سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / در باره «انتخابات» و نقش انجمن ها

در باره «انتخابات» و نقش انجمن ها

از مجموعه برنامه‌های رادیو تندر بر روی ماهواره یوتل‌سات
مشخصات کانال:
Eutelsat W3A 7°E, 10721, S/R:22000, FEC:1/2 H

رادیو تندر از طریق ماهواره یوتل‌سات برای ایران و اروپا پخش میشود. آغاز برنامه ها هر روز ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران.

 

بالآخره رژیم اسلامی نیز تخم کرد و دو کاندید ریاست جمهوری اش را برای اجرای یک برنامه انتخاباتی و امن و سریع و بدون دردسر به صحنه فرستاد. فرصت ناکافی تا روز انتخابات برای کاندیدها، به جلو انداختن امتحانات دانشگاه ها، قطع ارتباطات تلفنی و اینترنتت به خارج نشان میدهد که رژیم زیاد به دنبال نمایشات نیست و میخواهد هر چه زودتر این داستان را فیصله بدهد.

نقش انجمن ها چیست و آیا برای ما فرصت ویژه ای پیش آمده است؟ دیدگاه ما نسبت به مراسمی مانند کارزار انتخاباتی چیست؟

 

فایل های صوتی این برنامه:
[1], [2], [3], [4], [5],

 

این روزها فقط جمهوری اسلامی نیست که «تخم» گذاشته است، بلکه «شورای» آقای رضا دیبا نیز بعد از یک هفته قد قد کردن تخم دو زرده اش را گذاشت. او با نامه «از دفترم به دفترت …» ننگ ابدی را برای خودش خرید.  این حرکت آنقدر مسخره و ابلهانه است که ما صحبت در باره آن را باید به بخش فکاهی «رادیو تندر» واگذار کنیم. باور کنید که از این بیشتر نمیشود به آن بها داد. ما در فکر براندازی این رژیم هستیم و آقا رضا به دنبال «دفتر آیت الله …» افتاده است. ما میخواهیم بچه های ایران در مقابل گرگ ها قوی بشوند، سید رضا میخواهد «آبروی» آقا را ببرد، ایشان میخواهذ «برخورد دیپلملتیک» بکنند. بعد از «هخا» و ژنرال روحانی، اکنون، شورای بی آبروی رضا دیبا.

هدف این «شورا» چه در پروسه تشکیلش  و چه اکنون در جریان زد و خورد افراد تشکیل دهنده اش. چه رانده شده هایاش (مانند به اصطلاح سازمانهای تشکیل دهنده اش و خسرو فروهر و …) و چه صاحب منصب هایش، سرگرم کردن و سر کار گذاشتن مبارزین واقعی است و بس. هدف فرسایش و درگیر کردن مبارزین به مطالبی است که ارزش مبارزاتی ندارد و حتی «یک گنجشگ را هم از درخت جمهوری اسلامی نمیپراند». هدف آنها جلوگیری از مبارزه کارساز و واقعی «مشت در مقابل مشت و گلوله در مقابل گلوله» است.

اساس این «شورا» بر افکار عقب مانده و اسلام پناه سید رضا دیبا (پهلوی) بنا نهاده شده است و او خیال براندازی این رژیم را هیچ گاه ندارد. وظیفه همه یاران صدیق انجمن پادشاهی ایران این است که از همه عوامل این مجموعه آبرو رفته دوری جویند و سیاستهای عقب مانده آنها را افشا کنند.

فایل های صوتی این برنامه:

[6], [7]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *