سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / انفجار در کلانتری ۱۴، شهر خرم آباد

انفجار در کلانتری ۱۴، شهر خرم آباد

شامگاه امروز، ۷ فروردین ماه ۶۳۸۱ شاهنشاهی (برابر با ۱۳۹۶ اسلامی معاویه‌ای) تکآوران انجمن پادشاهی ایران در شهر خرم آباد، کلانتری شماره ۱۴ این شهر را مورد یورش خود قرار دادند.

این کلانتری واقع در خیابان شورا  است و به همراه بسیج،  جزو عوامل فشار و باج گیری شهر محسوب میشوند. شامگاهان ساعت ۲۱ دوشنبه بمب نسبتا قوی ای که پیشاپیش  در حیاط این کلانتری کاشته شده بود منفجر شد. شدت انفجار به گونه ای تنظیم شده بود که در ساعات کم رفت و آمد امشب به کسی آسیب شدید جانی وارد نشود.

فرمانده بهمن، که سخنگوی انجمن «هرمزان» است و  مسئولیت این یورش را به عهده داشت در گزارش خود میگوید که: «ما از عوامل شهربانی میخواهیم در شهر شرارت نکنند و در سرکوب مبارزین شریک نشوند.

ما به آنها هشدار میدهیم که بدانید و آگاه باشید، کسانی که قادر هستند دوربینهای کلانتری را از کار بیندازند و بمب دست ساز را در حیاط کلانتری بکارند و با موفقیت آن را منفجر کنند، بی شک بار دوم،  قادر خواهند بود همه ساختمان را روی سرتان خراب کنند. پس بنابر این،  دست از خیره سری بردارید و با مردم همراه شوید.»

وی همچنین در این گزارش مسئولیت انفجار در مرکز «بسیج مهندسی» خرم آباد در تاریخ ۲۴ اسفند، را به عهده میگیرد. در اثر این انفجار شیشه های این ساختمان  میشکند اما هم آنگونه که طراحی شده بود، تلفات جانی حاصل نمی‌شود. بهمن در ادامه خاطرنشان میکند که انفجار در مرکز «بسیج مهندسی» جزو نخستین اقدامات رزمی  «انجمن هرمزان»  در خرم آباد بوده است. ما سختی های فراوانی کشیده ایم. ما از این پس نیز با سختی جنگ خویش را به پیش خواهیم برد.

از همه هم میهنان  میخواهیم شیردلانه به انجمن پادشاهی ایران یاری های خود را چه از نظر معنوی و چه از نظر مادی برسانند. زیرا تنها یک انجمن پادشاهی قوی میتواند ادامه و امتداد مبارزات ملی و فرا حزبی را تضمین کند.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه ای و کوبنده تندر.

 

 

یک دیدگاه

  1. درود بر پارتیزانان انجمن پادشاهی ایران پایند ایران کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *