سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / پیام نوروزی انجمن پادشاهی ایران

پیام نوروزی انجمن پادشاهی ایران

هم میهنان گرامی،

من جمشید شارمهد افتخار دارم از سوی انجمن پادشاهی ایران، فرا رسیدن نوروز جمشیدی را، ۶۳۸۲ سال پس از تاجگذاری کیومرث پیشدادی و ۲۵۷۷ سال پس از استقرار دولت هخامنشی و ۱۳۹۷ سال پس از فرار محمد تازی به مدینه، به شما دختران و پسران ایران، شادباش بگویم.

امروز ما با خرسندی تمام شاهد به ثمر رسیدن اهداف انجمن پادشاهی ایران، پس از چهار دهه نبرد بی پروا با اسلام اهریمنی، چه در زمینه فرهنگی، تبلیغاتی و رزمی هستیم. نفوذ گسترده سیاست‌های انجمن پادشاهی در مبارزات ملی، به همین جا خاتمه نمی یابد، بلکه این نبرد تا استقرار «آیین ریشه ای» پیش خواهد رفت.

دو سال پیش در نامه‌ای سرگشاده خطاب، به سردار محمد علی جعفری به عنوان فرمانده سپاه پاسداران هشدار دادیم که: «نبرد خونینی در راه است و بازنده این نبرد «سپاه» و «بسیج» خواهد بود، که در آتش خشم جوانان خواهند سوخت.».

امروز پس از مشاهده مبارزات اخیر شما سرداران سپاه دیگر باید باور کرده باشید که مردم ایران شما را نمی‌خواهند، که مردم خاور زمین شما را نمی خواهند، که مردم جهان شما را نمی خواهد. امروز دیگر باید باور کرده باشید که گفته آن زمان انجمن توپ خالی نبود.

انجمن پادشاهی امروز برای بار آخر به شما پیشنهاد می کند که دست از خیره سری بردارید و جان خود و خانواده خود را در پناه فرهنگ دادخواهانه ایرانی حفظ کنید. زیرا از فردای استقرار دولت گذار، حکم اعدام لغو خواهد شد و به اتهام مجرمین در دادگاه عادلانه و بی طرف رسیدگی خواهد شد.

این پیمانی است که انجمن پادشاهی با شما می بندد.

انتظار ما از شما این است که به عنوان حسن نیت، تا پایان ماه فروردین همه زندانیان سیاسی، عقیدتی و مرامی و مذهبی که از حقوق اجتماعی خود استفاده کرده اند را بدون قید و شرط آزاد کنید.

چنانچه ما از روزهای آغازین فروردین روند آزادسازی زندانیان را مشاهده نکنیم، حملات رزمی که متوقف شده بود را از سر خواهیم گرفت و تنها و تنها با زبان خشونت با شما سخن خواهیم گفت.

پاینده ایران

برقرار آیین ریشه‌ای

و کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *