سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / منتظر چه هستید؟

منتظر چه هستید؟

موشک باران شهرهای اسرائیل توسط حماس.

درود یاران

طی ساعات گذشته تازیان وحشی «حماس» دهها راکت به مناطق مسکونی اسراییل پرتاب کرده اند.
بد نیست یادآوری کنیم این آدمکشهای بی ناموس و بی همه چیز، از مردم و زنان و کودکان خود،  به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کنند تا فقط فریضه دینی و جهادی خود را بجای آورند.

تنها کافی است به نحوه عملکرد این بربر ها با حمایت سپاه و جمهوری انیران اسلامی و قطر وعرب های صعودی  دقت کنیم،  چه در ایران و چه در منطقه، سپاه پاسداران اسلام در حال کشتار نرم و سخت است که همه اینها نمونه بارز اندیشه های اسلام برآمده از قرآن است.  شیعه و سنی هم ندارد همه دست در یک کاسه و سر در یک آخور دارند.

چرا انقدر مماشات؟ چرا انقدر مسامحه؟ غزه با مناطق یهودی نشین قرین است و مردم از دست این تازیان، درست مشابه ایرانیان؛ ۴۰ سال است آسایش ندارند. آنها کشته می دهند و قطعا همه میدانیم تمام این ۱۳۹۷ سال ننگین، داستان همین بوده است.

من از برخی گروهها و ایرانیان درون اسراییل تعجب می‌کنم چرا در نابودی این دشمن مشترک با «انجمن پادشاهی ایران» متحد نمی‌شوند؟ تا کی باید، تن زنان و فرزندان کورد و بلوچ و یهود و حتی عرب از دست این اسلام ننگین بلرزد؟ آیا حداقل ما ایرانیان راستین چه یهودی و چه فارس و چه کورد و چه دیگر،  نباید همزبان و یکصدا شویم و قدری مسوولیت پذیر و محکم عمل کنیم؟
آیا همه کارها را باید ترامپ درست کند؟
همه بدبختیها را نتانیاهو باید درست کند؟
همه باید در انتظار جا زدن پوتین و اروپا باشیم؟
این چه سمی است که بعد از اینهمه ننگ وبی شرمی،  کک مان هم نمی گزد و هنوز باهم تعارف داریم؟

نکند توقع داریم شاهزاده اسلام پناه  بی بخار ما  کاری کند و حرفی بزند بقیه هم دنبال او بز روی کنند؟

یاران انجمن پادشاهی و سایر هموطنان گرامی درخواست دارم قدری اندیشه کنیم کسی جز خودمان قرار نیست برایمان دل بسوزاند و دست ما را بگیرد، سران سیاسی هم یا دست تنها هستند یا ترجیح می دهند معادلات منطقه ای را به هم نزنند. شاید هم معادلات مد نظرشان نیست و در پی معاملات هستند. در هر حال سکوت ما هر مدیریت غلطی را توجیه می کند.

ای ایرانی در تهران، ای ایرانی در لندن، ای ایرانی در اورشلیم، ای ایرانی در پاریس، ای ایرانی در شیراز، ای ایرانی در چابهار، ای ایرانی در مشهد و یزد و اصفهان و تبریز و ملبورن:

خدا را قربان شوم! ما ایرانی ها اینک در تمام اقوام جهان تخم و ترکه داریم. هنوز برای باهم بودن تعارف می‌کنیم.

پیشنهاد طرح راه کوروش و تشکیل حلقه مبارزاتی انجمن پادشاهی ایران از« لس آنجلس تا اورشلیم» کماکان روی میز است.

قاطعانه از همه یاران و ایرانیان گرامی می خواهیم دست یاری «انجمن پادشاهی ایران» را برای برقراری «آیین ریشه ای» بفشارند و خاک و نیایمان را از شر اسلام اهریمنی آزاد گردانیم.

تمامی دولتهای اسلامی در پشت پرده بدلیل منافع مشترک ایدئولوژیک و سابقه دشمنی تاریخی با یهودیان، ایرانیان لاجرم باهم همدستند. آنها سر در یک آخور دارند و تاریخ ثابت کرده است که آنها به جامعه خود هم بهایی نمی دهند.

فریاد صلح سردادن،  از موضع ضعف و انفعال در مقابل دشمن، نتیجه ای بهتر از این ندارد که امروز، خانه های مسکونی اسراییل موشک باران شوند.

پس به «انجمن پادشاهی ایران» بپیوندید برای نابودی دشمن مشترک.

کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *