سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / برنامه ویژه نوروز ۶۳۸۱ شاهنشاهی (۱۳۹۶ اسلامی معاویه ای)

برنامه ویژه نوروز ۶۳۸۱ شاهنشاهی (۱۳۹۶ اسلامی معاویه ای)

امروز ۶۳۸۱ سال از تاجگذاری کیومرث، سر سلسله دودمان پیشدادیان میگذرد. به همچنین امروز ۱۳۹۶ سال از قادسیه نخست و ۳۹ سال از از قادسیه دوم میگذرد.
پیشرفت های تندر در سال گذشته سترگ بوده اند اما مهمترین آن دستآورد ها تقویت و ترویج مرام «اتکا به نیروی ایرانی است». ما توانستیم در سال پیش با از جان گزشتگی هموندان «تندر» تا میزانی در نبرد نظامی و رویارویی با قدرت قهریه دولت اسلامی شرکت کنیم و نیروی خود را نمایش بدهیم، اما نتوانستیم به هم میهنان «چوخ بختیار» خودمان بفهمانیم که آمریکا تره برای شما خرد نمیکند. ما نتوانستیم به سیاست مدارهای فیسس بوکی بفهمانیم که ایران را با «مشت و گلوله» آزاد میکنند. قشر مرفه و نیمه مرفه شهری به جای دلسوزی برای آینده زادگاه خود و فرزندانشان دلخوش به پیام نوروزی دنالد نشسته و در دوستی ایران و آمریکا غلت میزند. هم آن دوستی ای که نیکسون و پادشاه آریامهر داشتند. کدام دوستی؟ هم آن دوستی که حزب گرسنه سبزهای اروپا که برای بستن قراردادهای اقتصادی چادرنماز به سر و زیر داندان به تهران رفتند. درسته آنها برای خوردن حق بچه های کار در ایران خیلی ما را دوست دارند. در این روزهای نوروزی به جای آرزوی سلامتی بیشتر برای ایرانی های نسل انقلاب آرزوی مرگ کردم. آره آرزوی من این است که هر کس بالا تر از ۳۷ سال چه زن و چه مرد از بین برود.

میدانید که از چه چیز خوشحالم و چه چیز من و امثال من را نگه داشته؟ حضور پر قدرت جوانان بین ۲۲ تا ۳۷ ساله که پایه پر قدرت انجمن پادشاهی را تشکیل میدهند.

میدانید از چه بابت شادمان هستم هنوز؟ از این که آن گل سینه با نقش درفش کاویانی را که در برنامه های تلویزیونی پیشین به سینه داشتم اکنون به سینه ستبر دلآور جوانی است که در یکی از شهرهای اطراف تهران مشغول سازماندهی جوانان هم نسل خود است.

میدانید هنوز از چه چیزی نیرو میگیرم؟ از این که درفش های کاویانی که خودم روی آنها را امضاء کرده ام و آنها مزیین به نام «انجمن پادشاهی ایران» هستند در شهراهای مختلف میهن به سر گروه ها تحویل داده میشود.

میدانید چرا ما شکست نمیخوریم؟ زیرا با چشم خودم دیدم که یاران انجمن قادر هستند جنگ افزار مورد نیاز خود را با دستان هنرمند و فکر خلاق خود بسازند. آنها نیاز به گدایی از غرب و شرق ندارند. آنها ایران فردا را میسازند.

و آنها فرزندان دلیر انجمن پادشاهی ایران هستند.

صدا و سیمای این نشست:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *