سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / هشدار امنیتی – پالتاک و «پابرجا»

هشدار امنیتی – پالتاک و «پابرجا»

هم آنگونه که به کرات در رسانه های انجمن به اطلاع شما رسانده‌ایم رژیم ننگین جمهوری اسلامی، پس از اینکه سیاست فیلتر کردن اینترنت او با شکست مواجه شد،  با خرج هزینه زیاد کوشش میکند محیط ارتباطی و اینترنتی را نا امن کند.به زبان دیگر: دیگی که برای من نجوشد، بگذار سر سگ در آن بجوشد!

عوامل وزارت اطلاعات در اجرای این سیاست از تکنیک برتری برخوردار نیستند. آنها تا کنون نتوانسته‌اند هیچ سرویس مهم اطلاعاتی را «هک» کرده و یا به آن سیستم نفوذ کنند. خبر هایی که گه گاه در رسانه ها جمهوری اسلامی و یا رسانه های بیگانه مدعی توان بالای فنی رژیم هستند، هیچ گونه پایه واقعی ندارد. سیاست وزارت اطلاعات بر اساس تکنیک پایین، اما با تعداد بالا استوار شده است. در حقیقت هم آن شیوه ای که «قاسم سلیمانی» فرمانده کم عقل سپاه پاسداران، و یا آخوند های خمینی در جنگ ۸ ساله با عراق به کار بردند. هم آن سیاست: فرستادن تعداد زیادی بسیجی به روی منطقه مین گذاری شده با هدف پاکسازی منطقه.

از اینرو ما این روزها شاهد، بوجود آوردن حساب های کاربری تقلبی، فرستادن بدافزارهای گوناگون، ساختن سایت های مشابه برای به دام انداختن مبارزین، هستیم. این فعالیت های خرابکارانه بخصوص با تمرکز زیاد به روی «انجمن پادشاهی» اعمال میشود. در ۴ ماه گذشته بیش از ۸ بار به صورت سازمان یافته به سایتهای «تندر» حمله شده است. در این زمینه گزارش مختصری در رادیو تندر پخش شد.

وزارت اطلاعات در این، به قول خودش، جنگ سایبری، علاوه بر بسیجی های ۱۰ هزارتومنی، از مبارزین دستگیر شده که از زندان آزاد شده‌اند استفاده میکند. از این روی، وظیفه هر مبارز، بخصوص وظیفه هموندان و هواداران انجمن پادشاهی، است که اسارت خود را به هر شیوه ممکن به اطلاع انجمن برسانند. وگرنه باید ننگ و عواقب مزدوری برای دشخیمان اسلامی را بپزیرند. این رویه ای است که در ۳ سال گذشته بیشتر این مبارزین انجام داده‌اند و از طریق دیگری (ایمیل جداگانه و یا از طریق خانواده و یا دوستان غیر حزبی) زیر فشار بودن خود را اعلام کرده و به این طریق سیاست های وزارت اطلاعات را خنثی کرده اند.

از جمله این افراد، فردی است با نام مستعار «پا برجا»، که در سرویس «پال تالک» برنامه های «رادیو تندر» را پخش میکرد و از سیاستهای انجمن پادشاهی هواداری نشان میداد. وی آخرین بار حدود ۸ ماه پیش برای دومین بار دستگیر شده است. فعالیت های او و شرکت او در تالارهای گفتگوی «پال تالک» زیر نظر وزارت اطلاعات انجام میشود. ارتباط با او به معنی ارتباط با وزارت اطلاعات است.

لازم به یادآوری است که اصولا مراکز مجازی ای مانند «پالتالک» و یا «فیس بوک» مکان هایی هستند که برای معرفی خود و ابراز نظر بهینه شده اند. و نه پنهان نگه داشتن هویت کاربر. از این روی یارانی که از ایران در این مراکز شرکت میکنند برای حفظ هویت خود مجبور به سکوت و عدم شرکت فعال هستند.

انجمن پادشاهی با تقبل مخارج زیاد اقدام به راه اندازی رادیو ماهواره ای کرده است تا هم میهنان ما بدون خطر شناسایی از برنامه های آموزشی استفاده کنند. و اما برای ارتباط با انجمن کماکان ایمیل امن ترین شیوه ارتباط با «تندر» است.

بیشتر بخوانبد:

چگونه تماس بگیریم؟

تلاشهای سایبری وزارت اطلاعات علیه «تندر»

یک دیدگاه

  1. فاطمه ولوی

    ممنونم از تلاش شما در جهت آزادسازی ایرانمان از چنگال این رژیم منحوص آخوندی. منهم به نوبه خودم آماده ام که هرکاری برای رسیدن به این هدف والا انجام دهم.

    فاطمه از تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *