سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / ایران فروشی، ادامه فاجعه ۵۷

ایران فروشی، ادامه فاجعه ۵۷

فاجعه را نگاه کنید: امروز بازندگان جنگ ۵۷-ای فریاد میزنند که نگاه کنید، آمریکا در این توافقنامه برنده شده است و دولت آخوندی تا ۱۵ سال نمیتواند نفس بکشد. و باز امروز برندگان جنگ ۵۷-ای ذوق زده، فریاد میزنند که نگاه کنید، آمریکا جمهوری اسلامی را تایید کرده است.

معیار پیروزی و یا شکست ایرانی از نظر پس مانده گان ۵۷-ای، تایید و یا عدم تایید، پیروزی و یا عدم پیروزی غرب است.
بر شعور و فهم روشنفکران چنین ملتی باید تف کرد که پیروزی و یا عدم پیروزی بیگانه معیار سربلندی آنها است. پس ماندگان سال ۵۷، چه برندگانش و چه بازندگانش تمام رسانه های دولتی و غیر دولتی را پر کرده اند.

زمانی که انجمن پادشاهی نیروهای ناسیونالیست شیعه را به نبرد کاری، با جمهوری اسلامی فراخواند، عده ای (جبهه ملی، پان ایرانیستها، پیروان رضا پهلوی …) پاسخ دادند که «تمامیت ارضی» بر «سرنگونی رژیم» ارجحیت دارد. و ما پاسخ میدادیم که این «امتداد حیات رژیم اسلامی» است که تمامیت ارضی را تهدید میکند و نه «نابودی آن». امروز یاید از این پشتبانان رژیم، پرسید که حالا چه میگویید؟ آیا توافق اخیر تمامیت ارضی و استقلال ملی را افزایش داده است؟ آیا شما در این ایران فروشی سهیم نیستید؟

امروز زمانی که به گزارش رادیو ها و تلویزونهای دولتی و غیر دولتی غرب و شرق گوش میدهم صدای خرخر خوکها و گرازها و خرگدن ها را میشنویم. سر و صدای آنها از این جهت است که میخواهند واقعیت اصلی را پنهان کنند :

واقعیت این است که جمهوری اسلامی از بیم مبارزات مردم به آغوش غرب پناه برده است و غرب از بیم از هم پاشی نظام اسلامی و پیروزی جوانان ایران به پشتیبانی جمهوری اسلامی برخواسته است.هر دو آنها از ما مردم میترسند!

از برنامه این هفته جمشید شارمهد، پخش شده در رادیو تندر

 

فایل های صوتی این برنامه:

[1]، [2]، [3]، [4]، [5]،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *