سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / پخش بیانیه های انجمن در سیستان و بلوچستان و خوزستان [تکمیلی]

پخش بیانیه های انجمن در سیستان و بلوچستان و خوزستان [تکمیلی]

syavash-02در حالی که بچه آخوندهای تازی پرست خود را برای تقسیم کرسی های مجلس بی اختیار اسلامی در و دیوار شهرهای ما را با عکس ها ی کریه خودشان پر میکنند و چشم هم‌میهنان ما را میآزارند، یاران انجمن پادشاهی ایران بیانیه های انجمن را که جهت آماده سازی افکار برای دوران پس از «انتخابات» اسلامی در نظر گرفته شده اند را در دورافتاده ترین مناطق کشورمان پخش میکنند.

این بار یاران انجمن دو شهر سراوان و میر جاوه را در استان سیستان و بلوچستان، مورد پوشش تبلیغاتی خود قرار داده اند. شهرهایی از محرومترین مناطق کشور ما. شهرهایی که آخوند های ارتجایی سنی و شیعه این روزها برای چاپیدن اموال مردم ساده و زحمت کش ما، با هم، نه تنها در جنگ نیستند بلکه شکم های سیری ناپذیرشان را برای چاپیدن اموال مردم صابون میزنند.

اما امروز ساکنین این دو شهر با دیدن بیانیه های انجمن پادشاهی ایران میدانند که دیگر تنها نیستند. آنها دیگر میدانند که دنیای سیستان و بلوچستان، این سرزمین نیاکانی ما مکان جنگ و یا اخوت سنی و شیعه نیست، بلکه این سرزمین ایران است و صحنه نبرد فرهنگ ایرانی با اسلام اهریمنی است.

متن بیانیه التماس های «رهبر» برای نمایش انتخابات!

با یک هفته تاخیر گزارش های یاران انجمن از خوزستان نیز رسید. سیاوش در گزارش خود خاطرنشان میکند که یاران بیانیه های انجمن را علی رغم جو امنیتی در بین جنگ های قومی و طایفه ای پخش کردند. او مینویسد که: این «نماینده» ها هیچ کدام درد مردم رو گوش نمیدهند، بحث اینجا طایفه گرایی و قوم گراییست. این روزها هر سخنران شعار برداشتن طایفه گرایی و هم بستگی بین قومیت ها رو دارند میدهند. آن هم خوزستانی که هر منطقه‌اش یک طایفه دارد که مثل سگ و گربه برای گرفتن کرسی مجلس اسلامی تا پای جان با هم میجنگند.

[1], [2], [3], [4]
saravan-16پخش بیانیه انجمن پادشاهی در شهرهای سیستان و بلوچستان:

[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11], [12], [13], [14], [15], [16]

 

به همچنین یاران از تهران گزارش میکنند که بیانیه انجمن پادشاهی ایران در مناطق شرقی این شهر پخش شده است.

پخش بیانیه انجمن پادشاهی در مناطق شرق تهران:

[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8]

3 دیدگاه ها

 1. سیاوش اشرافی

  درود
  دست خوش به تمامی شیر مردان دلیر
  خسته نباشید

 2. کاوه اهنگر

  Droud bar takavaratakavaran tondar…. Dast marizad

 3. کاوه اهنگر

  دست مریزاد به همه تکاوران تندر… بخصوص فرزندان بلوچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *