سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / ترور نافرجام محسن باپیری

ترور نافرجام محسن باپیری

محسن باپیری عضو انجمن پادشاهی ایرانروز پنجشنبه هفته پیش، ۶ مهر ۶۳۷۶ ش. (۱۳۹۱ معا.) محسن باپیری عضو انجمن پادشاهی ایران در شهر «بودو» کشور نروژ از سوی ۴ نفر از عوامل ترور جمهوری اسلامی مورد حمله قرار گرفت. وی مورد اصابت ۷ ضربه چاقو قرار گرفته است و در بیمارستان تحت مراقبت مقامات امنیتی نروژ به سر میبرد.

پليس اين كشور موفق به دستكيري يكي ازمهاجمين كرديده است. بقیه محاجمین نیز شناسایی و تحت پیگرد قرار دارند.

بيشترين ضربات چاقو به شكم وسينه محسن وارد شده است. حال وی رو به بهبود گزارش شده است و  خطر مرگ او را تحدید نمیکند.

محسن باپیری از اعضای قدیمی انجمن پادشاهی ایران و از کادرهای رهبری «تندر» میباشد. وی در سال ۱۳۸۴ معا. (۲۰۰۵ میلادی) به همراه ۱۸۰ نفر دیگر از هواداران انجمن پادشاهی در ایران دستگیر میشود و به جرم اقدام علیه امنیت کشور و توهین به «مقام رهبری» منفور به سه سال زندان محکوم میشود.

حساسیت رژیم اسلامی نسبت به «محسن» نه تنها به خاطر سابقه فعالیت و ثابت قدمی وی در اهداف «انجمن پادشاهی ایران» بوده است بلکه بیشتر از این روی میباشد که وی در سال گذشته رهبری عملیاتی را به نام «گرداب در گرداب» به عهده داشت که نه تنها ضربه حیثیتی جبران ناپذیری به بدنه اطلاعاتی سپاه وارد کرد بلکه پوچی و ناتوانی آن را نیز نشان داد. این عملیات نشان داد که قدرت واقعی این رژیم تنها و تنها در وحشیگری اسلامی آن و پشتیبانی قدرتهای بیگانه از او قرار دارد.

در این روزها که رژیم درمانده اسلامی خود را برای مذاکرات با غرب آماده میسازد، بیش از پیش به این واقعیت پی برده است که با حضور نیرو های ایران خواه، و در پیشاپیش آن انجمن پادشاهی ایران، جای هیچ گونه مماشات و معامله ای در آینده ایران موجود نخواهد بود. و هیچ ضمانتی برای پابرجایی و نگهداری از «اسلام ایران بر باد ده»، موجود نخواهد بود. از این رو میکوشد که نیروهای ایران خواه را پیشاپیش تضعیف و از میدان به در کند.

ایران به سوی فرهنگ ایرانی پیش میرود و از روی لاشه اسلام رد میشود. در این راه هیچ نیرویی و هیچ ابرقدرتی، جلودار ایران نخواهد بود.

امروز بیش از اینکه هموندان انجمن پادشاهی از جوخه های ترور رژیم اسلامی بترسند، این عوامل رژیم هستند که باید از ضربه های کشنده «تندر» هراس داشته باشند. این «حاجی رضایی» است که باید وحشت داشته باشد که به زودی دودمانش نابود خواهد شد. این «علی خانی» است که باید هراس داشته باشد که وجود ناپاکش از زمین پاک ایران محو خواهد شد.  امروز آنچه که این رژیم اسلامی در چنته داشت را نشان داد. این دومین ترور نافرجام رژیم علیه تندر است. ترور نافرجام «محسن باپیری» از آخرین بدبیاری های این رژیم نخواهد بود. زیرا ما هنوز آتش را نگشوده ایم.

در اینجا باز به همه عوامل اطلاعاتی و رزمی رژیم هشدار میدهیم. تا دیر نشده به صفوف انجمن پادشاهی ایران بپیوندید. همآنگونه که از رؤسای خود اطلاع دارید، حساب ما با سایر گروه های سیاسی و یا شبهه سیاسی جداست. بدانید و آگاه باشید که ما برای کشتن شما از کسی اجازه نمیگیریم.

 

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه ای و کوبنده تندر

جمشید شارمهد

 

5 دیدگاه ها

 1. پیروز پاینده باشید کوبنده تندر

 2. اناهیتا شمالی

  درود

  پاینده تندر پاینده ایران

 3. با درود،
  از شنیدن اینکه یکی از فرزندان کوروش، یار انجمن پادشاهی ایران و از رهبران تندر در یورش تروریستهای جمهوری اسلامی مجروح شده است بسیار اندوهگین شدم. امیدوارم به تندرستی هر چه زودتر ایشان و پی گیری مبارزاتشان علیه اسلام اندیشان خون آشام.
  یک پرسش هم از ایرانبان جمشید شارمهد دارم: عملیات «گرداب در گرداب» چه بوده است؟

  پاینده ایران
  کوبنده تندر

 4. جمشید شارمهد

  با درود خدمت جناب آقای فرزاد،

  از اینکه بسیاری از محافل اسلامی و نزدیک به رژیم منفور ایران از پخش این خبر ناخرسند هستند اطلاع کافی داریم. و تا این لحظه نیز پیامهای تهدید آمیز مشابه دریافت کردیم.

  جالب این است که شما مدعی هستید که مدارکی در دست دارید که دلالت میکند «اتفاقی نیفتاده» است. اگر مدعی میشدید که مدارکی در دست دارید که این اتفاق به صورت دیگری بوده و یا در جزییات آن اختلافی موجود است، باز میشد حرف شما را جدی گرفت.

  جناب فرزاد، دستپاجگی شما پرسش برانگیز است. چه کسی به شما گفته که باید در این امر مداخله کنید؟ هنوز تحقیقات پلیس و نیروهای امنیتی نروژ به پایان نرسیده و گزارش رسمی آن منتشر نشده، اما شما مدی هستید که «مدارک و مستنداتی در دست دارید» که این خبر را تکذیب میکند؟

  لطفا شماره تلفن خود را بفرستید تا در یک گفتگو بشنوم که حرف حساب شما چیست.
  منتظر پیام شما هستم.

  جمشید شارمهد

 5. درود بر شما
  همکاران گرامی، متاسفانه خبری در سایت شما مبنی بر تروز نافرجام محسن باپیری منتشر شده که برخلاف واقعیت بوده و اصلا چنین اقدامی وجود خارجی نداشته و بیشتر به توهمی رپرتاژی می ماند.
  در این راستا امیدواریم در اولین فرصت تکذیبیه ی این خبر خلاف واقع را مشا هده کنیم. در غیر اینصورت خبرگزاری فریادسبز با توجه به اسناد و مستندات موجود درباره ی این خبر کذب اقدام به تکذیب آن خواهد کرد.
  با مهر- خبرگزاری فریاد سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *