سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / بحث زودهنگام کاندیداتوری

بحث زودهنگام کاندیداتوری

درود به هم رزمان. من ژکان آخرین خبرها از درون حصار را به اطلاع شما می‌رسانم

طبق گفته های صالحی وزیر امور خارجه که گفته اگر سوخت نیروگاه تحقیقاتی تهران را به ما بدهند ما اصراری بر غنی سازی نداریم و از آنجا که سوخت بیست درصد فقط به درد راکتور تحقیقاتی دانشگاه تهران می‌خورد، معلوم می‌شود که حد اقل جناحی در رژیم به دنبال توافق با دنیای آزاد هستند.

متأسفانه تحریم‌ها همان طور که در تحلیل‌های دوستان گفته شده بود علاوه بر حکومت بر مردم و هم میهنان نیز فشار مضاعفی وارد می‌کند همان طور که اکنون بحث گرانی‌ها خصوصاً گرانی کرایه خانه و مرغ و … بسیار شنیده می‌شود. دولت کریمه هنوز فکر می‌کند که با یک دستور دادن یا تحدید کردن می‌تواند قیمت‌ها را به وضع قبل برگرداند.

بحث کاندیداتوری که زود هنگام آغاز شده بود همچنان ادامه دارد. اما من عقیده دارم سه ضلع اصلی فقط وجود دارد. یک ضلع که قرار است اصول‌گرایان مدرن و اصلاح طلبان باقی مانده را رهبری کند شامل قالیباف. یک ضلع که قرار است پرچم ولایت را بلند کند و قشر سنتی را جذب کند شامل لاریجانی و محسن رضایی و ضلع سوم که به رهبری مشایی حرکت می‌کند و به موقع پشتوانه های مجهول مالی و استراتژیک خود را رو می‌کند و هنوز مشخص نیست شاخصه‌اش چه کسی است.

در بیرون از مرزها مبارز ین واقعی که از سمت هیچ قدرتی حمایت نمی‌شوند چون حاضر نیستند وطن خود را به حراج بگذارند، کماکان با مشکلات جامعه می‌سوزند و در دیگر سو وطن فروشانی هستند که در حال تقسیم وطن قبل از قربانی شدن و به مسلخ رفتن هستند و مستانه به طبل جنگ و رفراندوم می‌کوبند.

هم رزمان به هوش باشید، آموزه های استاد فولادوند و راهنمایی‌های جمشید عزیز را به گوش جان بشنوید و به آمادگی خود برای روز مبارزه بیفزایید. یادمان نرود زمان پرستش و رگ گردن باد کردن برای اسم‌ها و شعارها گذشته و فقط آزادی مام وطن نقطه مشترک همه است.

خداوند عشق نگه‌دارتان

یک دیدگاه

 1. به نام ایزد 1 تا
  درود
  تحولات زیادی در عرصه انسانی در حال تجلی است . با توجه به اثرات مخلوقات ایزد دانا بر آفرینش با تمرکز بر سایر ساختارهای آفرینش هم می توان اموری را ادراک کرد.
  مانند گمانه زنی های کلیسای احمق شیطان پرستان در مورد 21 دسامبر2012 یا مایاها یا دست نوشته های داوینچی یا نوستراداموس و یا سایر گمانه زن ها .
  جدای از این که صحت هر گمانه زنی چقدر است که بسته به خلوص و مهارت فرد گمانه زن می باشد ، آنچه که می دانیم و بر آن می توانیم مسلط باشیم “اراده” انسان است.
  “اراده” و قدرت انتخاب در هر برهه ای از زمان می تواند بسیاری از پیش فرض ها را تغییر دهد . چنانچه مثلا بلقیس خانم با اراده خودش وقتی عظمت و حکمت شاه سلیمان رو می بینه تصمیمی می گیره که هم خودش نجات پیدا میکنه و هم سرزمین تحت امرش بعدش که گویا حال و هولی راه میفته و عروسی و از این حرفا … .
  در این شداید روزگار ما که م سلمان و غیر مسلمان و مسیحی و یهودی و زرتشتی همه یه چیزایی می پرونن تو جو زمین ، خیلی مهمه که “خرد ورزی ” تعطیل نشه.
  ایر.ان بانی تنها با حمایت های “آن” و خردورزی توام با اراده می تونه رهایی بخش برای فرد و یا جمع باشه .
  حالا 1 عربی توی مکه بگه من فلانم . خب که چی؟ به من نوعی چه ربطی داره ؟
  یا 1 عجمی هم پاشه بگه منم فلان بن فلانم . خب اروپایی هه و یانکی هه میگه منو سننه؟
  بعدش اصلا کی باور میکنه ؟ کی ؟
  یه سری اسکل اصلا بگن ماها فلانیم . چی میشه بعدش ؟ این همه حروم زاده و میمون و خوک توی عرب ستان سقوطی و سایر سرزمین های خاورمیانه.
  این همه پشگل منش از جنس زوری زاده و … .
  اونطرف جادوگرای سیاه که نه من نه تو نه اجدادمون نمیشناسیمشون چون ضمیر مستتر هستند .
  مثل جادوگر حروم زاده ای به نام john dee که به اون ملکه زنازاده خدمت میکرد.
  اینا همه منتظر من و تو وخسرو وداوود و داریوش و بهروز و روزبه هستند که جلسات فلسفه و خرد و … ترتیب بدیم بعدش بگن : آخی شما ها عجب گوگولی مگولی هایی بودید ، ما شمارو نمیشناختیم حالا که شناختیم بوس بده لب بده حکم و دستور بده .
  نه عزیز هم وند .
  منافع و لذایذ متنوع که اینا بهش آغشته شدن به اذن آتش عشق با شمشیری نادر یا تبری بت شکن می تونه حل وفصل بشه.
  و امیدواریم سایر انسان ها که خرد رو تعطیل می کنند و در عرصه خردورزی تبعیت از سایر انسانها می کنند حداقل از افرادی تبعیت کنند که باعث بدبخت ترشدنشون نشوند.
  ما و سایر دوستان آنچه را که باید بگوییم و در توانایی مان هست گفتیم و میگوییم و خواهیم گفت .
  انتخاب با انتخابگر است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *