سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / هشدارنامه انجمن پادشاهی ایران به پادشاه عربستان سعودی

هشدارنامه انجمن پادشاهی ایران به پادشاه عربستان سعودی

خدمت سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، پادشاه عربستان،

امروز در جریان مبارزات دامنه دار ایرانیان بر علیه رژیم اسلامی در شهر های خرمشهر و آبادان گزارش شده است که افراد وابسته به «سازمان مجاهدین خلق» از سوی ارکانهایی که به دولت شما نسبت داده شده است و بعضی محافل غیر مسئول آمریکایی، مسلح شده اند و در روند مبارزات ملی ایران دخالت میکنند.

عالی جناب، هم آنگونه که میدانید «سازمان مجاهدین خلق» هم آن گروهی است که در عمر ۴۰ ساله خود نخست در خدمت «اتحاد جماهیر شوروی» دست به کشتار ایرانی ها و آمریکایی ها میزند، سپس با پشتیبانی و دستور دولت صدام حسین به خاک ایران تجاوز کرده و اقوام کرد و ایرانی را میکشد و اکنون پس از یک دهه خاموشی دوباره خدمات خود را در اختیار دشمنان ایران قرار میدهد.

این گروه تنها گروهی است که به خاطر اقدامات ضد ملی اش، مورد نفرت همه مردم ایران قرار دارد. رهبران این گروه همآنند آخوند های حکومت در تهران به زنان عضو سازمان تجاوز میکنند و مورد سواستفاده جنسی قرار میدهند .اعضای ناراضی که قصد خروج از این فرقه را دارند با شکنجه و تنبیه بدنی مجازات میشوند. علیه رهبران و اعضای برجسته این سازمان در کشورهای پیش رفته اروپایی روند قانونی و قضایی در جریان است.

عالی جناب، مبارزین ایرانی و در پیشاپیش آن‌ها «انجمن پادشاهی ایران» پس از ۳۸ سال تحمل جنایات اسلامی و مبارزه پی گیر در ایران، امروز به پیروزی خود نزدیک میشود. آن‌ها در شهرهای ایران اعتصابات و تظاهرات مسالمت آمیز را سازماندهی کرده و وحدت ملی را در پیکار شبانه روزی خود آراسته اند.

«انجمن پادشاهی ایران» به نمایندگی از سوی همه میهن پرستان مبارز و جان بر کف، به شما هشدار میدهد، که اقدام «مسلح کردن دشمنان ایران» در صورت ادامه به عنوان عملی خصمانه علیه دولت آینده ایران تلقی میشود.

این هشدار نیز شامل محافل غیر مسئول آمریکایی می‌شود که عقل خود را به دست چند جنایتکار مسلمان داده اند. و یاد آور می‌شویم که چنین اقدامی با پیام نوروزی دانلد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در تضاد است.

عالی جناب، مبارزین ایرانی دستور اکید دارند در صورت مشاهده دخالت خارجی فرد خاطی و یا تشکیلات خاطی را خلع سلاح کرده و از صفوف مبارزین دور کنند. ایران و ایرانی نیازی به تسلیحات بیگانه ندارد زیرا خود سازنده جنگ افزار هستند و در چند ماه آینده، پایان سال جاری، اختیار آن نیز در دست دولت موقت قرار خواهد گرفت.

پاینده ایران
از سوی انجمن پادشاهی ایران
جمشید شارمهد

به تاریخ: ۱۰ تیر ماه ۶۳۸۲ شاهنشاهی (۱۳۹۷ معا.) (برابر با اول جولای ۲۰۱۸ میلادی)

متن این هشدارنامه به صورت پی-دی-اف

3 دیدگاه ها

  1. مجاهدین کفتار خلق خون مصیبت کثافت لعنت تجاوز شدگان تازی مرگتان باد

  2. سرباز میهن

    مشت کوبنده در دهان عربستان و دیگر یاوه گویان زده ای .اینجانب فرزند درون میهن بابت چنین اخطاری که یه مشت کله خراب دادی بسیار سپاسگذارم بابت که این شرافتمندی از خودت نشان دادی مدال افتخار من همین است

  3. سرباز میهن

    درود به شرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *