سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / «جیش العدل» دشمن ایران است!

«جیش العدل» دشمن ایران است!

دلاآور زنان و دلآور مردان ایران زمین، دختران و پسران بلوچ،

اخیرا گروهی به نام عربی «جیش العدل» در مرزهای بلوچستان ایران مدعی دفاع از حقوق مردم بلوچ ایران شده است و خود را ادامه دهند راه سردار ملی ایران «امیر عبدالمالک ریگی» میداند. در اینجا به آگاهی مردم ایران میرسانیم که هر دو این ادعا ها دروغ است.

رهبران این گروه هم آن کسانی هستند که «امیر عبدالمالک ریگی» را در خفا «کافر» خطاب میکردند زیرا او رو به ایرانیت داشت و از نام «جند الله» و هر چه با این مرام ننگین سر و کار داشت بیزار بود و برای مقابله با اسلام گرایان عقب مانده، گروه خود را «جنبش مقاومت مردمی ایران» مینامید. زیرا او معتقد بود که، اعتقادت دینی، مساله شخصی فرد است و مرام دینی باید در دل و خانه او بماند. این افراد می‌دانستند که امیر «آیین ریشه ای» انجمن پادشاهی را قبول دارد.

jeysh-ol-adl-2
عبدالرحیم ملازاده با نام مستعار صلاح الدین فاروقی کسی است که به عنوان رهبر جیش العدل معرفی شده است.

سران این گروه فاشیست اسلامی هم آنهایی هستند که در سال ۲۰۰۵ میلادی برای ابراز خوش رقصی با آخوندهای مرکزی، طراحی ترور انتحاری «فرود فولادوند» را پشنهاد کرده بودند که با مخالفت شدید امیر و عقلای گروه مواجه شده بودند. رهبران این گروه هم آن کسانی هستند که در هم آن سالها پیشنهاد کرده بودند تا به رسم دین ننگین اسلام همه کسانی که برای مبارزه به جنبش پیوسته اند را مجبور به خواندن نماز کنند و یا در غیر این صورت معدوم الدم بشوند و یا از گروه رانده شوند.
رهبران این گروه هم آن کسانی هستند که با سپاه پاسداران دیدار مشترک داشتند و سرانجام نیز، سردار ملی ایران «امیر عبدالمالک ریگی» را به رژیم جمهوری اسلامی تحویل دادند زیرا با حضور او نمی‌توانستند با مرتجعین عرب محلی وارد معامله بشوند.

رهبران این گروه هم آن کسانی هستند که بیانیه هایشان نخست به زبان بیگانه عربی، برایشان نوشته میشود و در آن بیانیه ها، زادگاه مادرانشان را نه «بلوچستان» بلکه «بلوشستان» خطاب میکنند.

پاسخ ما به آنها این است که:
ما نمیخواهیم جهالت و ایران ستیزی در آیین ننگین «شیعه» را، با جهالت و ایران ستیزی «سنی» و یا «وهابی» تعویض کنیم. دوران اسلام پروری دیر زمانی است که به پایان رسیده است. ما – و به همراه ما همه مردم ایران – به چیزی کمتر از جامعه خرد سالار (سکولار) رضایت نمیدهیم. و به هیچ گروه و دسته ای اجازه نمیدهیم ایران را صحنه زد و خورد درندگان وحشی مسلمان کنند.

از نظر ما هیچ عیبی ندارد که اسلام و مبلغینش مورد اهانت قرار بگیرند. به جهنم که به «روحانیت اهل سنت» اهانت شده است و به درک که «محمد» و «علی» و «عمر» و «عثمان» از سوی جوانان آگاه و دلیر ایران زمین مورد تحقیر و توهین قرار میگیرند. جوان ایرانی حق دارد به تمام اعتقادات ضد انسانی شما که ۱۴۰۰ سال است به زور شمشیر –  و در عصر جدید به زور دلارهای نفتی ایران و عربستان و کویت و عراق صدامی – نگه داشته شده است تف کند و لعنت بفرستد.

jeysh-ol-adl3
پلاکارت تبلیغاتی «چیش العدل» که از پلاکارت های سپاه پاسداران و گروه های سلفی تقلید شده (و شاید هم توسط یکی آن ها تهیه شده) است. در این پلاکارت نقش زن در گونی سیاه و آرزویش برای «عالی کردن بیرق اسلام» را میبینم. در اینجا هیچ صحبتی در باره «حق» در باره ایران، حقوق ملی افراد و … دیده نمیشود.

دارودسته «جیش» های محمد و علی و عثمان، هیچ کدامشان برای سر افرازی انسان ایرانی چه از نوع بلوچش و چه ترکمنش و چه کردش نمیجنگند. این دار و دسته ها دعوایشان بر سر لنگ و سینه مرغ است. آنها دعوایشان این است که چرا از سفره مفت خوری رانده شده اند. آنها به امید فشار آوردن و گرفتن امتیاز از دولت مسلمان مرکزی هستند. آنها هر لحظه حاضر به مذاکره با آخوند های کثیف تر از خودشان هسند. حرف حساب آنها این است که: ما میخواهیم خودمان زنان بلوچ را سنگسار کنیم و آنها را در خانه هایمان حبس کنیم و آنها را ختنه کنیم. جنگ آنها با آخوندهای مرکزی بر سر این است که ما هم میخواهیم مانند شما از سرمایه های ملی مفت خوری کنیم. حرف حسابشان این است که ما میخواهیم به سبک خودمان در دهانها آتش بریزیم و دگراندیشان را زندانی کنیم و شلاق بزنیم و  «کفار کشی» کنیم.

گروه القاعده ای «جیش العدل» دشمن ایران است. ما از همه مبارزین میهن پرست میخواهیم رفتارشان را نسبت به آنها بنا بر این واقعیت تنظیم کنند. آنها در معاملات جهانی برای فشار آوردن به دولت مرتجع تر از خود و ضد ملی تر ازخود یعنی جمهوری اسلامی، از سوی قدرتهای بیگانه یعنی شیوخ عرب منطقه در زد و خورد با دولت آمریکا، به صحنه فرستاده شده اند. دشمنِ دشمنِ ما، ضرورتا دوست ما نمیشود. از مبارزین میهن پرست میخواهیم که به خاطر داشته باشند، کسانی که رهبر خود را میفروشند و به همه دستآوردهای «امیر عبدالمالک ریگی» خیانت میکنند با شما رفتار بهتری نخواهند داشت و به شما پشت خواهند کرد.

ما در اینجا به سران «جیش العدل» و سایر «جیش» های دست پرورده بیگانه اخطار میکنیم که دست از شرارت بردارید. باور کنید که هر چقدر هم شیخ های عرب منطقه و یا جناه های اقتصادی آمریکا و یا اروپا شما را شیر کرده باشند، شما قوی تر از شیخ های تهران و قم و مشهد نخواهید بود و در صورت ادامه شرارت سرنوشتی بهتر از «مجاهدین خلق» نخواهید داشت و «انجمن پادشاهی ایران» بین شما و سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی تفاوتی نخواهد گذاشت.

اگر فکر میکنید که ادعای شما درست است و میخواهید حقوق بلوچ را نگهبانی کنید، پس با انجمن پادشاهی ایران همراه شوید، و به جای جنگیدن برای یک مشت آخوند مفت خور، برای استقرار «آیین ریشه ای» جانفشانی کنید. بدانید دختر و پسر بلوچ هم سرنوشت با جوانان سایر ملل ایرانی هستند. دختر و پسر بلوچ مانند سایر جوانان ایران از دین و مرام شما بیزارند و برای سربلندی خود میجنگند.

پاینده ایران، برقرار آینن ریشه‌ای و کوبنده تندر.
انجمن پادشاهی ایران

12 دیدگاه ها

 1. مرگ بر انجمن پادشاهی
  مرگ بر انجمن پادشاهی
  مرگ بر انجمن پادشاهی
  مرگ بر انجمن پادشاهی

  پاسخ:
  چی شده حاجی؟ آمپر سوزاندی؟ آب و روغن قاطی کردی؟ زبانت بند آمده؟

 2. خب کلی توهین کردی.اشکال نداره از شما انتظاری جز این نیست.
  حالا بگو ببینم بخاطر اینکه نمیتونی با خواهرت ازدواج کنی از اسلام ناراحتی زرتتشتی؟یا با مادرت نمیتونی؟

  پاسخ:
  ما ایرانی ها از تبار تازی نیستیم که زنانمان را برای «جهاد نکاح» به سوریه بفرستیم.

  حسین آقا، زرتشتیان و به این ترتیب نیز همه ایرانیان هیچ گاه در تاریخ با محارم خود ازدواج نکرده اند بلکه این کار وحشی های تازی بوده است و به همین خاطر نیز، سلمان فارسی دو آیه ۲۲ و ۲۳ سوره نساء را به محمد (نوکر خود) داد تا از خر تو خری شبهه جزیره عرب جلوگیری کند. تا پیش از آن وحشی های تازی با مادر و خواهر خود ازدواج میکردند.

 3. جیش العدل حداقل داره عملا مبارزه می کنه داره می جنگه تو میدونه ولی شما جز حرف زدن و وراجی و کامنت دادن مقاله نوشتن سخنرانی کردن وبلاگ نویسی شرکت در شبکه های مجازی کار دیگه ای نکردید .کل کارهای شما پوچه چون حرف باده اونم بادی به برد 10 سانت بود و نبود شما تاثیری نداره ولی جیش العدل تا خامنه ای و روحانی رو به واکنش وا می داره ببینم تا حالا حتی یک مقام دون مایه جمهوری انیران اناسلامی به شما کوچکترین وقعی گذاشته؟ حتی به شما فکر هم نمی کنند چه برسه حرفی در موردشما بزنند ولی جیش العدل خواب رو از مقامات سپاه ربوده و حتی جان عده ای از اونها رو گرفته.قبل از حرف زدن فکر کنید.

  پاسخ:
  جناب کاوه (کاش هم آن اسم محمد را بروی خودت می‌گزاشتی بماند) جیش العدل مانند سپاه پاسداران و سپاه سلفی ها که از سوی عربستان تغذیه میشوند بله در صحنه هستند و میجنگند اما نه برای ما (ایران) بلکه برای اسلام ناب محمدی. از اینرو میگوییم شما یک «کاوه» قلابی هستی. وگرنه تفاوت اهداف ایرانی و اهداف اسلامی را که در این بیانیه اعلام شده است را میبایست می‌فهمیدی.

  جنگ آنها هم نیز موقتی است و به زودی با همدیگر صلح خواهند کرد. آنها دعوای خانوادگی دارند. روحانی و خامنه ای نیز به گروهی مانند «جیش العدل» نیاز دارند زیرا میدانند پایان درگیری (اگر بشود آن را اینگونه خواند) بی برو برگرد صلح و یا پیروزی تبلیغاتی علیه آن است. در حالی که نبرد با انجمن پادشاهی نبردی بر سر بود و نبود اسلام است.

  علاوه بر آن اگر «انجمن پادشاهی ایران» و جنبش «تندر» را میشناختی میدانسیتی که ما بر خلاف دیگران فقط بیانیه نمیدهیم و فقط حرف نمی‌زنیم بلکه جایی که لازم باشد از نیروی قهریه نیز استفاده میکنیم.

 4. دشمنی با الله؟بزودی همتون در جهنم میسوزید کافران.
  حجت الاسلام ای رافضی کثیف لعنت به توی رافضی قبر پرست

  پاسخ:
  گور بابای تو و الله هت و رافضی و شیعه و سنی و محمد و علی سگکش و رضا کفتر باز و … همه کثافتهای اسلام. برو گم شو و دیگه اینجا پیدات نشه حسین شاشو.

 5. حجت الاسلام

  نمی خوام از جمهوری اسلامی ایران دفاع کنم.

  این رو بدون:
  اولا حساب مردم معترض به انتخابات از حساب شما جداست، این مردم صدها ساله که شیعه هستند، در زمان پهلوی شیعه بودند ولی حکومت پهلوی رو نخواستند و انقلاب کردند، حالا اگر هم دوباره انقلاب کنند و حکومت کنونی رو ساقط کنند و حکومت جدیدی رو تشکیل بدند باز هم ربطی به اعتقادات شون نداره و کماکان شیعه و دوستدار اهل بیت باقی میمونند، شما کفار ملعون خودتون رو با مردم شیعه ایران یکی حساب نکنید،
  ثانیا اگه شماها مرد بودید و جرات داشتید با این آمار طرفداران خودتون که ادعا میکنید قیام میکردید، ممکن بود در وهله های اول شکست بخورید ولی با این حجم هواداران خیالی خودتون بالاخره پیروز میشدید؛ نه اینکه منتظر بشینید تا بقیه مردم قیام کنند و شماها از غار خودتون بیایید بیرون و در لا به لای مردم چند تا شعار بدید و تا دیدید جنبش شکست خورد دوباره رفتید توی غار خودتون و منتظر هستید تا دوباره یه عده ای در ایران قیام کنند و شما ترسوها پشت سر اونا یه حرکتی بکنید.

  پاسخ:
  بعد از برنامه های روشنگرانه استاد فولادوند در گشایش «تازی نامه» و فعالیت افشاگرانه یاران انجمن پادشاهی ایران دیگر مردم تره برای شیعه که سهل است؛ تره برای خود اسلام و عرب زاده های آن خرد نمیگنند. و شما آفای حجت الاسلام خودت نیک میدانی. زیرا اگر در ایران زندگی میکنی باید دیده باشی که چپ و راست اراذل اوباش «منکرات …» مزاحم مردم میشوند. جلوی نگارش روزنامه ها به زور شمشیر گرفته میشود و مرتب روی ماهواره تندر پارازیت پخش میکنید و سرعت اینترنت را پایین میآورید.

  اینها برای چه هست؟ اگر مردم ایران آن شیعه و آن اسلام را دوست داشتند شما وحشت نمیکردید. چرا آنقدر جوش میزنی؟ خوب به علی خامنه ای بگو همه چیز را آزاد بگزارند چون به قول تو «همه به دنبال شیعه هستند».

  اگه همه شیعه هستند پس شما از چه میترسید؟ بگزارید مردم حرفشان را بزنند و به برنامه ای که دوست دارند گوش دهند. مگه همه شیعه نیستند؟ البته اگر در پاسخ بگی که: «ما آنقدر استدلاهایمان قوی است که میتوانیم مردم را گول بزنیم» خیلی خودت را خراب میکنی.

  در مورد مطلب دوم: ما آماری از طرفداران خودمان نمیدهیم. اما همه میدانند که طرفداران پادشاهی و نظام سکولار در حال رشد هستند. حکومت ۱۰۰٪ اسلامی کنونی بر اساس قوانین اسلام وحشی است و پاسخ هر اعتراضی را با گلوله میدهد. از اینرو ما نیز خودمان را برای یک درگیری خشن آماده میکنیم. این مطلب را میتوانی از سوی برادران پاسدارت بپرسی که همیشه بسیج افراد برای یک درگیری خشن بسیار بسیار سخت تر از بسیج افراد برای شرکت در سخنرانی و نماز جمعه هست.

  از سوی دیگر خودت خوب میدانی که ما با اربابانتان یعنی آمریکا و اروپا در حال جنگ هستیم. زیرا آنها شما را تا کنون تر و خشگ کردند. هم این اربابانتان هستند که از نظام نسبتا سکولار و در حال رشد پادشاه آریامهر وحشت کردند و خواستند با اسلام ننگین جلوی پیشرفت ایرانی ها را بگیرند. آنها بودند که آن خمینی ننگین را برای ما از پاریس آوردند. وگرنه خود شماها هیچ پخی نبوده اید. اما امروز نگرانی اربابانتان از این است که در مقابل نیروی ملی تاب و توان نداشته باشید، تنها از این رو هست که دلواپس آینده شما شده اند و به دنبال جانشین برای دار و دسته خامنه ای میگردند. داستانهای مذاکرات ۵+۱ یک نمایش بیشتر نیست. هدف از فشار اقتصادی غرب، مردم ایران است وگرنه با خود شما کاری ندارند. هدف آنها این است که مردم ایران را آنقدر به زیر فشار ببرند که به هر حکومتی رضایت بدهند.

  اگر حرف ما را قبول نداری دست کم میتوانی از بچه های اطلاعاتی بپرسی.

  شما حاجی، نگران آینده خودت باش و کار براندازی رژیم را بگذار به عهده خود ما. ما کارمان را خوب بلد هستیم. ما به گونه ای عمل میکنیم که هم شما در هم شکسته شوید و هم اینکه اربابانتان نتوانند هیچ گونه سوء استفاده ای از اوضاع به هم ریخته ایران انجام دهند و به میهن ما ضربه ای وارد کنند.

 6. دیگ به دیگ میگه روت سیاه ,مردم نه شما نه جیش العدل نه مجاهدین خلق میخوان ,چون یه مشت آدم کش بیشتر نیستین,مردم طرفدار جنبش سبز ایران هستن, جنبشی که رژیم تا آستانه سقوط برد و شهدای زیادی دراین راه فدا کرد ومطمننا روزی به پیروزی خواهد رسید.

  پاسخ:
  آقا رضا. کمی آهسته. لطفا پیاده شو با هم بریم.

  نخست اینکه شما غلط کرده باشید جزو جنبش سبز باشید. جنبش سبز و یا جنبش اعتراضات بعد از دهمین دور انتخابات ریاست جمهوری، جریانی بود که توسط نیروهای سکولار و در راس آنها «انجمن پادشاهی ایران» راه اندازی شد و تا آخر نیز رهبری شد.

  هم آنطور که میدانی دو جانبازی که از سوی دادگاه ننگین اسلامی به حکم اعدام کشته شدند هر دو عضو انجمن پادشاهی ایران بودند. نگاه کن به اینجا و اینجا. اگر انجمن پادشاهی در این مبارزه نقشی نمیداشت امکان نداشت نتیجه کار به جایی برسد که رسید.

  نیروهای انجمن پادشاهی از حضور افرادی مانند میر حسین موسوی و کروبی استفاده کردند و در پوشش طرفداری از آنها حرکتهای اعتراضی را رهبری کردند. این درست همین کاری است که باز هم در آینده انجام خواهیم داد. از اینرو نیز ما هنوز خواستار آزادی این دو نفر هستیم. و رژیم هم وحشت دارد و نه تنها آنها را آزاد نخواهد کرد بلکه دامنه فعالیت اصلاح طلب های دولتی را نیز محدود میکند. زیرا میداند که با بوجود آمدن کوچکترین روزنه ای (حتی در پوشش ناب محمدی) باز رهبری جنبش به دست انجمن پادشاهی ایران خواهد افتاد.

  اگر قرار است مقایسه دیگ را با دیگ انجام بدهیم. پس بگزار ببینیم وجه اشتراک شما با مجاهدین نجس و جیش العدل نجس تر و ضد ایرانی تر، با شما بیشتر است یا با ما؟

  ۱- شما هر سه به اسلام اعتقاد دارید. شما به اسلام خمینی. مجاهدین به علی و جیش العدل به عمر و عثمان، اما همه شما به اسلام محمدی و قرآنی اعتقاد دارید. اما ما معتقدیم اولا اسلام یک مرام وحشی و عقب مانده و «تازی نامه» و یا هم آن قرآن یک کتاب جنگی است که در آن دستورات سلمان فارسی به نوکرش محمد نوشته شده است. ما میگوییم اگر هم اسلام آیین نکویی باشد جایش در خانه است و نه در خیابان و دولت. ما میگوییم اگر هم اسلام آیین نکویی است تو برای خودت نگه دار. ما ایرانی ها نمیخواهیم از آن پیروی کنیم.

  ۲- شما همآنند مجاهدین و جیش العدل خواستار پابر جایی جمهوری اسلامی هستید. تنها دعوای شما بر سر لنگ مرغ و سینه مرغ است. اما ما معتقد هستیم که این نظام شایسته ما ایرانی ها نیست و باید به دست ما ایرانی ها برچیده شود.

  ۳- شما همآنند مجاهدین و جیش العدل هیچگاه مرام اسلامی و قوانین اسلامی در دولت را مورد انتقاد قرار ندادید. شما قوانین شرعی را مانند این دو گروه مقدس و سودبخش به حال خود میشمارید.

  ۳- گروه جیش العدل و مجاهدین خلق همآنند شما اصلاح طلبها از سوی قدرتهای بیگانه از نظر مالی و سیاسی پشتیبانی میشوید. کمکهای مستقیم «موسسه سوروس» به اصلاح طلبها از چشم ما پنهان نماند. در باره کمکهای غیر مستقیم رسانه های خبری بی-بی-سی و صدای آمریکا اصلا حرفی نمیزنیم. خود خمینی ننگین نیز با سرمایه های غرب ساخته و پرداخته شد تا اینکه تبدیل به امام هرزه شما شد. شما اسم این خودفروشی را «مقبولیت جهانی» و یا «دیپلماسی» میگذارید. اما ما نام آن را میهن‌فروشی میگذاریم و معتقدیم بر اندازی این رژیم کار ما ایرانی ها هست و آزادسازی ایران با سرمایه خود ما و با دست توانای خودمان انجام میشود. بی خود دروغ های رژیم را که با همکاری شما اصلاح طلبها علیه ما در ایران پخش کردید را به رخ ما نکشید. ما اگر به اندازه ده روز خرجی که آمریکایی‌ها برای مجاهدین در عراق پرداخت میکنند بودجه داشتیم در ایران سنگ روی سنگ بنا نمیشد. از اینرو فعالبتهای ما با سرمایه خودمان به صورت آهسته اما پیوسته ادامه دارد. میبینی که ما پابرجا مانده ایم اما گروه های مسلمان شما دارند آب میشوند.

  ۴- شما همآنند سایر دغل بازهای مسلمان (و پشتیبان نظام اسلامی) به گونه ای وانمود میکنید که هر کس در مبارزه دست به خوشونت برد بد کار است و هر کس با خشونت در مقابل زورگویی رژیم ایستاد آدم کش است و به دروغ این گفته خود را در لای واژه «پیروی از مبارزات مدنی» پنهان میکنید. در باره «مبارزه مدنی» در بالا یادآور شدیم که رکن اصلی «جنبش سبز» را ما سکولار ها و ما انجمن پادشاهی ایران تشکیل دادیم. اما شما با این گفته خود اساس همه ارتشها و پلیس ها و نیروهای امنیتی جهان را زیر پا میگذارید. لابد از نظر شما یک نیروی پلیس خوب نیرویی است که در مقابل دزد نمیایستد و در صورت مقاومت او، دست به اسلحه و خشونت نمیبرد. و یا یک ارتش خوب هم آن ارتشی است که در مقابل حمله دشمن فرار میکند. خیر این درست نیست و شما نیز خوب میدانید که خوب و نیک بودن یک نیرو نه در بکار بردن روش بلکه در اهداف آن نیرو نهفته است و نه در ابزار بکار برده شده. ابزار و روشهای مبارزه باید متناسب مرحله و نیاز مبارزه باشد. هم مجاهدین و هم شما اصلاح طلب ها و هم جیش العدل در پی نگه داری این جمهوری ننگین هستید و هر سه شما با مردم ایران تضاد منافع دارید. شما حتی اگر صلح طلب تر از مسیح و مسیح تر از «مادر ترزا» و مهربانتر از آقای «نوری زاد» باشید باز جزو وحشی های مسلمان و ضد ایرانی هستید. زیرا اساس فکری شما با مام میهن عداوت دارد. زیرا مانند محمد و سلمان زنباره، زن ستیز، طرفدار برده داری و ضد آزادی انسانها هستید.

  حالا آقا رضا خودت بگو وجوه مشترک شما بیشتر نیست؟ آیا فکر نمیکنی که مردم به این دین مشترک شما دارند تف میکنند؟ تف به محمد شما به علی‌ شما و عمر و عثمانتان؟

  ما انجمن پادشاهی ایران از همه روشهای کار ساز در براندازی این رژیم ددمنش استفاده میکنیم. چه مبارزات فرهنگی، چه مدنی و چه رزمی. ‌شدت گرفتن جیغ و دادهای بچه سید های دولتی و غیر دولتی نشان میدهد که ما در کارمان پیروز بودیم.

 7. حاجی مارمولک

  ما بايد براي كمترين حجم و كمترين سرعت اينترنت بيشترين هزيه را بپردازيم ولي همه كساني كه كارمند اداره مفت خور ها هستند و بي سواد هم هستند و با پارتي و پاچه خواري استخدام شده اند 100 درصد رايگان,نامحدود و پرسرعت (حداقل سرعت 256) به اينترنت جهاني وصل هستند و اين كارمندان مفت خور كه كار مفيدشان در 60 دقيقه به 10 دقيقه هم نمي رسد آخر ماه بيشترين حقوق و پول را مي گيرند ولي ما بايد پول زيادي براي كمترين حجم و سرعت اينترنت بپردازيم ما اگر اينترنت پرسرعت داشته باشيم براي اين كه بخواهيم نامحدود به اينترنت وصل شويم مجبور هستيم در شب و ساعتي كه بايد خواب باشيم به اينترنت وصل شویم مثلا ساعت 1 شب تا 7 صبح البته فقط بعضی شرکت ها ترافیک شبانه شان رایگان است بقیه یا اینترنت شبانه رایگان ندارند یا نیم بها است شما اینترنت ایران را با اینترنت پاکستان مقایسه کنید اون جا اگر سرعت اینترنت زیر 512 باشد اینترنت پرسرعت محسوب نمیشه اون جا پرسرعت ترین و ارزون ترین اینترت هست ولی در ایران کملا برعکس اگر باور نمی کنین کافیه توی اینترنت سرچ کنید “مقایسه اینترنت ایران با اینترنت پاکستان” پاکستان هااااا فردا این اغوانی ها هم از ما جلو میزنن یعنی جلو زدن شما کارمند ایرانی را با کارمند ژاپنی مقایسه کنید می بینید که کارمند ژاپنی بی وقفه مشغول کار است البته کار مفید ولی کارمند ایرانی کار مفیدش در یک ساعت به 10 دقیقه هم نمیرد و بی وقفه مشغول استراحت و گشت و گذار در اینترنت است!!!!! حتی بیشتر اوقات کارمندان فرزندان و نزدیکان و دوستان خودشان را به آن اداره می برند تا از اینترنت مجانی و… استفاده کنند تو این اداره های ایران هم همه بسیجی و جانباز و فرزند 3 شهید! هستند و اگر کسی مهر انتخابات روی شناسنامه اش نباشد و بسیخی و …. نباشه و کارت پایان خدمت نداشته باشد سر کار دولتی استخدامش نمی کنند حتی برای آبدار چی و کار های ساده ولی اگر طرف جانباز باشه (البته واقعا جانباز هم نیستن(نه دستش قعطه نه چشمش کوره و…) یعنی 100 درصد سالمند خلاصه از ما سالم تر هستند) حتی اگر چوپان و بی سواد هم باشه خیلی راحت سر کار دولتی استخدامش میکنن 100 درصد هم از پرداخت مالیات و عوارض معاف هستند!! ما چه چيزمان كمتر از اين كارمندان مفت خور است؟؟؟؟ كه آن ها رايگان به اينترنت پرسرعت و نامحدود وصل شوند ولي ما بايد بيشترين پول را براي كمترين سرعت و حجم اينترنت بپردازيم و جالب تر از همه ما اگر پول اينترنت را آخر ماه و اول ماه بعد نپردازيم فورا اينترنت به كلي قطع مي شود و براي استفاده مجدد بايد دوباره ثبت نام كنيم! يعني بايد هر ماه به زور از اينترنت استفاده كرد و هزینه آن را پرداخت و نميشه در آن وقفه اي ايجاد كرد یعنی باید به اجبار به طور مستمر از اینترنت استفاده کرد و پول آن را پرداخت و در بعضی از شرکت ها مثل مخابرت ایران باید پول یک سال را یک جا پرداخت کرد!! مثلا نميشه يك ماه استفاده نكرد و پولش را نپرداخت و از ماه بعد استفاده كرد. ما نبايد فراموش كنيم حتي اگر پولدار هم باشيم نبايد پول زور و پول مفت به كسي بدهيم نبايد پول اضافه و بيشتر از ارزش واقعي پرداخت آيا قيمت واقعي اينترنت همين است? شاید شما فکر کنید هزینه اینترنت در ایران نسبت به حجم و سرعتش خوب و عادی و مناسب است شما فقط کافی است وضعیت اینترنت ایران را با کشور های دیگر مثل پاکستان!!!! و دیگر کشور ها و کشور های پیشرفته مقایسه کنید وقتی وضعیت ایران را نسبت به کشور های عقب افتاده فهمیدید وضعیت ایران را نسبت که کشور هایی همچون امریکا را هم می فهمید محدودیت های اینترنت در ایران مثل کمترین سرعت و هزینه بسیار بالا و فیلترینگ و سانسور و… یک سیاست است مگر نه اینترنت در ایران می توانست خیلی ارزان و پرسرعت باشد امیدوارم منظورم را در مورد سیاست فهمیده باشید… یعنی ایران از اینترنت می ترسه و با اعمال محدودیت و محرومیت در اینترنت هم جیب خودش را پر از پول می کند هم مخالفان خودش رو کنترل و محدود و در کل آن ها را سرکوب می کند. ایران به امریکا و … می گوید جاسوس و … در حالی که خودش بدترین است مثلا ایران به وضعیت اقتصادی کشور هایی مثل امریکا و … می گوید بحران اقتصادی! به نظر من اگر در امریکا و دیگر کشور ها بحران اقتصادی باشد در ایران زلزله اقتصادی هست از اون زلزله هایی که در ژاپن میشه بعد برای دل خوشی و فریب زدن مردم یارانه می دهند بعد 10 برابر یارانه ای که میدهند همه چیز گرانتر می شود. اگر به هر فرد یارانه تعلق گیرد پس یارانه باید به حساب همان شخص رود یعنی یارانه هر کسی در حساب خودش باید برود ولی در ایران این طور نیست و یارانه چند نفر به حساب شخص دیگری می رود!!! (سرپرست خانوار) بعد فردی که یارانه متعلق به اوست بدون اجازه کتبی سرپرست خانوار نمی تواند یارانه اش را جدا کند حتی اگر بالای 18 سال باشد! این عدالت است؟ اگر شما فکر می کنید امریکا جاسوس است در مورد ایران چه فکر می کنید؟؟؟ باور کنید ایران از تمام مکالمات , پیامک ها , اینترنت و در کل تمام اطلاعات ما جاسوسی می کند مگرنه چرا مخابرات ایران و در کل تمامی اطلاعاتی که به صورت سایبری در ایران تبادل میشوند به طور کامل در اختیار سپاه قرار دارند؟ باز هم شک دارید که ایران جاسوس است؟؟ ایران همیشه از مردم معترض در دریگر کشور ها می گوید ولی مردم خودش چه طور؟ شما که وضعیت اقتصادی امریکا و اروپا را بد می دانید تا به حال جرات کرده اید به خاطر وضعیت بد اقتصادی ایران تظاهرات کنید؟؟ اگر اعتراض کنید همه شما را یا اعدام می کنند یا به زندان می برند مردم ایران رو حتی اگر 2 سال تمام هم به سربازی ببرند باز هم هیچ چیز نمیگن بیچاره نمیدونه مردم دیگر کشور ها آزاد هستند و به سربازی نمیرن یا حداکثر 6 ماه میروند آیا 2 سال به سربازی رفتن و 2 سال مثل حیوان زندگی کردن نقض حقوق بشر نیست؟؟. چه کسی به خامنه ای رای داده است؟؟؟ دیکتاتور ایران خامنه ای است نه احمدی نژاد و امثال آن احمدی نژاد سگ دست آموز خامنه ای بود فریب روحانی را نخورید او اگر از دست آموزان و پاچه خواران خامنه ای نبود رئیس جمهور نمی شد آیا غیر از این هست که حسن روحانی یک آخوند است؟! کشوری که حکومت خودش را جمهوری اسلامی می نامد به نام اسلام هر غلطی می کند و به نام جمهوری (مردم سالاری) در رای مردم تقلب می کند و حتی کسی که هیچ کس به آن رای نداده است و مردم آن را انتخاب نکرده اند را صاحب و مالک کشور قرار می دهد یعنی همان دیکتاتور ایران خامنه ای جلاد من در انتخابات سال 88 شاهد تقلب بزرگی بودم تا جایی که در آن سال ها در یک روستای دور افتاده که 5 نفر پیرزن و پیرمرد در آن ساکن بودند 300 رای برای احمدی نژاد از صندوق رای بیرون آمد! تقلب از این بزرگ تر؟؟ رسوایی نظام دیکتاتوری ایران… باز هم تاکید می کنم هیچ کس به خامنه ای رای نداده است معنی و مفهوم کلمه دیکتاتور فرمان روای مطلق و استبداد گر است حال نظر شما درباره خامنه ای چیست ؟ بله خامنه ای دیکتاتور ایران است الان ایران شده اغوانستان دوم جمعیت اتباع اغوانستان و پاکستان بیشتر از جمعیت ایرانی ها نباشه کمتر هم نیست ولی کسی چیزی نمیگه و اعتراضی نمیکنه حال باز هم شما به این وضعیت راضی هستید و از ایران دفاع می کنید؟؟ مثل این که مردم ایران فراموش کرده اند پشتوانه دولت همان مردم هستند بله مشکل از خود مردم ایران است که فرهنک اعتراض و حق طلبی را ندارند و زیر هر فشاری که بروند هیچ کاری نمی کنند مگرنه در این وضعیت نبودند ما نباید به سختی و وضعیت بد رضایت بدیم اگر شما می خواهید به حق خودتان برسید و از اینترنت پرسرعت و ارزان و… استفاده کنید و اینترنت عادلانه توزیع شود(یعنی ما باید بیشترین هزینه اینترنت را بدهیم و کمترین حجم و سرعت را داشته باشیم ولی کارمندان مفت خور اداره 100 درصد رایگان و پرسرعت و نامحدود و بدون پرداخت حتی یک ریال به اینترنت جهانی وصل می شوند البته فقط این کارمندان نیستند که مفت به اینترنت وصل میشوند دیگر مفت خوران دولت هم هستند) و ….. فقط کافی است تمام این متن را کپی کرده و همه جا منتشر کنید تا به حق خودمان برسیم و یا حداقل به آزادی و عدالت و…. نزدیک شویم. نباید فراموش کنیم که ایران یکی از بزرگترین ناقضان حقوق بشر است و بارها سازمان ملل این حرف را تکرار کرده است. اگر همه با هم باشیم می توانیم هر کاری را بکنیم ولی یک نفر نمی تواند اگر بترسیم کم کم نفس کشیدن هم ممنوع می شود پس تمام این متن را کپی کرده و همه جا منتشر کنید ببخشید اگه حرف های تکراری زدم بی نهایت حرف برای گفتن هست امیدوارم صدای من به گوش امریکا برسه تا شاید گزینه حمله نظامی عملی بشه ___ حماسه ک..ر ک..ر حماسه ساز مقام معظم تناسلی ک..رم فدای رهبر سردار کلفتی مقدم ___ نترسین نترسین ما همه با هم هستیم تا پایان دیکتاتوری و ناعدالتی به مبارزه ادامه می دهیم ما بی شماریم مرگ بر دیکتاتور

 8. حاجی مارمولک

  حجت اسلام پدر سوخته دیدی تو هم از بیشمار بازدیدکنندگان این سایت هستی! بهت پیشنهاد میکنم حتما فیلم رقصیدن خامنه ای و احمدی نژاد را در یوتیوب ببینی برو ببین و دانلودش کن کسی متوجه نمیشه مگه وقتی اومدی تو این سایت کسی فهمید؟؟! پس راحت باش کسی نمی فهمه شما آدم های مفسدی هستین راستی فیلم آخود شهوانی و سکس با زن آخود هم توی یوتیوب منتشر شده

 9. مسلمان نیستم ایرانیم

  @حجت الافساد و المفسدین

  ای حرومزادهٔ تخم ناپاک خونخواران مهاجم سعد بن ابی وقاص، لعنت و نفرین به ممد بچه باز و ۱۲ آل ناپاک و خبیثش. ایرانیان راستین شما جرثومه های نجس تاریخ را به زباله تاریخ (لادست علی دیوث) خواهند فرستاد.

 10. حسن زاده

  من همان دانشجوی تحصیل کرده حوزه علمیه هستم که دیروز شما رو زیر سؤال بردم .
  البته جالبه که می بینم دیدگاه منو حذف کردین و بهش پاسخ ندادین.
  پس معلومه که کم آوردین

  پاسخ:
  پست شما حذف نشده است.
  شما خواستید که ما را دعوت کنید در مناظره. ما ضمن پذیرفتن آن از شما خواستیم که خودتان را معرفی کنید. اگر شما این شهامت را دارید که ما را در زمینه «تازی نامه» دعوت به مناظره کنید، دست کم باید شهامت آن را نیز داشته باشد که خودتان را (و یا کسی که در مناظره میخواهد شرکت کند) را معرفی کنید و در حوزه خود نیز معرفی کنید.

 11. همه چیز را درست گفته اید جز در بند اخر که باید توضیح داده شود که ما در ایران فقط یک ملت داریم و” ملت” ها یی وجود ندارد. بلوچ ها از نظر نزاد ی وتاریخی وتبار وفرهنگ کاملن ایرانی هستند مانند سایر اقوام ایرانی.

  پاسخ:
  تقی گرامی،

  سپاس از توجه شما نسبت به این بیانیه. به کار بردن واژه هایی مانند «ملت»، «قوم»، «خلق» و یا «تیره» در بیانیه های انجمن از دیدگاه سیاسی و به صورت مترادف استفاده میشود. تفاوت این واژه ها از نظر جامعه شناسی جنبه کارشناسی دارند. انجمن پادشاهی ایران در زمینه کشورداری پیرو سیاستهای کورشی است و خواستار گسترش فرهنگ آریایی است. اما سیستم کشورداری ای که در «آیین ریشه‌ای» معرفی میکند تنها مورد توجه اقوام آریایی نیست بلکه روشی است که آینده هر «شهروند» ایرانی را، بدون توجه به خواستگاه قومی، مذهبی و نژادی تامین میکند.

  بر اساس برآوردهای انجمن پادشاهی ایران تحریفاتی که در رسانه های بیگانه و رسانه های تحت همایت رژیم اسلامی با اهدف نژاد پرستانه (و تجزیه طلبانه) انجام میشود هیچ گونه پایه در جامعه ایران ندارد.
  و همچنین وحشتی که کشورهای بیگانه از به هم پیوستن اقوام ایرانی دارند به مراتب بیشتر از وحشت میهن پرستان از پا گرفتن این افکار نژاد پرستانه و ضد ایرانی است.

 12. حجت الاسلام

  خدا شما و اون جیش العدل و همه اهل سنت رو لعنت کنه؛
  در ضمن به تو نیومده که به این گروه ایراد بگیری، هر چی باشه اینقدر مرد هستند که برای اعتقادات خودشون دارن میجنگن؛ اما تو و طرفدارات سالهاست فقط دارین حرف میزنید و جرات مبارزه رو ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *