سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / ‫نامه سرگشاده «انجمن پادشاهی ایران» به فرمانده کل سپاه پاسداران

‫نامه سرگشاده «انجمن پادشاهی ایران» به فرمانده کل سپاه پاسداران

مهندس جمشید شارمهد سخنگوی انجمن پادشاهی ایران
مهندس جمشید شارمهد – انجمن پادشاهی ایران

از هفته پیش، نامه سرگشاده ای که متن آن را  در زیر مشاهده میکنید در مراکز تجمع «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی»  و زیر مجموعه آن «بسیج» به عنوان آخرین پیام، پخش میشود.

روی سخن این نامه به فرمانده نهادی است که بیش از ۳۸ سال است مانند بختک به روی سرمایه های ایرانی افتاده، تا خرخره در فساد فرو رفته، امنیت ملی را به خطر انداخته  و تنها رشادتش در جنگ آوری، تجاوز به اسیران و سرکوب مبارزات مدنی، بوده است.

نهادی که با وجود اینکه همه چیزش از سرمایه ها  و نام بزرگ «ایران» است اما از استفاده  واژه «ایران»  در نام رسمی خود خوف دارد.

نهاد «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» که به قول فرمانده اش، وظیفه اصلی آن نخست «پاسداری از دست آوردهای انقلاب اسلامی» است و سپس حفاظت از ایران است. این نهاد هم «دولت» است و هم «رهبر» است و هم «مجلس»،  و همه دیگر نهادهای کشوری را نیز در دست دارد. از اینرو نا بودی این نهاد، هدف  نخستین همه مبارز ین برانداز میباشد.

از همه یاران انجمن میخواهیم که در پخش این نامه سرگشاده کوشا باشند. متن این نامه سرگشاده را از تارنمای انجمن پادشاهی دریافت کرده، چاپ و پخش کنید.

برای دریافت متن این نامه سرگشاده به زبان فارسی، برای چاپ اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت متن این نامه سرگشاده به زبان کردی، برای چاپ اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت متن این نامه سرگشاده به زبان عربی، برای چاپ اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت متن این نامه سرگشاده به زبان انگلیسی، برای چاپ اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت متن این نامه سرگشاده به زبان بختیاری، برای چاپ اینجا را کلیک کنید.

 

متن نامه سرگشاده «انجمن پادشاهی ایران» به فرمانده کل سپاه پاسداران

‫جعفری‬ ‫علی‬ ‫محمد‬ ‫سپاهی‬ ‫سردار‬
سردار سپاهی محمد علی جعفری. فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی. این تصویر برگرفته از تارنمای «بسیج پرس» است.

سردار سپاهی محمد علی جعفری، نزدیک به ۳۸ سال پیش نهادی را که شما امروز فرماندهی و پاسخگویی آن را دارید با سرمایه های ایرانی بوجود آمد. آن زمان به دروغ ادعا شد که این نهاد حامی «مستضعفین» است و قرار است «کوخ نشین» ها را به «کاخ نشینی» برسانند.

امروز پس از سه دهه، نام این «سپاه» با دزدی های کلان از اموال ملی، معاملات مواد مخدر، جاکشی و برده فروشی، سرکوب میهن پرستان و پشتیبانی از میهن فروشان عمامه به سر، عجین شده است. وجود این «سپاه» نه تنها مایه ننگ برای خودش است، بلکه امنیت ملی ما ایرانی ها را نیز به خطر انداخته است، تا جایی که بی مایه ترین دولتهای محلی که قدمتشان از سن پدربزرگ من و شما کمتر است، برای ایران هفت هزار ساله شاخ و شانه میکشند. قدرتهای بزرگ جهانی ازسه دهه سیاست «فدا کردن ایران به پای اسلام» سود برده و منافع ملی ما را پایمال میکنند.

من امروز این نامه سرگشاده را از سوی «انجمن پادشاهی ایران» مینویسم تا هر فردی از زیر مجموعه شما بداند که ما چگونه فکر میکنیم و کسی از سوی ما دروغ تحویلشان ندهد. این نامه در تمام مراکز «سپاه» و « بسیج» پخش می‌شود.

من به شما هشدار میدهم که نبرد خونینی در پیش است و واحد اطلاعاتی شما هم اکنون نشانه های آن را می‌بینند و به شما گزارش میدهند. بدانید که بازنده این نبرد «سپاه» و «بسیج» خواهد بود که در آتش خشم جوانان ایران خواهند سوخت. آینده ایران نیازی به این دو نهاد ندارد. شما میتوانید با اتخاذ سیاست درست از این خونریزی بی هوده پیشگیری کنید و کار ما را از آنچه که هست سخت تر نکنید. انتظار ما این است که به جای لیسیدن چرک پای آخوند، فرزندان خدمت گذار و شایسته ایران باشید.

من به شما هشدار میدهم که، رزمندگان «انجمن پادشاهی ایران» و هم‌پیمانان آن به شما رحم نخواهند کرد. از این پس هر آنچه که مربوط به «سپاه» شما باشد، بدون توجه به نوع آن، به عنوان اهداف نظامی تعریف شده و مورد یورش قرار خواهند گرفت.

بدانید و آگاه باشید که، جان دادن برای وجود ناپاک یک عده آخوند هرزه، که پیشآپیش شما و خانواده‌تان را بر سر میز مذاکره فروخته اند، هیچ افتخاری ندارد. شما نه در پناه آخوند آرامش خواهید داشت و نه در آغوش دولتهای ایران‌ستیز غربی و شرقی، از دست ما در امان خواهید بود. و باور کنید که پس از مرگتان حتی یک سگ ایرانی روی قبر شما نخواهد شاشید.

پاینده ایران !
از سوی انجمن پادشاهی ایران
مهندس جمشید شارمهد

شنبه ۱۶ امرداد ۶۳۸۰ شاهنشاهی (۱۳۹۵ معا.)

10 دیدگاه ها

 1. خیلی خوب بود ممنون

 2. آفرین

 3. درود
  براى اولين بار تحركى صورت گرفت كه قابل لمس است
  ما جوانان داخل منتظر جان باختن براى آزادى ميهن هستيم و اميد آنكه كسانيكه در سپاه و بسيج خدمت ميكنند رو در روى ما قرار نگيرند در غير اينصورت ذره اى ترحم نسبت به آنان نخواهيم كرد.

  پاينده ايران سرفراز باد ايرانىِ آزاده

 4. البته بایداین رادرنظرگرفت بچه های سپاه هم هموطنان وعضوی ازاین خانواده ماهستندبایدباانهامحترمانه صحبت کردشایدانهاهم تحت فشارباشندوشایدهنوزعشق میهنی ملی گرایی شان شکوفانشده است بایدابتدابامهرسخن گفت وانهاراصمیمانه به جمع خانواده مان دعوت کنیم انهاهرچه باشندانهاایرانی اندوخون همه مایکی است بادرود

 5. نامه ای ازاین واضح ترنیست

 6. Hamid - Bayati

  Ba Dorud .
  Man niz Matn Nameh Sargoshadeh ra Amza Mekonam……..Hamid-Bayati

 7. مهندس بهزاد موزون

  سي و چند سال گًذشت و اين اولين عكس العمل مستقيم به سپاس و بسيج منفور و اخوند هاي پديده ، شايد كه ايرانيان را در راه مبارزه، سركو ب ، محاكمه و مجازات يك يك وطن فروشان أمامه بسر و هم دستان دزد شان هم يار شوند.
  درود بر شما
  بهزاد

 8. عالی بود . امیدوارم مبارزه ادامه داشته باشد و بهترین را از نظر من که در بین اکثریت اقشار ملت ایران زندگی کردم ملت ایران را باید از درون تغییر ایجاد کرد و بیشترین تلاش و بیشترین سیاست باید در داخل صورت گیرد باید از تمام ارگانها بخواهیم به جمع مردم بپیوندند و به آنها اطمینان دهیم که از همه لحاظ محافظت میشوند و امنیت دارند . باز هم تاکید میکنم باید ۹۰ درصد تلاش در داخل ایران صورت گیرد باید مردم بفهمند که دارد اتفاقاتی میافتد و کسی هست که از آنها حمایت میکند . مردم همانگونه که اطلاع دارید به شاهزاده رضا پهلوی اطمینان دارند باید ایشان بیافتد جلو و همه دست در دست هم دهیم و با ایجاد همبستگی از این رژیم گذر کنیم و بعد مردم تعیین کننده خواهند بود . باید مردم را دلگرم و تشویق کرد .

  با سپاس فراوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *