سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / نکته ای دیگر از کاربران تالار گفتگوی انجمن

نکته ای دیگر از کاربران تالار گفتگوی انجمن

بر گرفته شده از تالار گفتگوی آزاد انجمن پادشاهی ایران در تلگرام:
https://t.me/tondar_chat

[10.09.18 04:22]

پیام کاربر 1031:
نکته ای دیگر
هرچند همه میدانیم بازی این آخوندکها به سر آمده و در حال باصطلاح ریزش هستند بایستی در نظر گرفت که یک مارمولک هفت خط و غارتگر مسلمان همیشه هفت خط و راهزن می‌ماند حتی اگر پزشک و روشنفکر و خداشناس و کارشناس حلال و حرام باشد . . . .

توضیح میدهم . . .
آقای شهرام همایون و خیلی‌های دیگری که هنوز توی باغ نیستید و نمی‌دانید که چه حرامزاده هایی اسلام به عنوان تیرهای نجات بخش خود پرورانده و می‌خواهند هرطور شده یک نطفه از خود در آریا بوم باقی بگذارند . . .
حرامزاده خزعلی و سایر ریزشی ها خوب بدانند که اتفاقا هرآنچه تیر و طایفه شما با اموال این ملت کردند عین دستور صریح اسلام بوده چراکه غنیمت پیکار با طاغوت بود به قول خمینی کثافت الدنگ تو آنقدر بی شرفی که برای شستن ترکمان دینتان خواهر خود را در تلویزیون می‌فروشی که خود را راست کردار و ریزشی جلوه دهی و در لباس دکتر عمری دوباره برای اسلامت بخری . . . اگر شهرام یا دیگرانی که ادعا می‌کند حاضر جواب است فریب تو سالوس و تئوری پرداز بیت خلیفه را بخورند در کمال تاسف باید بگویم «انجمن پادشاهی» پوست تک تکتان می‌کند که به فیض شهادت ناقل شوید . . . چنان عدوی سبب خیرتان خواهیم شد که کیف کنید.

شهرام جدا حواست را جمع کن تو یک عمر از نام پادشاه فقید کیسه دوختی و دوربین و میکروفون چاق کردی اما یک شبه فریب آخوندک تازی زاده ای را می‌خوری که بعد از چهل سال گرده نشینی بر اموال ملت آن هم با سند به اسم پادشاه لومبانده تا خرتناق یقه هایشان را بالا کشیده اند و این دم آخر پس از سورچرانی پیش پای ایرانیان تکه استخوان پرت می کند نیشت را باز می‌کنی؟

و از کیسه خلیفه می‌بخشی؟
خجالت نمی‌کشی آقا؟
شماها کی می خواهید آدم شوید؟
کی می‌خواهید بفهمید؟
گیرم آقای رضا پهلوی در پادشاهی کوتاهی کرده اما تو که خودت را پهلوی باز و شاه باز میدانی به دام اردک زشتی از تبار بربرها افتادی و اجازه می دهی به کسی که عمری نانش را خورده ای به سگ طعنه بیند
می خواهی ریسمان الهی نجات آقای دکتر و اعوانش باشی یا نکند «هستی» برای روز مبادا؟

«ما هستیم» ات همین بود؟

https://youtu.be/oDyPxMDQQh4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *