سرخط خبرها
سرآغاز / آموزشی / در باره ۳ چیز «قیام ری استارت» و «حفره امنیتی تلگرام» وپادشاهی …

در باره ۳ چیز «قیام ری استارت» و «حفره امنیتی تلگرام» وپادشاهی …

نخست: هنوز آتش مسجدی که یک دسته از جوانان علاقه مند به ری استارت خاموش نشده است که یک دسته تخم حرام سلطنت طلب (که عمدتا پیرو سیاستهای سپاه هستند) در دنیای مجازی علیه سید حسینی قیام کرده اند و از گردانندگان تلگرام خواسته اند که کانال او را ببندند.

آتش زدن خانه و کاشانه سپاهی و بسیج  حق جوانان ایران است. و اگر سپاهی در مسجد و یا جای دیگر لانه کرده، آنجا را نیز باید آتش زد.  ما از این اقدام جوانان قویا پشتیبانی میکنییم و در عین حال بزرگ ترین تف تاریخ را به صورت حرام زاده هایی که به جای پشتیبانی از این حرکت در مقابلش می‌ایستند، می اندازیم. درد آنها این است که میدانند، این رژیم  تنها با مشت و گلوله هست که از پای در خواهد آمد. با بیانیه دادن و در تلگرام ترکیدن این رژیم به ریش مبارزان خواهد خندید.

دوم: همه مبارزین باید بدانند که محل مجازی «تلگرام»  و یا «فیس بوک» با وجود اینکه سیستم توانایی هستند، اما ضرورتا تمام نیازهای ما را برآورده نمیکنند. مهمترین نیاز مبارزین، پنهان کردن هویت افراد میباشد، به سختی برآورده میشود و کاربران چنین سیستم هایی باید نخست خود در استفاده از سیستم ها کارآزموده شوند.

یک تیم برنامه نویس از سوی انجمن کوشش میکند تا روشی را جهت استفاده از سیستم چت پیدا کند که یاران علاقه مند بتوانند در پرسش و پاسخ های مبارزاتی شرکت کنند بدون اینکه در اثر یک اشتباه  در استفاده از این سیستم ها هویت آنها لو برود. (مانند کشف آی پی محل اتصال، گذر واژه ها، تزریق بدافزار، …). یاران باید بدانند ، تا زمانی که راه حل این گروه با موفقیت آزمایش نشود، ما گروه مجازی تشکیل نخواهیم داد. سیستم های پیام رسان کنونی مانند «تلگرام» و «فیس بوک» در شکل کنونی خود جهت« دادن اطلاعات» بهینه شده اند و نه در جهت « دریافت اطلاعات». از این رو این سیستم ها ذاتا مناسب گروه هایی است که علنی فعالیت میکنند و قاعدتا با نظام اسلامی مخالفت چندانی ندارند.

بخش سایبری سپاه از وجود مبارزین دستگیر شده در زندان  نیز برای کشف هویت شرکت کنندگان در گروه های مجازی استفاده میکنند. آنها را،  وا میدارند که در هم آن گروه مجازی که موجب دستگیری وی شده است کماکان شرکت کنند و به صورت فعال نیز در سخنرانی ها شرکت کنند و پرسش های مشخص شده و اقدامات ویژه را انجام دهند. زندانیان نیز مجبور هستند  یا اطاعت کنند و یا اینکه با عواقب بد روبرو خواهند شد. از این رو مامور سایبری که با شما تماس خواهد گرفت میتواند یار قدیمی شما که امروز در چنگال رژیم اسلامی است باشد.

سوم: ما دیروز بحثی را آغاز کردیم برای کسانی که پیرو و یا علاقه مند به نظام پادشاهی هستند. ما میخواهیم کماکان به این بحث دامن بزنیم. زمانی که از پیروان پادشاهی در باره این شیوه کشورداری میپرسی همه گونه نظر به گوش میرسد. از نادر شاه قلدر، شاه اسماعیل صفوی تا آغا محمد خان، و تا کورش و داریوش و تا وحشی های مغلول ، همه و همه جزو «نظام پادشاهی» یاد میشود. ما میخواهیم با دامن زدن به این بحث مرز بین «پادشاهی»، «سلطنت» و «منارشی» را نشان دهیم.  ما می‌خواهیم تا جوانان ایران بدانند چه فاکنر هایی و چه نشانه هایی و فروزه های  دولت های آینده باید داشته باشند تا بتوان آن نظام را شایسته ملت ایران دانست.

کسانی که مایل هستند در این بحث شرکت کنند خواهشمند هستم که با ایمیل jamshid@tondar.org تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *