سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / فستیوال شارلاتانها در شب ژانویه

فستیوال شارلاتانها در شب ژانویه

ناتوانی و واماندگی در براندازی از یک سو،  و موج سواری بر موجی از خونهای ریخته شده ایرانیان در دانشگاه و زندان و مدرسه در واپسین نفسهای رژیم انیران اسلامی،  کار را به جایی رسانده است که سرو صدای آیت الله بی بی سی را هم درآورد.

گویی بدآموزی های اسلام از تقیه و حقه بازی،  سپاه و اپوزیسیون نمی شناسد. معلق بازی مشروطه خواهان و شاه اللهی ها در زمستان ۹۷ فقط فتوشاپ فیلمهای قیام مردم در سال قبل را کم داشت که آن هم به مدد عقده گشایی های اساتید فراخوان فروش در شورای باصطلاح هماهنگی رسانه ها فراهم شد.  بار دیگر ثابت کرد که چرا،  و اساسا یک دروغگوی منفعل نظیر رضا پهلوی می تواند چنین گندی را بالا آورد.  و با عدم توانایی در کنترل نیروی هوادار خود، آب به آسیاب ج.ا. بریزد.

و یا اصلا ماجرا چیز دیگری است  و آن این که حالا که مملکت هرکی هرکی شده ست و دولت ترامپ او را «مسوولیت ناپذیر»  و« آنرمال» خوانده است برای چپاول و ادامه غارتها به سبک همان راهزن یزرگ ج.ا،  ماهم ویدیو اعتراضات جعلی چاپ کنیم و مدعی قدرت شویم. خیر لاشخورهای محترم شما اصلا بیجا می کنید مثل نقل و نبات فراخوان صادر می کنید و جان مردم و دانشجویان را به خطر می اندازید و سوژه تبلیغاتی  دست یک رژیم سرکوبگر می دهید.

یعنی شما شارلاتانها هنوز نفهمیده اید، رژیمی که اسیر کشی (وحید صیادی نصیری)  و اعدام شغل اول اوست نبایستی برایش طعمه فراهم کرد. شما «بالا بینداز» هم نیستید چه رسد به برانداز.

«انجمن پادشاهی ایران» بارها عنوان کرده است بایستی با روشهای مبارزاتی درست و صحیح با این رژیم جنگید و اینکار تنها با سیاست «مشت و گلوله» امکانپذیر است به دلایل کاملا منطقی.

بنگرید چگونه تشکیلات «سفیران فرشگرد» برای زد و بند فرستاده شده،  امروز جیکشان در نیامد و در فراخوان نبودند و بعد همراه شدند.  وهم چنین  دارو دسته سربازان خود خوانده رضا پهلوی تحت عنوان «شورای هماهنگی رسانه ها» بطور هماهنگ فراخوان صادر کرده و ویدیو جعل می کنید که اصولا این کارها خیانت به ملت است. ای نادان ها شما با تقلب کردن  در اخبار مبارزاتی، مردم را دور می زنید، نه دولت اسلامی را.

یعنی واقعا این هماهنگی برای دروغ پراکنی هماهنگ شده است؟!

تف به شرف نداشته شما از آن «فخراور» گرفته تا طوله  زم و «جوانمردی»  و« شمیرانی»  و«محمدی»  و« شبکه بیان»  و« آزادی»  و «دور تی وی».  همه شما خجستکان که هر را از بر تشخیص نمیدهید چه رسد به رهبری مبارزات مردم.

خود را از لیست همدستان جمهوری انیران اسلامی خارج کنید و خفه خون بگیرید. شما سد راه «انجمن پادشاهی ایران» هستید. که این اخطار جدی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *