سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / بیانیه انجمن پادشاهی به زلزله زدگان سر پل ذهاب

بیانیه انجمن پادشاهی به زلزله زدگان سر پل ذهاب

سر پل ذهاب لرزید و دل ما را لرزاند، هموندانم و هم میهنانم، زیر آوار ماندند. هموندان انجمن پادشاهی در اندوه هستند و اندوه خود را با تلاش بیشتر برای نابودی این حکومت بد یمن اسلامی جبران می‌کنند.

خبر ها حاکی از آن است که دولت اسلامی نه توان کمک رسانی را دارد و نه میگذارد که مردم خود یار خود باشند. این حکومت پس از مقابله آشکار با مردم در ۷ آبان در پاسارگاد، این دومین بار است که در مقابل مردم صف آرایی میکند.

خبر های دریافتی از منطقه گویای این است که نهادهایی همچون حلال احمر و و سپاه به کمکهای مردمی ارسالی به چشم غنایم جنگی می نگرند و آنها را برای خود انبار می کنند و یکسری کالاهایی که قابل استفاده نیستند همچون آب معدنی هایی که تاریخ انقضای آنها برای 4 سال پیش است بین مردم پخش می کنند.

این حکومت نه تنها توان مقابله با اتفاقات طبیعی را ندارد بلکه این تخم حرام ها علاقه ای به ایران ندارند و ایران ما را به عنوان قنیمت جنگی می‌شمارند.

هم میهن کرمانشاهی:
ایران فقیر نیست. ایران از آن توست. ایران گرفتار است. این وظیفه من و توست که ایران را آزاد و آباد کنیم. و تا زمانی که از شر این آفت اسلامی رهایی نیابیم، هر روزمان زلزله و هر روزمان سیل و طاعون است.

به انجمن پادشاهی ایران بپیوند.

پاینده ایران
روزبهان ۵۰۱۰۰
۲۴ آبان ۶۳۸۱ شاهنشاهی (۱۳۹۶ اسلامی معاویه ای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *