سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / آریاسب مغان باوند که بود؟

آریاسب مغان باوند که بود؟

آریاسب باوند  یکی از مبارزانی بود که در سال ۸۸ در میان مردم بود و کارنامه قابل قبولی داشت. او پس از دستگیری در همان سال تواب شد و به مهره ای برای حکومت اسلامی تبدیل شد.

و در پرژوه الماس پنهان که زیر نظر مستقیم اطلاعات و سپاه هدایت میشد به خارج از کشور مهاجرت کرد. امثال این شخص میتوان از مدحی و امید دانا نامبرد که تنها برای نابودی و دلسرد کردن  مردم از مبارزه های مدنی و نظامی گام برمیدارند.

آریاسب_باوند  نیز در همین راستا در خارج از کشور میان برخی اپوزیسیون هایی که بی هیچ قید شرطی نیروهای حکومتی را بیهوده بزرگ میکند رشد کرد  و نام و آوازه ای به دست آورد که دقیقا هدفش همین بود … و این پروژه ساخت مستندی که به تازگی از تلوزیون صداوسیما پخش شده است در همان سال ۸۸ و پس از آزادی این شخص کلید خورده بود.

انجمن_پادشاهی_ایران_تندر  از روزی که آریاسب_باوند ادعا کرد که توانسته به صدا و سیما نفوذ کند و با جملاتی غیر حرفه ای ادعای هک تلوزیون و برنامه های صدا وسیما را کرد به این شخص  بدبین شد و هدف نهایی او را پیش‌بینی کرد.

امروز حکومت ناتوان جمهوری اسلامی برای گریز از سقوط ، نجات خود را در گرو میهن پرستان میبیند و با ادعای اینکه دشمنان قصد تجزیه ایران را دارند میخواهند جوانانی که دل در گرو میهن و تمامیت ارضی را دارند به صفوف خود پیوند دهد … اما غافل از اینکه این نقشه و خدعه آنها مدتهاست که رو شده است .

یاران گرامی انجمن پادشاهی ایران تندر  با قدرت به تمامیت ارضی ایران احترام گذاشته و در حفظ آن کوشا خواهد بود و حتی هدفی والا برای برگرداندن سرزمینهای جدا شده از آریا بوم را دارد

و به یاد داشته باشید هیچ حکومت خارجی نمی‌تواند ایران را تجزیه کند که هیچ بلکه خواستار آن هم نیستند.
اگر هدف کشورهای خارجی تجزیه بود مطمئن باشید که تا کنون با رویدادهای چند ماه پیش کشور کردستان در عراق به وجود می امد اما نه کشورهای اروپایی و نه حتی آمریکا از جدا شدن کورستان از عراق موافق نبودند حتی تاکید داشتند  که تمامیت ارضی عراق باید حفظ شود.

ما در هر صورت به هیچ کشور خارجی اجازه دخالت در امور و آینده پادشاهی ایران  آزاد را نخواهیم داد و با قدرت جلوی حکومت اسلامی و کشورهایی که نگاه ناپاک به ایران دارند خواهیم ایستاد
فریب نواب های حکومتی مانند آریاست_باوند  و امید شریفی دانا را نخورید و با سخنان این مزدوران دلسرد نشوید که تا آزادی میهن چیزی باقی نمانده است

پیروز سرافراز و پرغرور باشید

پاینده ایران
برقرار آیین ریشه ای
برافراشته درفش_کاویانی
کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *