سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / باز هم: آنچه خوبان همه دارند تو تنها داری!

باز هم: آنچه خوبان همه دارند تو تنها داری!

در باره نمایش مشمئز کننده «رضا پهلوی» در تلویزیون فارسی زبان عربستان سعودی به نام ایران-اینترناسیونال.

این شاهزاده طاقت نمی‌آورد. ماشاالله خیلی هم فعال است. برای خدمت به اسلام ۱۲ امامی، یعنی پسر عموهای دینی خودش کم نمی‌گذارد. از دهن کجی به دلآوران پاسارگاد گرفته تا هم بستری با دشمنان ایران. هدف او آلوده کردن چهره پادشاهی است. او می خواهد ظاهر شاه ایران باشد. ظاهر شاهی که پایان دهنده پادشاهی در افغانستان بود. در زمانهای نخست زندگی وی در غربت از او شنیده شده است که گفته است:«من آخرین میخ بر تابوت پادشاهی هستم». آن زمان پیش کسوتان ما این شنیده ها را جزو شایعات و بدخواهان ولیعهد جوان می‌دانستند.

پیشکسوتان ما شهامت و توانایی رویارویی با این حقیقت را نداشتند. آنها به فرهنگ ایرانی اعتقاد نداشتند که میگوید «هنر بر تر از گوهر آمد پدید». «هنر» یعنی همه آن چیز که آموختنی و با پشت کار به دست آوردنی است برتر از «گوهر» که هم آنا «نژاد» و خانواده باشد، بزرگ و مهم میدانند.

اما امروز این انجمن پادشاهی ایران است که با قدرت و توان آریایی در صحنه حضور دارد و با تمام قوا با تکیه بر فرهنگ سترگ ایران زمین سنگرهای پیروزی را یک به یک فتح می کند.

امروز «رضا پهلوی» با این نمایش تلویزیونی تنها آبروی خودش و هم پیمانانش را برده است. او فکر میکند که آبرو را با پول میتوان خرید. و ملت ایران در شرایط کنونی و با فشار تحریم های آمریکا برای خروج از این مکافات، مجبور است وجود نا لایق او را قورت دهد.

ما به او میگوییم سخت در اشتباهی. ما ۳۰۰ ملیون دلار هدیه عربستان را نداریم اما نگاه کن و ببین چند ماه آینده تو کجا خواهی بود و دلآوران درفش به دست پاسارگاد کجا.

لینک این برنامه در یوتوب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *