سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / کلاه‌برداری، با نام انجمن

کلاه‌برداری، با نام انجمن

Iranian-family-seeking-result-in-refugees-camp-in-Turkeyاخیرا فردی با نام مستعار «حمید ترکیه» که خود را گاهی عضو «انجمن پادشاهی ایران» و گاهی نماینده دفتر شاهزاده رضا پهلوی در شهر «وان» و گاها «آنکارا» ی ترکیه مینامد از هم میهنانی که در کشور ترکیه در جستجوی پناهندگی هستند، با وعده ی دادن تایید نامه، کلاه برداری میکند.

وی با دریدگی ویژه حزب اللهی خود از قربانیان خود میخواهد که نخست دو تومان (منظور دو ملیون تومن) به حساب مادر زنش به نام « نسا کاشانیان» واریز کنند تا او فرد قربانی را  به عنوان مبارزی در حال پناه جویی، برای عضویت معرفی کند.  او حساب مادر زنش را بانک صادرات با شماره کارت 6037‌694032732178 معرفی کرده است. وی با شماره تلفن ‎+98-910-455-3708   و نام مستعار «حمید ترکیه» در سیستم پیامرسان تلگرام پرسه میزند و به دنبال قربانیان خود میگردد.

لازم به یادآوری است که کمیسیاری عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ترکیه هرگونه تاییده ای که به نام «انجمن پادشاهی ایران» و یا نام انگلیسی آن  «The Kingdom Assembly of Iran» و یا «تندر» صادر شده باشند را از دفتر انجمن پادشاهی در آمریکا استعلام میکند.

از همه ایرانیاران میخواهیم که هر گونه اطلاعاتی که در باره این بچه آخوند، و یا موارد مشابه، میدانند در اختیار انجمن قرار دهند، زیرا وجود چنین هرزه های سودجو، علاوه بر زیان مالی برای پناه جویان، موجب از دست دادن وجهه ملی ایرانیان در مقابل سایر ملل نیز خواهند بود. یادآوری میکنیم که همه سازمانهای مبارز ایرانی که دارای اعتبار سیاسی هستند، دلال برای فروش تایید نامه بین پناهجویان نمیفرستند. از پناهجویان ایرانی میخواهیم که مستقیما با سازمانهایی که هوادار آن هستند ارتباط بر قرار کنند.

 

3 دیدگاه ها

  1. جمشید شارمهد

    درود بر شما حمید گرامی. سپاسگزاریم از پیام شما. اما این فرد در ترکیه اقامت دارد و با این اسماعیل فرق دارد.

  2. با درود ، بنده این فرد را میشناسم ، نام فعلی این شیاد اسماعیل یاری است و کلاهبرداری های زیادی را به شیوه های دیگری انجام داده و هزاران پناهجوی ایرانی را به خاک سیاه نشانده

    https://www.youtube.com/watch?v=F4VIGNVVD_Y

  3. کاوه اهنگر

    nang bar har mozdouri ke vatanash ra be tazi mifroushad….hoshiari shoma neshan az vatan parasti.va ensan bavari ast

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *