سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / انجمن پادشاهی مسئولیت انفجار صوتی در «آبدانان» را به عهده گرفت

انجمن پادشاهی مسئولیت انفجار صوتی در «آبدانان» را به عهده گرفت

sarbaze-sasani-01x
سرباز ساسانی. کاری از اردشیر رادپور

انجمن پادشاهی ایران در بیانیه ای که از روز شنبه ۲۷ شهریور در شهر های ایران در حال پخش شدن است، ضمن به عهده گرفتن مسئولیت انفجار صوتی شهر «آبدانان»، این حرکت را سرآغاز براندازی دولت اسلامی معرفی کرده و خبر از ادامه و تشدید آن میدهد.

پیشمرگان انجمن پادشاهی ایران در استان ایلام شامگاه روز آدینه  ۱۹ شهریور ۶۳۸۰ شاهنشاهی (۱۳۹۵ معاویه‌ای) یک بمب پرقدرت صوتی را بر تپه ای مشرف به محله پاسدارنشین در شهر «آبدانان» ایلام منفجر کردند که صدای آن در تمام نقاط شهر قابل شنیدن بود.

این بیانیه که به امضای فرماندهان انجمنهای استانهای مرکزی و غربی کشور رسیده است، به سران جمهوری اسلامی ۱۲۰ روز مهلت داده است تا از مقاومت در مقابل خواست مردم مبنی بر تغییر شیوه کشورداری دست بکشند.  و راه را برای تغییر بدون خونریزی سد نکنند.

گامهای اجرایی این براندازی پیش از نوروز ۶۳۷۷ شاهنشاهی (۱۳۹۲ معاویه ای) در تهران به تصویب رسیده است و گزارش  آن در پیام نوروزی هم آن سال منتشر شده است.

در این بیانیه به سران رژیم اخطار داده شده است که: شما یا گزینش آزاد مردم ایران در انتخاب شیوه کشورداری را میپذیرید و یا تا نفر آخر کشته خواهید شد.

برای دریافت متن این بیانیه، برای چاپ اینجا را کلیک کنید.

 

متن بیانیه: اخطار ۱۲۰ روزه انجمن پادشاهی ایران به دولت اسلامی

شما دولت مردان جمهوری اسلامی، شما آخوند خامنه‌ای و غلامان حلقه به گوش وزارت اطلاعات و سپاه پاسدارن شاخه قدس و شاخه خاتم الانبیاء و شما حاکمان قوه قضاییه بی عدالت و شما رئیس مجلس و نمایندگان بسیجی همه بخوانید و بدانید که: مردم ایران شما را نمیخواهند و انجمن پادشاهی ایران ارده کرده است تا آریابوم ما ایران را از وجود ناپاک شما برهاند و به عمر ۳۸ ساله، خوردن و چریدن شما پایان بدهد.

از این رو ما پیشمرگان انجمن پادشاهی، تا ۱۲۰ روز پس از انتشار این بیانیه تنها به حملات هشدار دهنده بسنده میکنیم. پس از این مدت یا شما حسن نیت خود را در احترام به اراده مردم ایران نشان خواهید داد و یا اینکه تا آخرین نفر کشته خواهید شد. ما سوگند یاد کرده‌ایم که در صورت خیره سری شما در مقابل خواسته مردم، ایران را به جهنمی برای پاسدار و بسیجی تبیدیل کنیم.

گمان نکنید که شما با امنیتی کردن فضای ایران و افزایش دوربینهای جاسوسی در میادین و چهارراه ها و افزایش دستگیری ها، اعدامها و شکنجه جوانان ایران، میتوانید روند مبارزاتی را سد کنید. پیشمرگان انجمن پادشاهی ایران در استان ایلام شامگاه روز آدینه ۱۹ شهریور ۶۳۸۰ شاهنشاهی (۱۳۹۵ معاویه‌ای) یک بمب پرقدرت صوتی را بر تپه ای مشرف به خانه های سازمانی پاسداران در شهر «آبدانان» ایلام منفجر کردند که صدای آن در تمام شهر قابل شنیدن بود. عظمت این کار را ببینید و فکر کنید. شما در ۱۲۰ روز آینده خواهید دید که این روند روز به روز افزایش پیدا خواهد کرد.

گرچه مبارزان انجمن پادشاهی با تمام دقت و توان، کوشش میکنند که در حین اجرای وظایف خود هیچ بیگناهی آسیب نبیند، با این وجود از شما هم میهنان میخواهیم که جهت پیشگیری از هر گونه زیان جانی و مالی از آمد و شد، به مراکز تجمع پاسدار و بسیجی و معاشرت با آنان خودداری کنید.

و تو شیر دختر و شیر پسر ایرانی که این بیانیه را میخوانی. تو نیز مانند هزاران دلآور زن و مرد دیگر، برای کوتاه کردن این دوران سیه بختی به صفوف انجمن پادشاهی ایران بپویند، تو نیز در کوی و کاشانه خود جنگآور پادشاهی ایران باش و یارانت را از نظر اطلاعاتی، رزمی، تبلیغاتی و مالی پشتیبانی کن.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه‌ای و کوبنده تندر

تصویب شده در نشست شهریور ماه تهران، با حضور نمایندگان انجمن بردیا، انجمن فرهاد، انجمن بهزاد همدانی، انجمن فیروز نهاوندی، انجمن بهمن جازویه، انجمن «خاک پاک» و انجمنهای کاوه آهنگر در استان های مرکزی و غرب کشور.

شنبه ۲۷ شهریور ۶۳۸۰ شاهنشاهی (۱۳۹۵ معاویه‌ای)

بیشتر بخوانید:

‫نامه سرگشاده «انجمن پادشاهی ایران» به فرمانده کل سپاه پاسداران

یک دیدگاه

  1. با تشکر از مطلب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *