سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / پخش بیانیه های انجمن پادشاهی در شهرهای کشور

پخش بیانیه های انجمن پادشاهی در شهرهای کشور

gharb13هفته پیش سخنگوی انجمن «فرهاد» در گزارشی خبر از پخش گسترده و غافل گیرانه بیانیه ها و فراخوانهای انجمن پادشاهی ایران در شهرهای غرب کشور (کرج، همدان، ایلام، …) داد. امروز سخن گوی انجمن «فرهاد» در گزارشی جدید از ادامه تبلیغات در شهرهای مرکز و جنوب کشور، شهرهای قم، اراک، خمین و اصفهان خبر میدهد.

این اقدام تبلیغاتی به نشانه حضور یاران در این شهرها انجام گرفته است. در این گزارش ها  یاران انجمن «فرهاد» یاد آور میشوند که: «ما میدانیم که چه پخش بیانیه و چه حمله به نیروهای انتظامی، حکم آن برای یاران تندر حکمی همآنند حکم علیه یک محارب است. اما ما به عمد دست به این کار در سطح وسیع زدیم تا به همه ایرانیان نشان دهیم که این رژیم درمانده و بدبخت است و تنها با زور تبلیغات کارچاق کن های غربی بر پا ایستاده. »

سخنگوی انجمن فرهاد ادامه میدهد که پخش بیانیه ها به گونه سنتی توسط اعلامیه و تراکتها و پسترهای چاپ شده با قدرت هرچه تمامتر در شهرهای دیگر آریابوم ادامه خواهد داشت.

gharb02وی از همه ایرانیاران میخواهد که به هم این شیوه فرکانس رادیو تندر روی ماهواره هات-بیرد را به همه مبارزینی که دسترسی به اینترنت ندارند معرفی کنند.

فرتورهای مربوط به غرب کشور:
[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11], [12], [13]

فرتورهای مربوط به شهرهای جنوب کشور:
[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11], [12], [13], [14], [15], [16], [17], [18], [19], [20], [21], [22], [23]

برنامه رادیویی مربوط به این گزارش و پاسخ به نامه سعید:
[1], [2], [3]

3 دیدگاه ها

 1. armin . farvahar

  pirooz bashid bacheha baradar. va khahrhaye man . marg bar jomhori. Islamic

 2. سعید شمس

  درود بر شما جمشید خان و درود بر شرف و غیرتتان. ممنون از جواب شما به سوال من بسیار روشنگرانه بود.امیدوارم بتونم به عنوان کوچکترین سرباز تندر قدمی در راه آزادی این مرز و بوم بر داردم.

 3. حسین تهامی تهرانی

  با درود فراوان.
  سالهاست منتظر یک چنین اقداماتی بوده ام وخوشحالم که حال چنین شد و بزودی سرنگونی آخوندیسم کثافت را شاهد خواهیم بود. پاینده باد انجمن فرهاد.

  پیروزی از آن ماست و جشن سرنگونی تمام آخوندها و عمامه سران عبا پوش را در ایرانزمین برگزار خواهیم کرد همه با هم و دست در دست یکدگر…ما پیروز خواهیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *