سرخط خبرها
سرآغاز / رزمآیش‌ها / عملیات تخریب مترو تهران-کرج

عملیات تخریب مترو تهران-کرج

 بنا به گزارش رسیده شب گذشته (چهار دهم فروردین ۶۳۸۱ شاهنشاهی برابر با ۱۳۹۶ سال پس از فرار محمد به مدینه) مبارزین جان برکف توانستند وارد خط پنج مترو تهران شده و از چند نقطه مختلف با از کار انداختن و قطع کردن پستهای برق ، سیستم مترو کرج به تهران و تهران به کرج را دچار اختلال کنند که عملیات بازسازی و احیای آن ساعتها به طول انجامید.

در این عملیات، همانگونه که طراحی شده بود تمامی نیروها بدون تلفات و در تندرستی کامل به مقر خود بازگشتند.

لازم به یادآوری است که انجمن پادشاهی ایران تندر پیش از این نامه سر گشاده ای در اواسط سال گذشته به فرمانده کل سپاه پاسداران ارسال نموده است و از او و زیر مجموعه های آنها خواسته که به صفوف مردمی بپیوندند و در مقابل خواست مردم خیره سری نکنند.

و اگر خلاف آن عمل نمایند تمامی ارگانهای سپاه و بسیج و زیر مجموعه های آن جزوی از اهداف نظامی انجمن پادشاهی ایران و دیگر مبارزین میهن پرست قرار خواهند گرفت.

مبارزین هم پیمان شده اند که ایران را برای نیروهای سرکوبگر بسیج و سپاه به جهنمی بزرگ تبدیل کنند.

عملیات امروز در ادامه چندین عملیات رزمی گسترده که از جمله آنان، عملیات در پالایشگاه شاهرود عملیات در آبدانان و عملیات در کلانتری 14 خرم آباد، اجرا شده است که همسو با سیاستهای انجمن پادشاهی پس از هشدار 120 روزه می باشد.

انجمن پادشاهی ایران از تمامی مبارزین و کنشگران دعوت میکند که با پیوستند به جنبش تندر گامی در راستای مبارزه با این حکومت ننگین و خودکامه اسلامی بردارند و با پیروی از سیاستهای انجمن پادشاهی و شناسایی مزدوران حکومتی و اجرای عملیاتهای رزمی ما را یاری نمایند تا بتوانیم در کنار هم در ایرانی آباد و آزاد زندگی کنیم.

پاینده ایران
برقرار آیین ریشه ای
کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *