سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / نوروز ۶۳۸۰ شاهنشاهی (۱۳۹۵ اسلامی – معاویه ای) بر همه مبارزین خجسته باد!

نوروز ۶۳۸۰ شاهنشاهی (۱۳۹۵ اسلامی – معاویه ای) بر همه مبارزین خجسته باد!

jamshid-sharmahdپیام انجمن پادشاهی ایران به مناسبت آغاز سال ۶۳۸۰ شاهنشاهی.

از سوی انجمن پادشاهی ایران فرا رسیدن نوروز ۶۳۸۰ شاهنشاهی را به همه ایران یاران، به همه روزبهان‌ها و به همه کیسیاها شادباش میگویم.

مناسبت نوروز را مغتنم میشمارم  برای تجدید پیمانی که با خود و با همه مبارزین میهن خود، بسته ایم. تجدید پیمانی که با همه  بیوه زنان، یتیمان، بی پناهان، کارگران و زحمتکشان و همه بازماندگان جنایت‌ها و دزدی های اسلام اهریمنی بسته ایم.

پیمان ما این است که در نبرد برای  استقرار آیین ریشه ای در آریابوم و نابودی جمهوری ننگین اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکنیم و بهای آن را، هر چه باشد، با جان و مال خود بدهیم.

از همه هواداران و هموندان که در سال پیش درفش کاویانی را برافراشته نگه داشتند و بر پیمان خود پایبند ماندند سپاسگذاری میکنیم. امسال نیز همآنند سال  پیش از همه یاران میخواهیم که کوشش های خویش را متناسب با نیازهای  مبارزاتی میهن افزایش دهند.

زیرا ما «انجمن پادشاهی ایران» هستیم!

انجمن پادشاهی نهادی است که در نبود پادشاه وظیفه پدافند مردم را به دوش میکشد. از این روی اهداف این انجمن فرا حزبی، فرا صنفی، فرا قومی و فرا نژادی است.
انجمن پادشاهی ایران برای نظامی میجنگد که بر قوانین کورشی و عدالت ساسانی استوار است.
انجمن پادشاهی ایران برای نظامی میجنگد که همه امور کشوداری آن، بر پایه اقتدار انجمن های محلی، انجمن های استان و انجمن رایزنان (پارلمان) استوار است.
انجمن پادشاهی برای نظامی میجنگد که بنیان آن، سکولار است و نماد آن درفش کاویانی، یعنی ستیز با ستم است.
انجمن پادشاهی نه به دنبال این «شاهزاده» و نه به دنبال آن «آقا زاده» است. بلکه آن دختر و آن پسر جنگ‌آوری را شایسته پادشاهی میداند که درنبرد با اهریمنان ایران ستیز، لیاقت خود را، با کردارش  در میدان مبارزه نشان دهد.

از اینروی پشتیبانی از انجمن پادشاهی و نبرد در راه آن، یاری رساندن به ایران است.

امروز سه فروزه انجمن پادشاهی، یعنی باور به ضرورت مبارزه فرهنگی با اسلام اهریمنی، باور به ضرورت  پابرجایی نهاد پادشاهی و باور به ضرورت مبارزه قهرآمیز برای نابودی دشمنان سوگند خورده ملی،  تبدیل به فرهنگ مبارزاتی همه ایران خواهان شده است.

دشمنان ایران و پشتیبانان غربی و شرقی آن ، ما را خوب میشناسند و از نفوذ فکری انجمن پادشاهی در میان مردم آگاه هستند از این روی درسال گذشته نیز  لبه تییز سرکوب دولتی رژیم  متوجه هواداران و  شبکه سازمانی تندر بوده است و در سال پیش رو نیز، این  روند تغییری نخواهد کرد. مقابله با سرکوب اهریمنان تازی پرست، تنها با افزایش نفرات  و سازماندهی مبارزات و تشدید و گسترش دامنه  مبارزات امکان پذیر است.

از این روی امروز ما هر دختر و پسر ایرانی را که نمیخواهد سرنوشتش مانند جوانان سوریه و یا مردم عراق مورد معامله قدرتهای بیگانه قرار بگیرد، فرا میخوانیم تا به انجمن پادشاهی ایران بپیوندد. به همه شما دلیر دختران و پسرانی که در سال گذشته به دعوت انجمن پادشاهی پاسخ مثبت داده اید خوش آمد میگوییم، دست شما را به گرمی میفشاریم  و میخواهیم بر کوشش های خود بیفزایید و از سختی ها نهراسید. زیرا هیچ نبردی بدون از خود گذشتگی و جانفشانی به پیروزی نمیرسد.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه ای و کوبنده تندر

جمشید شارمهد

فایل صوتی این برنامه برای دانلود:
[1]

فیلم این برنامه در یونیوب:
نوروز ۶۳۸۰ شاهنشاهی بر همه مبارزین خجسته باد!

3 دیدگاه ها

 1. متاثفا تبهکاران سياسى که ميخواهند هويت کشورها و مردمان آن را پايمال کرده و مردم را به مشتى گوسفند برده جهان وطنى تبديل کنند پشت اين داستان united states of europe ايالات متحد اروپا!!!! میباشند. ملت ايران بايد بدانند همان قدرتهايى که ميخواهند هويت کشورها و مردمان آن را پايمال کنند, همان قدرتهايى هستند که ايران را اسلامى / عربى ميخواهند و قسمتى از لجنزار اسلامى / عربى middle east یا همان جاى جعلى بنام “خاورميانه” ميخواهند و برايمان آخوند اصلاح طلب آوردهاند.
  کشور ما ايران نام دارد و بيش از هفت هزار سال است که هويت و نام و فرهنگ داشته و دارد هيچ ربطى هم به middle east نداشته. ايران درمنطقه جغرافيايى اراسيا و آسياى مرکزى, قفقاز ميباشد…
  با سپاس آتوسا

 2. کاوه اهنگر

  تو این مملکت.. به قول هدایت در حال تعفن و تجزیه هستیم…. همه ش ناراستی. دروغ. کلاه برداری.. تزویر… هزارو چهار صد ساله زیر یوغ عرب به سر میبریم… تنها راه هم فقط مبارزه است… همه ی بدبختی ما هم از همین ملی مذهبی هاست(حاجی آقا ها)….تورو خدا ی ایران به داد ایران برسید… خسته نباشید. به همه تکاوران.
  بر افراشته باد درفش کاویانی

 3. سیاوش اشرافی

  درود بر شما ..ضمن عرض تبریک سال جدید به همه یاران انجمن چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور ..پیام انجمن رسا وبا اندیشه کامل بیان شد سپاس از این همه تلاش ،قطعا بی پاداش نیست .
  پاینده انجمن پادشاهی ایران
  پاینده روزبهان
  پاینده ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *