سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / یک هفته خبر

یک هفته خبر

درود به همرزمان
من ژکان، آخرین خبر هاو درد دلها را از درون وطن به اطلاع شما می رسانم
در روزهای گذشته تحرکات مربوط به ریاست جمهوری آینده ادامه داشت .
بازیهای سیاسیون خارج و داخل کشور روز به روز پیچیده تر می شود . اپوزوسیون نا آگاه و نفوذی های حکومتی اصرار فراون در به بیراهه بردن مبارزات دارند که به اختصار و بدون کنکاش درنیت واقعی شان به آن می پردازیم .این مسائل  به این دلیل عنوان نمی شود که خود موجب رنجش دوستان و کش پیدا کردن بحث خواهد شد که خودبه بیراهه  و هرز رفتن انرژی مبارزین منجرمی شود .
رهبران خود خوانده جنبش سبز که در دیار سبز اروپا و آمریکا به مبارزات خود ادمه می دهند بدون آنکه خطری متوجه شان باشد ، برنامه جدیدی برای ما تدارک دیده اند ، دوباره آمدن به خیابان ، همین! نتیجه این عمل کتک خوردن چند نفر ، در سایه ماندن مشکلات معیشتی مردم، گرفتن بودجه اپوزوسیون از طرف رهبران جنبش سبز از ….
همچنان صحبت از اتحاد اپوزوسیون است  که البته فقط صحبت است و لا غیر ، نتیجه؟ هیچ و یا کاش که هیچ ، قرار است ماریا یا همان معصومه ابتکار یعنی سخنگوی دانشجویان تسخیر کننده لانه جاسوسی و کسی که در زمان خاتمی مسئول محیط زیست بود و پسرش با محافط به مدرسه می رفت و هر جا قرار بود جوانان بروند ، او بود که میرفت ، از سفرجوانان مخترع  به مالزی تا سفر جوانان ایرانی به لندن و ونکوور و … ، او بود که میرفت ، حضور داشته باشد. عبدالکریم سروش ، کسی که برای اولین بار دست به کتابهای درسی برد و کتابهای دینی دبیرستان را از سر تا ته برگرداند و نقش مهمی در حذف و اخراج معلمین و مدرسین ایرانی داشت حضور فعال داشته باشد. تمام آن آقایانی که از ابتدای انقلاب نقش مهمی در تثبیت این رژیم و غارت ایران داشتند نیز حضور دارند . مجاهدین خلق که از پاپ کاتولیک تر هستند نیز سعی دارند حضور داشته باشند. تمام ژنرالها و درجه دارهایی که مملکت را دو دستی تقدیم آخوندها کردندو الان یا پمپ بنزین دارند و یا سوپر مالکت ، قرار است حضور داشته باشند . من نمیدانم چطور است کسانیکه  باید به جرم سالها خیانت به این کشور و مردم محاکمه شوند هم اکنون کرسی تحقیقاتی در دانشگاههای اروپا و آمریکا دارند.
به لطایف الحیل قرار است جنبش در بین هیاهو گم شود . زمانی که استاد فولادوند به نقد دین و اسلام ، نشسته بود تمام این اپوزوسیون میگفتند که دارد به اعتقادات مردم توهین می شود اما همین روشنفکران چه راحت در دام اطلاعات حکومت آخوندی اسیر می شوند و تمام مبارزه و مبازان را به خاطر یک آهنگ ( نقی) به بیراهه میبرند. عین زمان بچگی که بابا پول یک توپ دولایه را میداد و مارا به کوچه میفرستاد  تا تریب …….
وای بر ما ، وای بر ما ،وای برما … شعار ما این است ، موسوی و کروبی را آزاد کنید . موسوی کسی که پایه گذار رنگ زدن دست آستین کوتاه ها بود و زمان او کله دانش آموزان را در وسط خیابان با ماشین اصلاح چهار راه میزدند. کروبی همان کسی که در بنیاد شهید بیشترین دزدیها و بد ترین جنایات را مرتکب شد . به خداوند عشق قسم همان زمان که میگفتند گنجی در زندان اعتصاب غذا کرده و درحال مرگ است من میگفتنم تا چند روز دیگر او را به خارج میفرستند و یک لیدر از او میتراشند.
هم اکنون صحبت های یک خود فروش را گوش میکنم که میگوید این رژیم کروات را ممنوع کرده ولی نمیگوید همین رژیم در زمان و به دستور بنی صدر کراوات را ممنوع کرد ، همان جاسوس اسرائیل در فرانسه ، هم آن کسی که یک چمدان اسناد برده و هر ماه یک برگش را «کپی پیست» می کند که مطلب کم نیاورد.
اگر من میدانستم که از اینها آبی گرم می شود ذره ذره وجودم را نثارشان می کردم اما میدانم که مبارزین راستین ، مبارزه می کنند و خود فروشان خود فروشی .
من از فردا حاظرم سرباز نوریزاده باشم به شرطی که در رسانه از نشستن کنار خلخالی و محاکمه فرماندهان ارتش عذر خواهی کند . من خاک پای نوریزاده می شود به شرطی که در رسانه بگوید اشتباه کرده که معاشقه اینترنتی کرده و از ملت عذر بخواهد نه اینکه رندانه از کنار آن بگذرد. آقای نوریزاده برادر شمابخاطر اوردوز مرد نه بخاطر آلودگی هوا ،از آلودگی هوا بگو که خوب میگویی اما از آن برای خودت لباس ندوز . آقای نوریزاده دختران ایران در وطن اسیرند اما خواهشن در دلسوزیهایت تصویر سینه های لختشان را از ذهن بیمارت دور کن .
من سازگارا را دوست خواهم داشت اگر بگوید که در راستای تحکیم و تثبیت این حکومت ظلم وفساد چه کرده و اعتراف کند که راهکارهای غلطش جان و آزادی بسیاری را در ایران گرفت .
من مسعود و مریم را نیز می بخشم اگر اعتراف کنند که خود را به دشمن ایران فروختند و اعتراف کنند که تحلیلهای غلطشان خمینی را خمینی کرد و اعتراف کنند که روسری و نماز خواندشان فیلم است .
راه رهایی ایران ، آگاهی بخشی و دوری از هر نوع تعصب و پرستش است ، پرستش مختص وطن ، آزادی و خداوند عشق است و لا غیر.

خداوند عشق نگهدار تمام وطن دوستان راستین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *