سرخط خبرها
سرآغاز / رزمآیش‌ها / انجمن پادشاهی ایران مسئولیت آتش‌سوزی پالایشگاه شاهرود را پذیرفت

انجمن پادشاهی ایران مسئولیت آتش‌سوزی پالایشگاه شاهرود را پذیرفت

596814765277380421707070527بامداد روز آدینه ۱۶ مهر ماه ساعت ۱:۳۰ پیشمرگان انجمن پادشاهی، با انفجار یکی از مخازن مواد نفتی در پالایشگاه شاهرود، بقیه مخازن موجود در محل را به آتش کشیده و منهدم کردند. در این عملیات، هم آنگونه که پیشآپیش نیز طراحی شده بود، هیچ گونه صدمات جانی به کسی وارد نشده است. همچنین همه پیشمرگان انجمن «بردیا» که مجری این عملیات بودند به سلامت به قرارگاه خود بازگشته اند.

سخن‌گوی انجمن «بردیا»،  در تماس صوتی امروز خود، علاوه بر دادن  اجازه انتشار این گزارش، خاطر نشان کرد که، این پالایشگاه همآنند هزاران واحد اقتصادی دیگر در اقتدار فرماندهان سپاه پاسدار،  معروف به «سرداران دوران ۶۰-ای» است. آنها سرمایه های ایرانی را ملک مادر روسپی خود میدانند و به کسی حساب پس نمیدهند. ما  اجازه نخواهیم داد یک آب خوش از گلوی این حرامزاده ها پایین برود، چه برسد به اینکه اجازه بدهیم حق جوانان ایران به حلقوم این بچه سید ها برود.

وی همچنین اشاره میکند که اقدامات رزمی انجمن گام به گام افزایش میآبد. چه از نظر تعداد عملیات و چه از نظر نوع آن. ما از هم میهنان خود میخواهیم که خود را از دایره عوامل سپاه و بسیج دور نگه دارند. با آنها آمد و شد نکنند، برای آنها کار نکنند و با آنها معاملات اقتصادی نداشته باشند. ما نمیتوانیم همیشه با این دقت کار کنیم.
لازم به یاد آوری است که انجمن پادشاهی ایران در بیانیه ای که روز  شنبه ۲۷ شهریور ۶۳۸۰ شاهنشاهی انتشار یافت به سران رژیم هشدار داده بودند که در ۱۲۰ روز آینده تنها به حملات هشدار دهنده بسنده میکنند.

در عرض سه هفته گذشته این دومین عملیاتی است که انجمن پادشاهی ایران با دقت کامل و با موفقیت انجام داده است.
خبرگزاری ها در دولت اسلامی اجازه انتشار اخبار انجمن را ندارند و معمولا به محض قبول مسئولیت یک اقدام رزمی، از سوی انجمن به گونه کلی سانسور خبری اعمال میشود. این سیاست احمقانه از سوی سپاه پاسداران در هفته های پیشین تا جایی پیش رفت که تارنمای خبرگزاری رسمی ایران «ایرنا» برای مدت کوتاهی از سوی سپاه به خاطر پخش خبر انفجار صوتی در «آبدانان» بسته شد. پر واضح است که با افزایش ضربات از سوی انجمن پادشاهی این سیاست دوام نخواهد آورد. اما پیش از آن از همه ایرانیاران میخواهیم تا در پخش این خبر و به همچنین بیانیه ۲۷ شهریور انجمن،  به چهت پیشگیری از صدمات جانی هم میهنان، در سطح کشور کوشا باشند.

4 دیدگاه ها

  1. افرین. چرا از کرذهای سوریه کمک نگیریم ؟
    بهرحال انان نیز ایرانی اند و انجا نیز قسمتی از ایران بزرکتر است. و انان تقریبا راه مشابهی رو میرن و مرامهای اریایی بس پر رنگی دارند
    از مزایا این راهکار اینه که از تجارب بسیار انان در زمینه چریک و ضربت بهره مند میشیم.

  2. Dorooooood

  3. برای به زیر کشیدن جمهوری آخوندی باید از هر حربه ای استفاده شود تا این دزدان و چپاول گران سر نگون شوند ازادی قیمتی دارد که باید پرداخت شود دسته گلی نیست که به ما تقدیم شود و اخوند جماعت ثابت کرده که نیاز به چوب تر هست و الا گاوه نر بیرون برو نیست

  4. محبوبه حسین پور

    شاهرگهای اقتصادی جمهوری اجامر اشغالگر باید قطع شوند … هرروزه باید امنیت این حکومت فاسد را بهم ریخت و برایش بحران سازی کرد …