سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / پادشاهی را از راه رفراندم و مجلس موسسان نمیتوان به کرسی نشاند.

پادشاهی را از راه رفراندم و مجلس موسسان نمیتوان به کرسی نشاند.

پادشاهی را از راه رفراندم و مجلس موسسان نمیتوان به کرسی نشاند.
آن چیزی که شما برای اتحاد با جمهوری خواهان همپیمان خود میخواهید مبارزه برای پادشاهی نیست.

اول رفراندم و بعد قانون اساسی اش هم آن کلاهی است که نیروهای ۵۷ بر سر ملت ایران گزاشتند.
اگر واقعا پیرو پادشاهی هستید آن را تبلیغ کنید و دست کم شمه ای از قانون حاکم بر آن نظام را بگویید. این چه پادشاهی ای است که شما تبلیغ میکنید و دائما هم میگویید که با جمهوری از اساس تفاوت ندارد. اگر تفاوتی در اساس ندارد، پس چرا رفراندم و مجلس موسسان میخواهید؟

مشاهده این برنامه در بوتوب
فایل های صوتی این برنامه:
[1], [2], [3]

3 دیدگاه ها

 1. پادشاهی در ایران باید از آن یک ایرانی باشد ما از زمان سلمان تا کریم خان یک پادشاه نداشتیم که فارسی را درست وصحیح حرف بزنه خاک بر سر تویی که مسلمونی ” شاه اسماعیل که با ترکی راحت بود شاه غزنوی ویا …بعد از کریم خان هم که باز دودمان قاجار هست تا برسه به رضا خان قبول داری بابا و مامانمون را گم کردیم/ توی این کشور رشد کردید ریشه دوانیدید ولی واسه عربها میوه دادید” رسالت پادشاه زدودن فرهنگ اسلامی از ایرانی و سپس برگزاری یک رفراندوم هست” ولی اکنون که مردم ایران دارند به این عربها میگند پادشاه(شاهزاده حسین/ شاهزاده اسماعیل و…) براستی کسی که حرف از رفراندوم میزنه دارای شعور سیاسی نیست.

 2. با این فرهنگی که مردم ایران امروز داره که تاج پادشاهی ما را برداشتند گذاشتند روی سراین عربهای زیر خروارها خاک “باورتون میشه؟” تف بر ریش هرچی شیعه است بر پدر مادر پسر بی بی خالی تون ریدم”به جای اینکه تاج پادشاهی روی سر یک آدم بالیاقت باشه روی قبر مثلا شاهزاده(امامزاده) ابراهیم یا شاهزاده حسین یا شاهزاده سگ” حالا بیا به این مردم بگو تاج را چی کار کردید/ نه با رفراندم نمیگن تاج را چی کار کردند راه به کرسی نشاندن پادشاهی گلوله است البته یک تجویز دیگه هم دارم و اون (آخونده)آره به خدا بیشتر از همه سربازهایی که تا حالا ایران به خودش دیده کار کرده”من از شما میپرسم کدوم سرباز مثل امثال (بابک یا مازیار یا…)تونستند بیش از نصف جوانان ایرانی را بی دین که هیچی بی خدا کنند”به راستی کی میتونست/ درود بر آخوند سلام پادشاهی که قراره اون تاج را روی سرش بزاره بر این موجودات هزار وچهارصد سال آبرویی که سعدی توی شعر همچو شکرش آورده بود مولانا بهش لباس عرفان پوشانده بودو… آخوند توی همش رید باور کنید اگر من قرار باشه علیه اسلام بجنگم وبه من بگند یار گیری کن از بین هر دلاورمردی که دوست داری “من آخوند را انتخاب میکنم”سر سگ تو کس هرچی مسلمونه / خوب مسلمونا پاشید برید دوباره با این گرونی ها دست وپنجه نرم کنید تا آدم بشید من هم سعی میکنم تا اونجا که میشه زیر بغل آخوندا بگیرم تا حسابی توی ربش وپشمتون برینه.

 3. به نام “آن”
  درود
  بند هشتم : پادشاه
  چنین دان که شاهی و پیغمبری دو گوهر بود در یک انگشتری

  زبان راستگوی ودل آزرمجوی همیشه جهان را بدو آبروی
  سخنگوی و روشن دل و داد ده کهان را به که دارد و مه به مه

  آیین نامه بهرام گور :

  همان راست داریم دل با زبان زکژی و تاری بپیچم روان
  جهان را بدارم به رای و به داد چو ایمن کنم باشم از داد، شاد

  بند بیانی ۶ – دستمزد ماهیانه پادشاه ۱۰

  تبصره ۵ – مردمی ترین مسئول کشور، پادشاه میباشد که باید آزادانه درمیان مردم و با مردم زندگی کند.

  بند بیانی ۱۴ -… .
  تبصره ۷ – … .

  آینده کشور پادشاهی ایران، بر اساس قوانین کشورداری کورشی و عدالت ساسانی و بر شانه های این انجمنهای برقرار میشود. ما نه محتاج پشتیبانی غرب هستیم و نه دلسوزی سازمان ملل مقتدره را نیاز داریم.

  انجمن پادشاهی بر این باور است که آقای رضا پهلوی (ولی عهد دوران پیش از انقلاب) نه تنها شایستگی هیچ گونه سمت دولتی، مبارزاتی و ملی را ندارد بلکه فعالیتهای ایشان در دو دهه پیش بر خلاف منافع ایران و در خدمت دشمنان ایران بوده است.

  بنیانگذار و چهره سرشناس انجمن پادشاهی دکتر فرود فولادوند است که در ۱۵ سال گذشته به صورت آشکار و بی پروا قرآن، که قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است، را برای ایرانیان و جهان بازگشایی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *