سرخط خبرها
سرآغاز / رزمآیش‌ها / انفجار در محوطه صدا و سیمای جمهوری اسلامی در شهر شیراز

انفجار در محوطه صدا و سیمای جمهوری اسلامی در شهر شیراز

ساعت یک بامداد امروز، چهارشنبه، ۲۳  خرداد ۶۳۸۲ شاهنشاهی (۱۳۹۷ معا.) یک تیم چهار نفره عملیاتی انجمن پادشاهی ایران به محوطه «صدا و سیمای جمهوری اسلامی» در مرکز شهر شیراز نفوذ کرده و بمب دست ساز قوی ای را در فضای باز منفجر کردند. در این انفجار هم آنگونه که طراحی شده بود، هیچ گونه تلفات جانی به کسی،  چه نظامی و چه غیر نظامی وارد نشده است.

«فرمانده بابک» طراح این عملیات، که امروز این خبر را مخابره میکرد خاطر نشان ساخت که این آخرین هشدار ما به سپاه پاسداران است. ما خواستیم به آنها توان نظامی خودمان را نشان دهیم. ما با این عملیات به آنها نشان دادیم که قادر هستیم به سادگی، با ساز و برگ همراه خود،  وارد محوطه تحت پوشش آنها بشویم و مواد منفجره ساخت خودمان را منفجر کنیم. ما میتوانستیم هم آن مواد را داخل ساختمان کار بگذاریم و تمام ساختمان را پایین بیاوریم. آنها بی شک متخصصین خود را به محل خواهند فرستاد و پیام ما را دریافت خواهند کرد.

«فرمانده بابک» اضافه میکند که ما به «سپاه پاسداران» هشدار میدهیم که به جای خیره سری و لیسیدن پای چرکین آخوند از دستورات «انجمن پادشاهی ایران» پیروی کنند. ما به آنها قول میدهیم که عملیات بعدی ما، بی شک،  همراه با تلفات بالای جانی خواهد بود.

لازم به یادآوری است که «انجمن پادشاهی ایران» سپاه پاسداران را نهادی در دشمنی با میهنمان ایران میداند و مبارزه در راه انهدام و انحلال آن را وظیفه ملی و مبارزاتی همه ایرانی ها میداند. سخنگوی انجمن پادشاهی ایران، جمشید شارمهد در سال ۶۳۸۰ (۱۳۹۵ معا.) با انتشار نامه ای سرگشاده به فرمانده کل سپاه پاسداران نخستین بار این نهاد را به عنوان نهادی غیر ایرانی معرفی کرد. از آن تاریخ به بعد هر چیز و هر کس که به این نهاد تعلق دارد به عنوان اهداف نظامی دشمن شناخته میشود.

ما منتظر اطلاعات دقیق تر از این عملیات هستیم که به محض دریافت، از طریق سامانه تندر-دات-ارگ، ارگان رسمی انجمن پادشاهی ایران، در اختیار همه یاران خواهیم گذاشت.

پاینده ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *