سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / اگر همین الآن رفراندوم بگذارند

اگر همین الآن رفراندوم بگذارند

در روزهای گذشته گفته بودم که دشمن سعی می‌کند مسائل فرعی را به عنوان مشکل عمده در اذهان بقبولاند تا از مسائل اساسی منحرف شویم که البته بعضی دوستان بر آشفتند، در جنجال اخیر که نیروی انتظامی آفریده بود، عنوان شده بود که با بستن کراوات برخورد می‌شود و حتی به چندین بیمارستان و مرکز درمانی و شرکت خصوصی اخطار داده شد و به چندین فروشگاه لباس حمله شد، اکنون معاون اجتماعی نیروی انتظامی اعلام کرده مشکلی با استفاده از کراوات نداریم

یک هواپیمای آموزشی در قزوین سقوط کرد و دو نفر کشته شد، همین، نه دلیلی و نه هیچ توضیح دیگری.

50000 تن نهاده مرغ گم شد، یعنی پنجاه هزار تن غذای مرغ داری که با دلار دولتی وارد شده بود و قرار بود بدهند به مرغ‌ها تا بزرگ شوند و با قیمت 4700 تومان بخوری مشان، گم شد. دیگر در ایران باید به اعداد بزرگ عادت کنیم و زیاد تعجب نکنیم که پنج هزار ماشین ده تن، چطوری می‌شود بارش گم شود.

اول گفته شد سفیر سوریه گم شده، بعد گفتند سفیر سوریه جدا شده بعد معلوم شد سفیر سوریه جدا شده و آخرش دولت کپی کار سوریه اعلام کرد که اصلاً قبل از گم شدن و اخراج شدن و پناهنده شدن، اخراج شده بوده.

لاریجانی رییس مجلس و برادر رییس قوه قضائیه و برادر مشاور رهبری در امور حقوق بشر و برادر رییس دانشگاه پزشکی تهران و … اعلام کرد که رابطه با عربستان باید حل شود، در روزهای گذشته بارها شنیده بودیم که پادشاه عربستان دارد می‌میرد و این می‌شود مقدمه ظهور ناجی بشر حالا معلوم نیست اگر ما رابطه مان با عربستان خوب شود بعد تکلیف اون پیش گویی ها که می‌گفتند آن حاکم جائر همان ملک عبدالله است چه می‌شود.

گوشت چرخ کرده ماهی در مغازه‌ها شروع کرد به فروخته شدن، در اقدامی سر خود گوشت ماهی کیلویی ده هزار تومان در فروشگاه‌ها فروخته می‌شود. قبلاً که جلوی چشممان ماهی قباد را به عنوان بچه ماهی شیر و کوسه ماهی را به عنوان فیله ماهی میفروختند الآن معلوم نیست وقتی چرخش کرده باشند باید فکر کنیم داریم چه چیزی می‌خوریم.

وقتی به خبرهای خارجی می‌رسم می‌خواهم سرم را بکوبم به دیوار. تو را به مقدسات یا هر چه می‌پرستید یا هر چه دوست دارید قسمتان می‌دهد بروید فایل‌های صوتی دکتر نوری زاده طی همین یک ماه پیش را گوش کنید. من نمی‌دانم چرا این آدم از رو نمی‌رود، دائم دارد پیش بینی و تحلیل اشتباه می‌دهد اما بعدش چنان پررو پررو حرفش را بر می‌گرداند که آدم می‌ماند انگشت به … بابا یکی به این‌ها حالی کند اگر همین الآن رفراندوم بگذارند و سازمان ملل و تمام کشور های دنیا هم نظارت کنند همین جمهوری اسلامی رای می‌آورد. شما که خارج هستید اصلاً انگار از درون مملکت و میزان جهل و خرافه و فقر خبر ندارید. اصلاً دموکراسی را برای جهان سوم نساخته‌اند، این قدر تز های الکی ندهید و با این کارهایتان سی سال دیگر به عمر این حکومت نحس اضافه نکنید.

دوستان عزیزی که برای ناجی ما درخواست لایک می‌کنند آیا خبر دارند در رفراندوم یک استاد علوم سیاسی دانشگاه یک رای دارد و یک روستایی که در سفرهای استانی دنبال ماشین مموت می‌دود هم یک رای؟

زنده و پاینده باد ایران من

خداوند عشق نگه‌دارتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *