سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / بد بینی بیجا و خوش بینی بیجا

بد بینی بیجا و خوش بینی بیجا

بد بینی بیجا و خوش بینی بیجا
در مورد فیلمی که ضد اسلام در آمریکا ساخته شد .

مشاهده این برنامه در یوتیوب

فایل آوایی این برنامه

[1], [2], [3], [4]

2 دیدگاه ها

 1. به نام ایزد 1 تا
  درود
  باید گفت وقتی در نقد آنچه «آیین اسلام» نامیده می شود فردی محققانه وارد عمل می شود و با آگاهی دادن درست و آدرس های صحیح سعی در روشن نمودن عقل بشری دارد و اسلام معاویه ای را کاملا در هم می کوبد و در عین حال باجی هم به انگل ستان و یانکی تازه به دوران رسیده در بیت الابیض نمی دهد که مصداق بارز آن “فتح الله منوچهری فولادوند” باشد نه تنها حمایت نمی شود بلکه مورد حمله هم قرار می گیرد و نه تنها از جانب بیگانه که حتی از جانب خودی و «دوست نمایان» هم مورد حمله قرار می گیرد و با حساس شدن شاخک های جاسوسی دشمن بیگانه، حتی تارنماهای منتسب به وی که احتمال می دهند مجراهای کار شبکه ای منتسب به فولادوند هستند در سایت هایی مثل یوتیوب غیر قابل دسترسی می گردند.

  در همین حال اگر منتقد و یا توهین کننده به «آیین اسلام» آدمی بود که در خدمت منافع ملکه انگل ستان و یا بیت الابیض بود کاملا مورد حمایت مالی ، سیاسی ، امنیتی و … قرار می گیرد.

  مثلا در بررسی چهره فردی مثل «تری جونز» می توان درک کرد که حتی خود انجیل و تورات هم به خوبی نخوانده ولی حسابی مورد حمایت قرار می گیرد. یا این فیلم آماتوری که سازندگان آن در راستای ساختن فیلم های سکسی تلنگری هم به زندگی محمد زدند.

  اما انجمن پادشاهی ایران چرا نه؟ زیرا:
  خردورز ایران بان این انجمن، کارش فقط بازگشایی قرآن نبود که در کنار آن با بررسی متون کهن ایرانی مانند شاه نامه فردوسی حکیم و سایر خردورزان ایرانی، به آنچه که باید به «آن» پرداخت و به آن “آری” گفت به طور مفصلی اشاره کرد و این فصل جدا کننده خردورزان اهورایی با هر شخص دیگری است که حتی ممکن است به خاطر تبعیت از مد روز به قرآن سوزی هم بپردازند.

  این کجا و «آن» کجا …

  فولادوند چه آن زمان که قرآن را به فارسی برگرداند و چه آن زمان که آن را بازگشایی کرد از دلسوزی و ایران دوستی دور نبود و این فرق را هر انسان وطن دوست و هوشیاری می تواند متوجه شود.

  با سپاس از جمشید گرامی بابت تحلیل مناسبی که از اوضاع این سیاره خاکی برای مخاطبان ارائه نمود.

  امیدواریم تک تک ایران وطنان با بالا بردن آگاهی و قدرت تحلیل خود بتوانند در وهله اول برای خود بهترین اتنخاب را داشته باشند و در صورت توانایی دیگران را برای انتخاب بهترین، یاری رسانند.

  به یاری اهورای بی همتا «آتش بهرام» را در سرتاسر گیتی خواهیم افروخت و به گونه ای این کار را خواهیم کرد که خردورزان آن را به درستی درک خواهند کرد و احمق ها و حمار های در نقاب بشر چه ایرانی وطن فروش چه عرب شکم پرست و چه عبری خود شیفته نخواهند فهمید که ایزد 1 گانه چگونه بی مانند تدبیر می کند که او برترین تدبیرکنندگان است.

  اما لازم است بدانیم برای آن آتش بزرگ اول بایستی «آتش خرد» و «نور ایزدی» در ذهن و قلب تک تک ما بر افروخته شود تا بتوانیم آن آتش وعده داده شده را به درستی متجلی کنیم.

  در پناه خدا.

 2. آریا یار

  با سلام و درود
  استاد صداتون در حین برنامه چندین بار قطع شد.
  لطفا بررسی بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *