیت کادر های محلی و آموزش آنها.
  • طرح  راه کورش: طرح  تبلیغاتی جهت جلب پشتیبانان منطقه ای در ایجاد و گسترش همبستگی و همکاری های منطقه ای و پایان دادن به درگیری های اسرائیل، فلسطین و ایران.
  • -طرح  فتح تهران: تسخیر ادارات و ساختمان های دولتی توسط آموزش و سازماندهی اهالی غیر نظامی شهر.
  •  بسیج نیروهای مسلح: گسترش سازماندهی و آرایش نوین ارتش جهت حفظ مرزها و ایجاد امنیت در شهرها، انحلال و جذب نیروهای سپاه پاسداران و بسیج. »

این پیک با این جمله پایان می یابد:

«عالیجناب پمپئو، در این روزها شوربختانه ما مجبور هستیم در باره کشتار دشمنانمان فکر کنیم و نقشه بکشیم. امیدوارم بتوانیم در آینده بسیار نزدیک پس از برگرداندن دیو اسلام به بطری خود بتوانیم درباره آبادانی این سرزمین که زمانی« کشور گل و بلبل» نام گرفته بود گفتگو کنیم. هزاران نفر از دختران و پسران ایران در حال جان فشانی هستند تا این رویا دوباره به واقعیت تبدیل شود. از اینکه افراد ریز بین و توانایی مانند شما در دولت ایالات متحده آمریکا حضور دارند خوشحالیم.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *