سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / فراخوان به آتش زدن «قرآن» کتاب تازیان

فراخوان به آتش زدن «قرآن» کتاب تازیان

maziar-asadpoorامروز پس از ۳۷ سال حکومت ننگین جمهوری اسلامی و پس از ۱۰ سال القاعده و «داعش»، جوانان ایران، دسته دسته خود را از وجود این آیین ننگین جدا میدانند. جوانان ایرانی خود را ایرانی و با مرام اسلام در ستیز میبینند. آن‌ها به درستی میدانند که اسلام جز سنگسار، تجاوز به کودکان (ازدواج با دختران ۹ ساله)، روسپیگری و زن ستیزی (چند زنی، صیغه، خانه عفاف و فروش زنان)، برده داری، اعتیاد، فقر، جرم و جنایت، جنگ و ستیز با همه اقوام صلح جو و غارت اموال ملی چیز دیگری برای ایران به ارمغان نیآورده است.

امروز دیگر دوران مخالفت های در گوشی و یواشکی به پایان رسیده و این دلیر دختران و پسران آریا بوم با شجاعت دشمنی خود را با سوزاندن «تازی نامه» بیان میکنند.

مازیار اسدپور میگوید من امروز، قرآن، یعنی کتاب اول مسلمانان را به آتش میکشم تا اعتراض خودم را نسبت به جمهوری اسلامی به جهانیان نشان دهم. کتابی که بر اساس آن، رژیم اسلامی ایران به همراه «داعش»، جوانانی مانند من  را  زندانی میکند، اعدام میکند، دست و پا قطع میکند و زندگیشان را سیاه میکند. او ۲۴ سال سن دارد، متولد خوزستان است، غیر از حکومت اسلامی چیز دیگری ندیده  و از ۱۸ سالگی در جنگ با دولت آیت الله ها ست.

 او از همه ایرانی ها میخواهد که اعتراضات خود را بدون ترس و واهمه نشان دهند. او سنگ نشده است و شما نیز سنگ نخواهید شد.

فایل صوتی این برنامه برای دانلود:
[1]

فیلم قرآن سوزی در فیسبوک

2 دیدگاه ها

 1. با توهین به قران ومقدسات مسلمانان فقظ دربین مردم مورد انزجار قرار میگیرید و پایه های نظام اسلامی را محکم میکنید.

  پاسخ:
  علی آقا، تو نگران انزجار مردم نباش. تو نگران خودت باش که مورد خشم مردمی که از اسلام ننگین جانشان به لبشان رسیده قرار نگیری.

 2. براى آن دسته از عزيزانى كه تمام تهديدهاى رژيم معلعون آخوندى را تحمل كرده و به مبارزه صميمانه و مقدس خود ادامه مى دهند بايد تشكر و قدردانى كرد.
  بايد قبول كرد كه فعاليت هاى اين جوانان با غيرت و وطن پرست باعث محو شدن قران شيطانى و بطرف نابودى رفتن خرافات هاى تازى هاى جنايتكار آخوندى است.
  درود به اين جوانان خاك ميهنمان.
  درود و هزاران درود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *