سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / پخش فراخوان انجمن در شهر خرم آباد

پخش فراخوان انجمن در شهر خرم آباد

خرم آباد، لرستاندر حالی که رسانه های ایران ستیز در حال بزک کردن «عروس پشمآلو» یعنی جمهوری اسلامی، هستند، فرزندان کورش و داریوش در شهرهای میهن با دلاآوری بی همآنند دست به کار سازماندهی و تبلیغات میزنند.

این هفته هموندان دلیر «انجمن بردیا» در استان لرستان، شهر خرم‌آباد را با فرآخوان انجمن پادشاهی ایران پوشش دادند. این انجمن نام خود را از جان باخته راه آزادی ایران «محمد رضا علی زمانی» رهبر «انجمن سیمرغ آریایی» گرفته است که نام انجمنی وی «بردیا» بود. «محمد رضا علی زمانی» در جریان مقاومت مردم در دور انتخابات سال ۱۳۸۸ معاویه ای به همراه هم رزم جوان انجمن «آرش رحمانی پور» به عنوان تنها اعدامی های این جنبش، جان خود را فدای آزادی ایران از اسارت ۱۴۰۰ ساله کرد.

انجمن بردیا نزدیک به سه سال است که در لرستان شکل گرفته و در این مدت در تلاش سازماندهی و آموزش جوانان برای رویارویی نهایی با پس مانده های تازی پرست، بوده است. اقدام هفته گذشته این انجمن، سرآغاز سلسله فعالیتهای پویاتر این انجمن در لرستان خواهد بود.

سخنگوی «انجمن بردیا» در پیام تلفنی خود خاطرنشان کرد که:
کار در محله های هزار دستگاه خرم آباد، قلعه فلک ‌الافلاک و اطراف، ورودی شهر ایثار، کوی ارتش، کوی نگارستان، کوی بوستان، چمران فاز دو، فرزانه‌گان، مجتمع بنیاد شهید، کوی شمیران، (شهر اراک استان مرکزی) خیابان جلاد خمینی و ۱۷ متری خیابان ملک و پل خیبر، انجام شده است.

وی در ادامه گزارش میدهد که، کار در روز روشن به صورت غافل گیرانه انجام شده است. از این روی عکس‌های بیشتری نخواستیم بیندازیم. مردم با دیدن بیانیه ها به ناموس [نداشته] آخوند ها فحش میدادند.

درود به شرف سربازان انجمن پادشاهی ایران،

درود بر فرود فولادوند فرزند لرستان  و درود بر  دلآوران انجمن  زنده یاد بردیا.

 

فرتورهای مربوط به شهر خرم آباد و اطراف:
[1], [2], [3],
[4], [5], [6], [7]

3 دیدگاه ها

 1. درود بر انجمن پادشاهی ایران. عمر من جوون 28 ساله تو این رژیم قلابی داره هدر میره . بی پولی و بیکاری کارد رو به استخونمون رسونده . هر روز تو این رژیم قلابی جمهوری اسهالی استفراغی اختلاس و دزدی میکنن . سردسته همه این دزدیها و اختلاسها خامنه ای و نوکران سینه چاکش و آقازاده ها شون هستن .
  این رژیم قلابی جمهوری اسهالی رو باید نابودش کرد. دمتون گرم. زنده باد تندر . مرگ بر خامنه ای مزدور و دزد. مرگ بر جمهوری اسهالی

 2. من میتونم کارای تبلیغاتی تونو تو شهر های مختلف و جلوی بنا های مشهور عکس بگیرم همانند شکل بالا.

  پاسخ:
  درود بر شما هم میهن. هدف از این فرتورها تنها نشان دادن اصل مطلب یعنی سازماندهی انجمنها در محل هست. ما مایل هستیم، شما قبل از اینکه دست به هر کاری بزنید باید در محل زندگی و کار، مدرسه و یا دانشگاه، همفکرانتان را پیدا کنید و برای مبارزه سازماندهی کنید.
  یارانی که حامل پیام فوق هستند و گزارش بخشی از کار خود را میدهند، وظایف اصلی خودشان را انجام داده اند و از شما دعوت میکنند که از این روش پیروی کنید.

 3. درود بر دلاوران انجمن زندە یاد بردیا کە در داخل میهن با شجاعت تمام و بە فرماندهی استاد بزگوار ایرانبان جمشید شارمهد بە انجام کارهای بزرگی دست زدە اند ما هم با نوبەی خود خستە نباشید می گوییم درود بر شرفتان پایندە ایران کوبندە تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *