سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / پیام شاد باش نوروزی انجمن پادشاهی – اقلیم کردستان

پیام شاد باش نوروزی انجمن پادشاهی – اقلیم کردستان

هم میهنان گرامی، دختران و پسران کورش، دلیر مردان و شیرزنان آریا بوم!
فرا رسیدن نوروز ۶۳۸۱ شاهنشاهی (۱۳۹۶معاِویه ای) را به شما هم میهنان گرامی در درون مرز و برون مرز و روزبهان ها و انجمن های  فرهاد، انجمن کاوه انجمن بردی،ا انجمن بختیاری، انجمن کردستان، انجمن ببرهای مازندران و یاران انجمن در بلوچستان و انجمن پاسارگارد به همه شما شاد باش می گویم.

نوروز را سر آغاز پیروزی خوبی ها بر زشتی ها قرار خواهیم داد و دوباره با خود پیمان خواهیم بست که، برای برقراری آئین ریشه ای در آریابوم و از بین بردن اسلام اهریمنی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و بهای آن هر چه باشد با جان و مال خود خواهیم داد.

همرزمان: همانطوری که در سالهای گذشته دیدیم و دریافتیم، هر کاری از دست پیشمرگان انجمن پادشاهی بر می آید. ما در این سالها از هیچ کوششی دریغ نکردیم و در آینده نیز دریغ نخواهیم کرد. و در آینده نیز ضربات محکمتری را به رژیم آخوندی وارد خواهیم کرد.

ما از همینجا به همه همرزمان انجمن پادشاهی  درون مرز که همواره درفش کاویانی را برافراشته نگه داشته اند درود می فرستیم و شیر زنان و دلاور مردانی که همواره کار تبلیغاتی انجام دادند، بخصوص در تهران و همدان و خرم آباد و کردستان اراک و بلوچستان و شیراز،  خوزستان، نیشابور انجام دادند دست انها را می فشاریم و درود می فرستیم که با وجود، هزاران دروبین امنیتی حتا در کوچه پس کوچه ها کار خود را بدون هیچ مشکلی انجام دادند.

درود بر تمام دلاوران انجمن پادشاهی ایران. ما از همه مردم آریابوم می خواهیم که با گروهای کوچک و بزرگ خود به انجمن پادشاهی بپیوندند و با هماهنگی با انجمن، هر کاری را که در توان دارند از تبلیغاتی گرفته تا نظامی انجام دهند تا به یاری هم، میهن خود را از وجود نجس تازیان و ملایان مفت خور پاک کنیم.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه ای و کوبنده تندر
انجمن پادشاهی ایران – اقلیم کردستان

 
 
 

پیامی نۆرۆزی ئەنجومەنی پادشایی ئێران رۆژهەڵاتی کوردستان

بە بۆنەی هاتنی جێژنی نۆرۆزی ساڵی ۶۳۸۱ شاهنشایی (۱۳۹۶) معاویەیی ئەنجۆمەنی پادشایی ئێران پێرۆزبایی لە هەمووی خەڵکی ئێران لە ناوخۆ و لە دەروەی وەڵات دەکات و پێرۆزبایی لە شێرەکوڕان و کچانی ئەنجۆمەنی بەردیا ئەنجۆمەنی فەرهاد ئەنجۆمەنی کاوە ئەنجۆمەنی پاسارگارد و هەڵۆکانی کوردستان و شێرە کۆڕانی لۆڕستان بلوچستان و پڵنگەکانی مازەندەران دەکێن کە لە ساڵی ڕابەردو ئەرکی خۆیان بە کاری نیزامی و تەبلیغاتی جێ بە جێ کەرد و زبرێان لە رژیمی سێ دار دا .
و نۆرۆز دەکێن چەقڵی چاوی دوژمن و دیسان لە گەڵ یەک پێمان دەبەستین کە تا بەدێ هێنانی ئامانجەکانمان و بەرقراری ئائینی ڕیشەیی لە نێوخۆێ وەڵات دەس لە تێکۆشان بەر نەدێن وهیوادارم شێرە کۆڕان  کچانی وەڵات وەرنە نێو ڕێزەکانی ئەنجومەنی پادشایی ئێران و لە گەڵ یەک گروپی گەورە و بچوک دروس بکەن و کاری نیزامی و تبلیغاتی لە نێوی وەڵات بکەن. بە هیوای ژیانێکی خۆش بۆ هەموی خەڵکی بە شەرەف ئێران.

پایەندە ئێران
بەرقەرار ئاێینی ڕیشەیی
پارتیزانەکانی ئەنجۆمەنی پادشایی ئێران رۆژهەڵاتی کوردستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *