سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / شما بهتر است حرف نزنید!

شما بهتر است حرف نزنید!

فرهنگ ایرانی میگوید:
در دیده ما شاه بود سایه یزدان // تا کور شود دیده بیگانه پرستان.

اگر قرار باشد این بچه «سایه یزدان» ایران باشد، بهتر است ملت ایران و همه مبارزینش سرشان را بگذارند زمین و بمیرند. هواداران پر و پا قرص ایشان لطفا تحویل بگیرند. آدم از رفتار ایشان حالش به هم میخورد.
بعد از هفته ای که ۱۲ نفر از همرزمان ما و مخالفین جمهوری اسلامی در نشستی در واشنگتن نظراتشان را به دعوت یکی از سناتورها ابراز کردند این شازده نیز برای اینکه عقب نیفتد شتابان خودش را به آن محل رسانده است و سرا سیمه خود را ناجی پاسدارها نشان میدهد.

آن ۱۲ نفر هفته پیش هیچ کدام به پای بوسی سناتور ها نرفتند. هیچکدام از آنها از سناتور ها نخواستند که تکلیف سپاه پاسداران را روشن کنند. سخن آنها این بود که اگر دولت آمریکا دیگر«اسلام پرور» نیست و اگر دولت آمریکا در پی زدودن اسلام اهریمنی است، آن را باید در عمل نشان دهد و نخست بین دولت و ملت ایران تفاوت بگذارند و دست کم در خود ایلات متحده از مخالفین واقعی که شهروند آمریکایی ایرانی تبار هستند پشتیبانی انجام دهد. آنجا نه پولی تقسیم میشد و نه مقامی به کسی تفویض میشد. همه سخنوران در آن نشست معتقد بودند که تنها به دلیل پشتیبانی دولت های آمریکا بوده است که این اسلام «رادیکال» سرپا مانده است. ببینید یاران مبارز چه میگویند و این شاهزاده چه میگوید.

شما برای چه رفتید؟ برای شفاعت پاسدار ها؟ مگر قرار است آقای مک-کین پاسدارها را محاکمه کند؟ در راه آزادی ایران حتی سرنوشت یک بچه گربه ایرانی هم به دست بیگانه نخواهد افتاد. این پرسش احمقانه شما، ما را به یاد شاهزاده های قاجار میاندازد. نکند که رفتید از آمریکایی ها دعوت کنید که به ایران حمله کنند؟ هنوزانگار سرنوشت مریم رجوی و شادروان بختیار و ظاهر شاه برای شما عبرت نشده است؟

هنوز قرار است باز به عنوان «رهبر معنوی موالی ها» به پای بوسی بیگانگان بشتابی؟
ایران هنوز آنقدر بدبخت نشده است که هر کس خود را بدون اعتبار ملی سخنگوی ملی بنامد. هر کس تا کنون خود را به این مقوله نزدیک کرده است همه سرمایه سیاسی خود را سوزانده است.

شما چه در پیش دارید؟

میخواهید این راه را بپیمایید؟

لینک این برنامه در یوتوب:

https://youtu.be/wV8lcMon0B0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *