سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / «رادیو تندر» بر روی ماهواره هات-بیرد رفت

«رادیو تندر» بر روی ماهواره هات-بیرد رفت

همیهنان گرامی!

امروز، به درخواست بیشمار شنوندگان، رادیو تندر، جهت دسترسی بهتر در ایران و اروپا، به ماهواره هات-بیرد انتقال یافت.

از این پس، صدای ما را از طریق

ماهواره هات-بیرد ۱۳ درجه شرقی، فرکانس ۱۱۵۶۶ افقی، سیمبول رایت ۲۷۵۰۰، اف-ای-سی سه چهارم

میشنوید.

از شما ایران-یاران میخواهیم، مشخصات رسانه «رادیو تندر» را در اختیار همه مبارزین قرار دهید.

«رادیو تندر» از تاریخ ۱۶ آبان ۶۳۷۱ شاهنشاهی (۱۳۸۶ معاویه ای) آغاز به پخش برنامه های خود کرده است.

«رادیو تندر» برای تقویت بازوی تبلیغاتی جنبش تندر تاسیس شده است و هدف از تاسیس آن:
۱- انعکاس اخبار فعالیتهای رزمندگان انجمن پادشاهی، پیام‌ها و گزارشهای مستقیم از داخل میهن.
۲- ایجاد کانون تبادل تجربه و رهنمودهای مبارزاتی برای انجمنهای درونمرز.
۳- خنثی کردن تبلیغات کشورهای بیگانه، مانند تبلیغات رادیو صدای آمریکا، رادیو فردا، رادیو دویچه وله و …
۴- خنثی کردن تبلیغات کارچاق‌کنهای کشورهای بیگانه در رسانه های ایرانی‌تبار.
۵- خنثی کردن تبلیغات اسلامی رژیم و گسترش فرهنگ ایرانی.
۶- پشتیبانی از جنبش های صنفی و مطالباتی اقشار مختلف مردم و دامن زدن به آن.

میباشد.

radio-tondar«رادیو تندر» و کارکنان و مدیران آن در عرض ۷ سال فعالیت خود همواره مورد حمله شدید جمهوری اسلامی قرار داشته اند. در سال ۲۰۰۷ میلادی دفتر رادیو تندر در لس آنجلس مورد حمله عوامل اسلامی قرار گرفت. در سال ۲۰۰۹ میلادی دولت جمهوری اسلامی درخواست استرداد کارکنان رادیو تندر را از دولت آمریکا میکند که مورد بی توجهی و تمسخر مقامات آمریکا قرار میگیرد. در جریان جنبش اعتراضی سال ۸۸ معاویه ای رادیو تندر نقش شتاب دهنده در روند مبارزات داشت تا جایی که تنها مبارزین اعدامی این جنبش «محمد رضا علی زمانی» و «آرش رحمانی پور» بودند که هر دو از برنامه سازان و صاحبان «رادیو تندر» بودند.

در سال ۲۰۰۹ میلادی بلآخره «بیت رهبری» طاقت نیآورده و دستور ترور  مدیر رادیو تندر «جمشید شارمهد» را در خاک آمریکا میدهد. این طرح با شکست مفتضحانه و درد سر و آبرو ریزی زیاد دیپلماتیک به پایان میرسد. در سال ۲۰۱۲ میلادی نیز «محسن باپیری» از زندانیان سیاسی قدیمی و از کارکنان رادیو تندر مورد حمله عوامل جمهوری اسلامی در اروپا قرار میگیرد.

در این که رژیم اسلامی دل خوشی از ما ندارد شکی نیست. اما خبر خوشتر این است که ما هم دل خوشی از این رژیم نداریم و با گامهای استوار و پیوسته و با هم پیمانی با تمام نیرو های ملی، در راه براندازی این ننگ تاریخ به پیش میرویم.

برنامه های مبارزاتی «تندر» بدون توجه به اینکه «روحانی» و رهبر مفعول «خامنه ای» دولا بشود و یا نشود، بدون توجه به اینکه  «حسین» با «حسن» حرف برند و یا نزند، با تمام نیرو و تا محو کامل جمهوری اسلامی به پیش میرود. این پیمان ماست.

پاینده ایران و کوبنده تندر

فایل صوتی

[1]

 

14 دیدگاه ها

 1. ما صدای شما را در اینترنت و در چت روم ها و… پخش می کنیم
  تعدادی از افراد پاچه خوار و ترسو من را تحدید می کنند که الان شما دستگیر می کنیم – فردا شما را دستگیر می کنیم و…
  ما ناشناس هستیم و از vpn و proxy و… استفاده می کنیم ولی اینترنت ایران تحت کنترل است و من هیچ وقت احساس امنیت نمی کنم.
  راهی را به ما بگویید که هیچ وقت شناسایی و رد یابی, شنود و… نشویم و کاملا ناشناس باشیم
  (اگر این کامنت را تایید نمی کنید حداقل جواب آن را بدهید)

  پاسخ:
  تا زمانی که vpn و proxy شما با متد ssl به رمز در میآید هیچ گونه امکان شناسایی از سوی رژیم نیست.
  خود سایت tondar.org با پروتکل https بر روی کامپوتر شما به نمایش در میآید. این به این معنی است که دیدار «غیر امن» از سایت ما امکان پذیر نیست و دیدگاه هایی را که بر روی سایت تندر میگذارید از دید عوامل اطلاعاتی رژیم پنهان است. دیدگاه ها تنها پس از بازبینی توسط یک نفر از کارداران تندر به نمایش گذاشته میشود. چنانچه پیامها خصوصی باشند آن پیام منتشر نمیشود. اما در هر صورت لازم است که انتشار اطلاعات خصوصی در سایتها به صورت کلی خودداری کنید. برای ارسال اطلاعات خصوصی تندر از شیوه های ویژه استفاده میکند.

 2. رادیو اینترنتی شما صدای شما را به گوش همه می رساند . ولی ما که ماهواره نداریم مشتاق دیدن تصویر کانال شما هم هستیم . خیلی خوب میشه اگه تصدا و تصویر را همزمان با کیفیت های مخطلف از روی سایت پخش کنید . این حرف ها را زدم چون از زبان ماموران وحشت زده رژیم در سایت های مخطلف شنیدم که می گفتند شما با یک اسلحه پشت دوربین ظاهر میشود و نظام را تحدید می کنید و… به هر حال پس از دیدن وحشت این بچه تازی ها مشتاق دیدن تصویر کانال شما شدم
  دولت و حکومت ایران واقعا از شما میترسد و از نام شما وحشت دارد

 3. شما این علامت را از چه چیزی گرفته اید. منظورم این علامت ضربدر و یک نقطه بالای آن داخل مربع قرمز رنگ – یعنی همان علامت مخصوص شما همین عکسی که در بالا سمت چپ صفحه اصلی قرار دارد.

  پاسخ:
  این نماد ساده شده درفش کاویانی نشانه نیروهای ایرانگرا و برانداز است.

 4. شما که می گویید رزیتا منطقی دشمن شما هست. پس چرا اجازه می دهید او با صدای امریکا و… مصاحبه کند؟ مگر صدای امریکا و… هم دشمن شما هستند؟ شاید صدای امریکا هم متعلق به جمهوری اسلامی است!!!!!!
  صدای امریکا به جای اینکه صدای چنین افرادی را خفه کند مانند ماموران ایران میخواهد از در دوستی وارد شود و ضربه بزند.

  پاسخ:
  صدای آمریکا هم آنگونه که از نامش پیدا است صدای آمریکا است و تبلیغ کننده منافع آمریکا است و نه ایران. دشمنی این رسانه همآنند بی-بی-سی با منافع ما ایرانی ها بسیار آشکار است.

  بیشتر بخوانید:
  گفتگوی دمکراتیک از نوع آمریکایی

  گاف صدای امریکا پیرامون انجمن پادشاهی ایران

 5. مارمولک ولایت

  خدا خیری به این امریکا دهد! اگر امریکا نبود ما آخوند ها ریشه کن میشدیم!! اولش یک بچه تازی بودیم و مثل سگ ولگرد در خیابان ها زندگی می کردیم بعد نظام و حکومت ایران را به کمک امریکا به دست گرفتیم! و هویت ایرانی و آریایی را از بین بردیم و زبان عربی و… به جای زبان پارسی آوردیم ( زبان ایران پارسی بود گفتیم فارسی چون عربی پ ندارد) و کورش کبیر و… را حذف کردیم و جای آن علی و محمد را آوردیم ما به جز منقل و بافورمان هیچ چیز نداشتیم. امریکا بود که به ما قدرت داد امریکا بود که به ما انرژی اتمی و سلاح های کشتار جمعی داد امریکا بود که به ما هواپیمای پهبال داد و… خلاصه اگر امریکا ما آخوند های ایران را حمایت نمی کرد ما به فنا می رفتیم ما مورد حمایت چین . روسیه و… هم بودیم!!
  پس حرامزاده به ما (آخوند ها) میگویند

 6. ما صدای رادیو تندر را به طور اختصاصی در چت روم های مسنجر های مختلف از لینک /radio-tv پخش می کنیم و سایت شما را به اشتراک می گذاریم — وجود شما روزنه امیدی هست در زندگی ما – به امید پایان این رژیم ننگین ( مرگ جمهوری اسلامی)
  ایرانیان واقعی شما هستید و امثال شما نه سگ هایی مثل خامه عنی و عنتری نژآد

 7. ما به شما افتخار می کنیم.

 8. سایت شما بازدید بالایی دارد page rank این سایت در حال حاضر 4 است —
  پیروز باشید

 9. نظر شما در مورد 11 سپتامبر 2001 چیست؟
  اگر کار القاعده بوده که این اغوانی ها به قیافشون نمیخوره بتونن چنین کار بزرگی را سازماندهی کنند و انجام بدهند . اگر کار خود امریکا بوده که شما میگین این ها برای منافع مالی کار می کنند. اگر کار امریکا بوده چرا امریکا خودش به خوش خسارت جبران ناپزیر میزنه؟؟
  به هر حال شما در امریکا زندگی می کنید و 11 سپتامر روز خوشاندی برای شما نیست و فکر نمی کنم که در این مورد بی تفاوت باشین.

 10. سلام من توی یوتیوب چه جوری می تونم کانال شما را زنده و با صدا و تصویر بینم چنین چیزی ممکن است؟

 11. آخوند کش

  من که تجهیزات ماهواره ای ندارم و به ماهواره دسترسی ندارم به فرض اگه اینترنت پرسرعت داشته باشم چه جوری می تونم با استفاده از اینترنت شبکه های ماهواره ای و رادیو تندر رو مثل ماهواره زنده و… ببینم و صدا و تصویر شبکه ها رو با کیفیت زیاد یا کم ببینم و داشته باشم مثلا اگه ماهواره 2 هزار کانال رو بگیره روی اینترنت چه جوری میشه همه شبکه ها رو در کنار هم داشت نه اینکه تک تک وارد سایت شبکه ها شد و شبکه/کانال را بتواد دید______ بهتر از این نمیتونستم توضیح بدم امیدوارم در کل منظورم را فهمیده باشید.

  پاسخ:

  چنین سرویسی که همه رسانه ها را پخش کند موجود نیست. بعضی از شرکتهای تجاری هستند که یک دسته از رسانه ها را رله میکنند. اما شرکتی که هر چه روی ماهواره موجود باشد را نمیشناسیم.

  رسانه «رادیو تندر» را میتپوانید از اینجا در اینترنت بشنوید:

  /radio-tv

 12. حاجی مارمولک

  ما بايد براي كمترين حجم و كمترين سرعت اينترنت بيشترين هزيه را بپردازيم ولي همه كساني كه كارمند اداره مفت خور ها هستند و بي سواد هم هستند و با پارتي و پاچه خواري استخدام شده اند 100 درصد رايگان,نامحدود و پرسرعت (حداقل سرعت 256) به اينترنت جهاني وصل هستند و اين كارمندان مفت خور كه كار مفيدشان در 60 دقيقه به 10 دقيقه هم نمي رسد آخر ماه بيشترين حقوق و پول را مي گيرند ولي ما بايد پول زيادي براي كمترين حجم و سرعت اينترنت بپردازيم ما اگر اينترنت پرسرعت داشته باشيم براي اين كه بخواهيم نامحدود به اينترنت وصل شويم مجبور هستيم در شب و ساعتي كه بايد خواب باشيم به اينترنت وصل شویم مثلا ساعت 1 شب تا 7 صبح البته فقط بعضی شرکت ها ترافیک شبانه شان رایگان است بقیه یا اینترنت شبانه رایگان ندارند یا نیم بها است شما اینترنت ایران را با اینترنت پاکستان مقایسه کنید اون جا اگر سرعت اینترنت زیر 512 باشد اینترنت پرسرعت محسوب نمیشه اون جا پرسرعت ترین و ارزون ترین اینترت هست ولی در ایران کملا برعکس اگر باور نمی کنین کافیه توی اینترنت سرچ کنید “مقایسه اینترنت ایران با اینترنت پاکستان” پاکستان هااااا فردا این اغوانی ها هم از ما جلو میزنن یعنی جلو زدن شما کارمند ایرانی را با کارمند ژاپنی مقایسه کنید می بینید که کارمند ژاپنی بی وقفه مشغول کار است البته کار مفید ولی کارمند ایرانی کار مفیدش در یک ساعت به 10 دقیقه هم نمیرد و بی وقفه مشغول استراحت و گشت و گذار در اینترنت است!!!!! حتی بیشتر اوقات کارمندان فرزندان و نزدیکان و دوستان خودشان را به آن اداره می برند تا از اینترنت مجانی و… استفاده کنند تو این اداره های ایران هم همه بسیجی و جانباز و فرزند 3 شهید! هستند و اگر کسی مهر انتخابات روی شناسنامه اش نباشد و بسیخی و …. نباشه و کارت پایان خدمت نداشته باشد سر کار دولتی استخدامش نمی کنند حتی برای آبدار چی و کار های ساده ولی اگر طرف جانباز باشه (البته واقعا جانباز هم نیستن(نه دستش قعطه نه چشمش کوره و…) یعنی 100 درصد سالمند خلاصه از ما سالم تر هستند) حتی اگر چوپان و بی سواد هم باشه خیلی راحت سر کار دولتی استخدامش میکنن 100 درصد هم از پرداخت مالیات و عوارض معاف هستند!! ما چه چيزمان كمتر از اين كارمندان مفت خور است؟؟؟؟ كه آن ها رايگان به اينترنت پرسرعت و نامحدود وصل شوند ولي ما بايد بيشترين پول را براي كمترين سرعت و حجم اينترنت بپردازيم و جالب تر از همه ما اگر پول اينترنت را آخر ماه و اول ماه بعد نپردازيم فورا اينترنت به كلي قطع مي شود و براي استفاده مجدد بايد دوباره ثبت نام كنيم! يعني بايد هر ماه به زور از اينترنت استفاده كرد و هزینه آن را پرداخت و نميشه در آن وقفه اي ايجاد كرد یعنی باید به اجبار به طور مستمر از اینترنت استفاده کرد و پول آن را پرداخت و در بعضی از شرکت ها مثل مخابرت ایران باید پول یک سال را یک جا پرداخت کرد!! مثلا نميشه يك ماه استفاده نكرد و پولش را نپرداخت و از ماه بعد استفاده كرد. ما نبايد فراموش كنيم حتي اگر پولدار هم باشيم نبايد پول زور و پول مفت به كسي بدهيم نبايد پول اضافه و بيشتر از ارزش واقعي پرداخت آيا قيمت واقعي اينترنت همين است? شاید شما فکر کنید هزینه اینترنت در ایران نسبت به حجم و سرعتش خوب و عادی و مناسب است شما فقط کافی است وضعیت اینترنت ایران را با کشور های دیگر مثل پاکستان!!!! و دیگر کشور ها و کشور های پیشرفته مقایسه کنید وقتی وضعیت ایران را نسبت به کشور های عقب افتاده فهمیدید وضعیت ایران را نسبت که کشور هایی همچون امریکا را هم می فهمید محدودیت های اینترنت در ایران مثل کمترین سرعت و هزینه بسیار بالا و فیلترینگ و سانسور و… یک سیاست است مگر نه اینترنت در ایران می توانست خیلی ارزان و پرسرعت باشد امیدوارم منظورم را در مورد سیاست فهمیده باشید… یعنی ایران از اینترنت می ترسه و با اعمال محدودیت و محرومیت در اینترنت هم جیب خودش را پر از پول می کند هم مخالفان خودش رو کنترل و محدود و در کل آن ها را سرکوب می کند. ایران به امریکا و … می گوید جاسوس و … در حالی که خودش بدترین است مثلا ایران به وضعیت اقتصادی کشور هایی مثل امریکا و … می گوید بحران اقتصادی! به نظر من اگر در امریکا و دیگر کشور ها بحران اقتصادی باشد در ایران زلزله اقتصادی هست از اون زلزله هایی که در ژاپن میشه بعد برای دل خوشی و فریب زدن مردم یارانه می دهند بعد 10 برابر یارانه ای که میدهند همه چیز گرانتر می شود. اگر به هر فرد یارانه تعلق گیرد پس یارانه باید به حساب همان شخص رود یعنی یارانه هر کسی در حساب خودش باید برود ولی در ایران این طور نیست و یارانه چند نفر به حساب شخص دیگری می رود!!! (سرپرست خانوار) بعد فردی که یارانه متعلق به اوست بدون اجازه کتبی سرپرست خانوار نمی تواند یارانه اش را جدا کند حتی اگر بالای 18 سال باشد! این عدالت است؟ اگر شما فکر می کنید امریکا جاسوس است در مورد ایران چه فکر می کنید؟؟؟ باور کنید ایران از تمام مکالمات , پیامک ها , اینترنت و در کل تمام اطلاعات ما جاسوسی می کند مگرنه چرا مخابرات ایران و در کل تمامی اطلاعاتی که به صورت سایبری در ایران تبادل میشوند به طور کامل در اختیار سپاه قرار دارند؟ باز هم شک دارید که ایران جاسوس است؟؟ ایران همیشه از مردم معترض در دریگر کشور ها می گوید ولی مردم خودش چه طور؟ شما که وضعیت اقتصادی امریکا و اروپا را بد می دانید تا به حال جرات کرده اید به خاطر وضعیت بد اقتصادی ایران تظاهرات کنید؟؟ اگر اعتراض کنید همه شما را یا اعدام می کنند یا به زندان می برند مردم ایران رو حتی اگر 2 سال تمام هم به سربازی ببرند باز هم هیچ چیز نمیگن بیچاره نمیدونه مردم دیگر کشور ها آزاد هستند و به سربازی نمیرن یا حداکثر 6 ماه میروند آیا 2 سال به سربازی رفتن و 2 سال مثل حیوان زندگی کردن نقض حقوق بشر نیست؟؟. چه کسی به خامنه ای رای داده است؟؟؟ دیکتاتور ایران خامنه ای است نه احمدی نژاد و امثال آن احمدی نژاد سگ دست آموز خامنه ای بود فریب روحانی را نخورید او اگر از دست آموزان و پاچه خواران خامنه ای نبود رئیس جمهور نمی شد آیا غیر از این هست که حسن روحانی یک آخوند است؟! کشوری که حکومت خودش را جمهوری اسلامی می نامد به نام اسلام هر غلطی می کند و به نام جمهوری (مردم سالاری) در رای مردم تقلب می کند و حتی کسی که هیچ کس به آن رای نداده است و مردم آن را انتخاب نکرده اند را صاحب و مالک کشور قرار می دهد یعنی همان دیکتاتور ایران خامنه ای جلاد من در انتخابات سال 88 شاهد تقلب بزرگی بودم تا جایی که در آن سال ها در یک روستای دور افتاده که 5 نفر پیرزن و پیرمرد در آن ساکن بودند 300 رای برای احمدی نژاد از صندوق رای بیرون آمد! تقلب از این بزرگ تر؟؟ رسوایی نظام دیکتاتوری ایران… باز هم تاکید می کنم هیچ کس به خامنه ای رای نداده است معنی و مفهوم کلمه دیکتاتور فرمان روای مطلق و استبداد گر است حال نظر شما درباره خامنه ای چیست ؟ بله خامنه ای دیکتاتور ایران است الان ایران شده اغوانستان دوم جمعیت اتباع اغوانستان و پاکستان بیشتر از جمعیت ایرانی ها نباشه کمتر هم نیست ولی کسی چیزی نمیگه و اعتراضی نمیکنه حال باز هم شما به این وضعیت راضی هستید و از ایران دفاع می کنید؟؟ مثل این که مردم ایران فراموش کرده اند پشتوانه دولت همان مردم هستند بله مشکل از خود مردم ایران است که فرهنک اعتراض و حق طلبی را ندارند و زیر هر فشاری که بروند هیچ کاری نمی کنند مگرنه در این وضعیت نبودند ما نباید به سختی و وضعیت بد رضایت بدیم اگر شما می خواهید به حق خودتان برسید و از اینترنت پرسرعت و ارزان و… استفاده کنید و اینترنت عادلانه توزیع شود(یعنی ما باید بیشترین هزینه اینترنت را بدهیم و کمترین حجم و سرعت را داشته باشیم ولی کارمندان مفت خور اداره 100 درصد رایگان و پرسرعت و نامحدود و بدون پرداخت حتی یک ریال به اینترنت جهانی وصل می شوند البته فقط این کارمندان نیستند که مفت به اینترنت وصل میشوند دیگر مفت خوران دولت هم هستند) و ….. فقط کافی است تمام این متن را کپی کرده و همه جا منتشر کنید تا به حق خودمان برسیم و یا حداقل به آزادی و عدالت و…. نزدیک شویم. نباید فراموش کنیم که ایران یکی از بزرگترین ناقضان حقوق بشر است و بارها سازمان ملل این حرف را تکرار کرده است. اگر همه با هم باشیم می توانیم هر کاری را بکنیم ولی یک نفر نمی تواند اگر بترسیم کم کم نفس کشیدن هم ممنوع می شود پس تمام این متن را کپی کرده و همه جا منتشر کنید ببخشید اگه حرف های تکراری زدم بی نهایت حرف برای گفتن هست امیدوارم صدای من به گوش امریکا برسه تا شاید گزینه حمله نظامی عملی بشه ___ حماسه ک..ر ک..ر حماسه ساز مقام معظم تناسلی ک..رم فدای رهبر علی گدا( خامنه ای جلاد) سردار کلفتی مقدم ___ نترسین نترسین ما همه با هم هستیم تا پایان دیکتاتوری و ناعدالتی به مبارزه ادامه می دهیم ما بی شماریم مرگ بر دیکتاتور

 13. با تشكر از شما كه روي ماهواره هاتبرد آمديد ولي اي كاش روي يك فركانس قويتر مي رفتيد به ويژه كه فصل بارندگي شروع شده و برف و زمستان هم در راه است
  اما باز هم جاي شكرش باقيه
  خسته نباشيد

 14. واقعا هات برد بهتره ما روی یوتل ست نمیتوانیم دسترسی داشته باشیم. مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *