سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / از «بانه» تا «کازرون»

از «بانه» تا «کازرون»

دولت اسلامی ولایت فقیه در ایران، برای پنهان کردن ناتوانی خود، در برطرف ساختن خواسته های صنفی و معیشتی مردم کازرون، دست به کشتار آنها میزند. در بیست و چهار ساعت گذشته ما شاهد تعداد زیادی کشته و مجروح و دستگیری بوده ایم.

انجمن پادشاهی ایران، به عنوان نهاد پدافند مردم ایران، سرکوب اعتراض‌های مسالمت آمیز را، جنایت آشکار و سازمان یافته علیه شهروندان ایرانی میداند. هیچ کدام از شرکت کنندگان در اعتراضات شهر کازرون قصد براندازی رژیم درمانده اسلامی را نداشتند، اما نیروی قهریه رژیم آنقدر بد بخت و ذلیل شده است که از هر حرکت خفیف اعتراضی هم، هراس  دارد و زود  متوسل به زور می‌شود.

بدانید و آگاه باشید که «انجمن پادشاهی ایران» این جنایت را بی پاسخ نخواهد گذاشت. دلآوران «تندر»  پیمان بسته اند، تا میهن خود را با «مشت و گلوله» آزاد کنند.

ما به همه جنایت پیشه‌گان حکومتی،  سپاهی و اطلاعاتی، هشدار می‌دهیم تا در جنایاتی، چنین آشکار شرکت نکنند و به جبهه ایران خواهان بپیوندند. به خاطر داشته باشید که در آینده نزدیک، شما نمی‌توانید به نادانی خود از این جنایات استناد کنید.

اکنون، شما دختران و پسران داریوش و کورش، هموندان و هواداران انجمن پادشاهی ایران!
رژیم تازی منش جمهوری اسلامی برای بقای خود در کشتن مردم بی دفاع ایران، هیچ کوتاهی نمیکند. تجربه کنش و واکنش ها در شهرهای «کازرون» و «بانه»  باید به همه ایران یاران نشان داده باشد که کار آزاد سازی میهن امری بسیار جدی است و تنها با سخنرانی های تبلیغاتی در محافل بسیار دور از میهن امکان پذیر نیست. انجمن پادشاهی ایران در تمام سالهای پس از انقلاب اسلامی، هواداران و کادر های خود را برای چنین روزهای سختی تربیت و آماده کرده است.

از همه ایران یاران، بخصوص هواداران «ایران پادشاهی» می خواهیم، با «انجمن پادشاهی ایران» به عنوان عامل پیروزی در سنگرهای مبارزاتی همراه شوید.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه‌ای و کوبنده تندر
از سوی انجمن پادشاهی ایران
مهندس جمشید شارمهد

آدینه ۲۸ اردیبهشت ۶۳۸۲ شاهنشاهی (۱۳۹۷ اسلامی معاویه ای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *