سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / شورای ملی و وحدت ملی

شورای ملی و وحدت ملی

 (شورای ملی ) یا ( ملخ های اخته)

شورای ملی و مسئله وحدت ملی

وحدت هیچگاه مخرج مشترک احزاب و یا افراد یک جامعه نیست ؛ وحدت بر اساس یک سیاست و یا یک تاکتیک و استراتژی مشخص و برای یک هدف مشخص بوجود میآید  واین وحدت مقطعی کوتاه مدت و گذراست.

وحدت ملی با مذاکره در پشت پرده بوجود نخواهد آمد ؛ بلکه وحت همیشه طبق شرایطی بر نیروها تحمیل میشود. گروهی که موفق تر و اهدافش روشنتر باشد همه را تحت شعاع خود قرار خواهد داد.

سیاست نا درست مبارزه مدنی بدون خشونت

پرهیز از هرگونه خشونت!!! اینان فقط پرهیز از خشونت را برای مبارزین تجویز میکنند؛ جنابان شورای ملی: پاسخ مشت مشت است و پاسخ گلوله گلوله و البافی همگی در راستای تداوم این حکومت و اسلام است!!

ما در تدارک این هستیم که پادشاه ایران از میان بهترین پسر یا بهترین دختر ایران زمین که شایستگی خود را در مبارزه برای به زیر کشیدن رژیم اسلامی نشان داده است با رای مردم برگزیده شود. انجمن پادشاهی بر این باور است که آقای رضا پهلوی (ولی عهد دوران پیش از انقلاب ننگین اسلامی) نه تنها شایستگی هیچ گونه سمت دولتی، مبارزاتی و ملی را ندارد بلکه فعالیتهای ایشان در دو دهه پیش بر خلاف منافع ایران و در خدمت دشمنان ایران بوده است.

آقای پیرزاده میگوید : ما نهادی میخواهیم بسازیم همانند نهادی که (نلسون ماندلا) در آفریقا جنوبی ساخت برای آشتی ملی و اتحاد ملی!!!

اما ایشان حتی از نوع حرکت و مبارزه آفریقا جنوبی هم درک درستی ندارند.

ماندلا و مبارزین آفریقای جنوبی قبل از اینکه به دنبال آشتی ملی و اتحاد ملی باشند به دنبال دامن زدن به مبارزه ملی بودند.

شما در شورای ملی چه مبارزه ای را دامن زدید؟ چه پشوانه و کارنامه سیاسی دارید ؟

فایلهای آوایی این برنامه
[1], [2], [3], [4], [5], [6],

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *