سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / فرکانس رادیو تندر تغییر کرد

فرکانس رادیو تندر تغییر کرد

ferekanse-jadide-radioاز روز ۲۱ جون ۲۰۱۴ میلادی  فرکانس «رادیو تندر» بر روی ماهواره «هات-بیرد» به شرح زیر تغییر کرد است:

HotBird 13°E, 11200, S/R:27500, FEC:5/6 V

بنا بر اطلاعاتی که سرویس دهندگان در اختیار ما گذاشته‌اند این فرکانس از کیفیت بهتری برخوردار است.

برای تنظیم گیرندهای ماهواره ای تنها کافی است که ماهواره هات-بیرد را دوباره «اسکن» کنید. جهت تنظیم گیرنده روی فرکانس جدید «رادیو تندر» نیازی به تغییر جهت پشقاب نیست.

سیگنال رادیو تا روز ۶ ژولای همزمان روی فرکانس قدیم و جدید پخش میشود و پس از آن تنها از طریق فرکانس جدید قابل دسترسی میباشد.

«رادیو تندر» از نوروز سال پیش برنامه های خود را دوباره از طریق ماهواره برای ایران و اروپا پخش میکند.

از همیهنان گرامی درخواست میکنیم که اطلاعات مربوط به فرکانس جدید رادیو تندر را در اختیار مبارزین قرار دهند. همچنین میخواهیم که از کیفیت سیگنال رسانه و میزان پارازیتهایی که رژیم اسلامی در شهر های بزرگ پخش میکند ما را با خبر کنید.

پاینده ایران و کوبنده تندر

3 دیدگاه ها

 1. سعید شمس

  درود بر شما در فیس بوک هم گفتم رادیو تندر از صبح تا حدود ظهر در شرق تهران پارازیت دارد.

 2. شما در رادیو خود از سایت جدید تندر می گویید. منظورتان چیست؟ اگر میخواهید ادرس سایت را عوض کنید این کار اشتباه است و با سایت های جعلی که رژیم آخوندی می سازد اشتباه گرفته می شود

 3. این امریکای آخوند پرور تحریم شبکه های ماهواره ای دولت ایران را به شرط این لغو کرد که کلیه پارازیت ها لغو و برداشته شوند. ولی پارازیت ها را لغو نشد که هیچ بیشتر هم شدند.تجهیزات و دستگاهی وجود ندارد که ضد این پارازیت ها باشد و آن ها را بی تاثیر کند؟ اگر چنین چیزی وجود دارد آن ها را داخل خانه های یاران تندر قرار دهید تا مردم از شر پارازیت ها خلاص شوند. مگر نه ما می مانیم و این امریکای آخوند پرور و پارازیت های آخوند های نجس
  سرطان و… عوارض این پارازیت ها است
  این پارازیت ها برای مردم و محیط زیست خطرناک هستند
  این آخوند های پدر سوخته هم پارازیت ها را روی آخرین درجه قرار می دهند و پارازیت سنگین می اندازند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *