سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / خدایا خدایا تا انقلاب مهدی، بی بی سی را نگه دار!

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی، بی بی سی را نگه دار!

به نام خدای ایران

شاید بسیاری از دوستان تعجب کرده باشند از انتخاب این تیتر. اما اجازه بدهید، کمی به بررسی گفته های این مرکز سخن پراکنی بپردازیم. از دیرباز ایرانیان از نگاه بد انگلیس به ایران آگاه بوده و هستند. از ۶۰ سال گذشته که انگلستان نگاه استعمار گرایی اش را تغییر داد، سازمان سخن پراکنی دولت انگلیس تبدیل شد به قدرتمند ترین سلاح این کشور تا منافع ملی اشان را در هر کجای جهان که باشد دفاع کند.

از این روی، نباید عجیب دانست که بی بی سی اولین رادیوی خارجی باشد که سرویس دهی به زبانهای گوناگون را در برنامه های خود گنجاند، تا مخاطبانش را در سرسرای جهان تحت تاثیر قرار دهد.

همان گونه که یادمان هست این بی بی سی بود که خمینی را به مردم ایران معرفی کرد، وگرنه کسی نه خمینی را می شناخت و نه یادی از این گجستک می داشت. بی بی سی بود که هر روز با او مصاحبه می کرد، گفته هایش را تفسیر و باد به ابایش می انداخت. تا جایی که گروه های مخالف شاهنشاه در خمینی رهبر ایده آل خود را یافتند، و شورش ۵۷ را در پیرامون وی شکل دادند، و بار تبلیغات چی بی بی سی را نیز به همراه خود یدک کشیدند، تا نظام خون آشام جمهوری اسلامی به قدرت برسد.

جالب این جاست که اولین کسانی را که خمینی تصفیه کرد و به جوخه های اعدام سپرد، همین خیانت کاران دوران پهلوی و انقلابیون نامدار دهه ۵۰ و ۶۰ بودند.

Hoveyda

جمهوری اسلامی که با پشتی بانی ارتجاع سرخ و سیاه به قدرت رسید، از روز اول دست به حذف کامل حقوق مدنی و اجتماعی ایرانیان زد. به شکلی که تمام پیشرفتها و آزادی های زنان در جامعه حذف شد. نخبگان سیاسی یکی بعد از دیگری اعدام یا ترور شدند. فرهنگ ایران به یمن اسلام زیر بیرق وزارت فرهنگ اسلامی و ارشاد اسلامی به گروگان گرفته شد.

ما از این رو  به این نکته ها می پردازم زیرا، از آخرین نمایش انتخابات جمهوری اسلامی نزدیک به ۴ ماه است که میگذرد و  در این مدت بی بی سی باانجام یک سری سیاست های از پیش تایین شده، سعی در جا اندازی حکومت روحانی و سیاستهای این دولت جدید را دارد.

حکومتی که مردم ایران را از داشتن یک انترنت مناسب منع کرده است، استفاده از فیسبوک و توییتر را در بین وزرای خویش آزاد می گزارد تا با این کارها کمی از چهره خون آشام خویش کم کند.

وزیر امور خارجه جدید ایران که، ریش بسیجی کثیف دهه ۶۰ اش را، با ریش بزغاله ای مدرن عوض کرده است، با صحبت های شیرینش سعی در گمراه کردن ایرانیان دارد، و بی بی سی هم هر روز از او تمجید می کند، بی بی سی حتی پا را هم از گلیم خود دراز تر می کند، و با مصاحبه ای خصمانه، نخست وزیر اسراییل را به چالش می کشد، تا با یک مشت لوده گر، سیاست و اوضاع دردناک ایران را به لوده گری بگیرند.

از این مصاحبه های تبلیغاتی در طول این ۳۴ سال بی شمار شنیده ایم، صحبت هایی که قرار است یک چهره ملایم از رژیمی که منافعش با مردم ایران در تضاد است نشان دهد.

آنچه که بی بی سی میکوشد با گردو خاک کردن زیاد پنهان کند این است که نوع بیان مهم نیست بلکه واقعیت این است که سر فرود آوردن رهبر و نوچه هایش نه از روی انتخاب است که زبان نرم و نوکر مابانه را برگزیده اند بلکه این رژیم از وحشت مردم است که به دامان غرب و شرق (قدرتهای خارجی) پناه آورده است.

ما به جوانان میهن میکوییم که به این ظریف بزغاله افتخار نکنید چرا که مرد تر و با هوش تر از این افراد را مانند هویدای گرامی داشتیم، که کمیته چی هایی مانند ظریف و محاجرانی در اوایل اشغال ایران در سال ۵۷ اعدام کردند.

این رژیم و هواداران خارجی اش با انتخاب روحانی چنان به وجد آمده اند که همه تلاش خود را می کنند تا راه بازگشت ما ایرانیان به ایرانیتمان را بگیرند، چه حسن جون با حسین جون دیدار و حرف بزنند، چه جمهوری اسلامی با آمریکا رابطه برقرار بکند یا نه، ما جوانان ایران راه خودمان را می رویم، و آن راه بازگشت به ایرانیتمان از طریق آیین ریشه ای است.

انگلیس و آمریکا و جمهوری اسلامی بوی کباب شنیده اند، ولی آن گونه که استاد فولادوند می فرمایند، این کباب نیست بلکه دارند خر داغ می کنند.

 

پاینده ایران

پاینده آیین ریشه ای

پیروز باد تندر

 

نیکدل

3 دیدگاه ها

 1. حاجی مارمولک

  شما:
  ما در تدارک این هستیم که پادشاه ایران از میان بهترین پسر یا بهترین دختر ایران زمین که شایستگی خود را در مبارزه برای به زیر کشیدن رژیم اسلامی نشان داده است با رای مردم برگزیده شود. انجمن پادشاهی بر این باور است که آقای رضا پهلوی (ولی عهد دوران پیش از انقلاب ننگین اسلامی) نه تنها شایستگی هیچ گونه سمت دولتی، مبارزاتی و ملی را ندارد بلکه فعالیتهای ایشان در دو دهه پیش بر خلاف منافع ایران و در خدمت دشمنان ایران بوده است.

  من:
  ایول! من هم با شما هستم من هم زیاد با پهلوی موافق نیستم
  یه وقت اوس محمود(احمدی نژاد) نشه شاه ایران!!

 2. جلاد خائن کش

  گور بابای شما و اون هویدای لعنتی ک مارو از سگ امریکایی هم کمتر کردن
  اشغالای عوضی 50 سال خودتون نشون دادید!دیدیم چ گلی ب سر این مملکت زدید!!!
  همه چیزمون ب تاراج رفت حالا میخواید برگردید ک چ غلطی کنید؟نکنه میخواید شمال کشورو اینبار ب ترکیه یا …. بدید؟؟؟

  پاسخ:

  مسلمان واقعی از سگ ایرانی هم کمتر است. زیرا سگ ایرانی شرف دارد و مسلمان بی شرف هست. بخصوص مسلمان ایرانی که رفته و سگ عرب و سگ علی و محمد شده.

  بدبختی و فلاکت شما در دینتان هست. هم آنگونه که حالا هم میبینی خامنه ای و روحانی کمتر از سگ ایرانی، دارند خایه آمریکا را میلیسند تا اینکه، ما ایرانی ها دمار از روزگارشان در نیآوریم.

  هر روز دارند زجه میزنند که آمریکا به دادشان برسد. ۳۰ سال به دروغ شما احمق ها را وادار کردند که در خیابان بگویید مرگ بر آمریکا اما در منطقه سیاستهای آمریکا را اجرا کردند. حالا هم ظریف دلش خوش است که با اوباما گفتگو کرده.

  اوباما و امثال او در زمان شاه کفش هویدا را میلیسید.

 3. ممنون درستشون کردی
  حالا شما واقعا تو ایران نیروی مسلح دارید یا اینا همش خالی بندیه؟
  یعنی این نوکران هسته باز جمهوری اسلامی رو شما ترور کردید !؟ بعیده شما انقدر حرفه ای باشید.

  پاسخ:
  ناشناس گرامی،

  به درک واصل کردن یک بچه تازی که حرف گوش نمیدهید نیاز به نیروی زیادی نمیخواهد. تنها نیاز به اراده و دلیری میخواهد که بچه های تندر آن را دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *