سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / پشتیبانی صدا و سیما از «کژدم»

پشتیبانی صدا و سیما از «کژدم»

دیروز ۲۰ تیر ۱۳۹۱ (معا.) بیانیه آقای «کژدم» در سایت وبگردی ۲۰:۳۰ صدا و سیما جمهوری اسلامی منتشر شد. [اینجا]

آقای «کژدم گزنده» که در چند ماه اخیر با بیانیه های گوناگون در شبکه اجتماعی «فیس بوک» هواداران انجمن پادشاهی ایران و هواداران استاد فرود فولادوند را به برپایی دوباره یک «انجمن پادشاهی» دیگر از نوع خود فرا میخواند، امروز در این بیانه جدید خود که علاوه بر وبلاگ اش، مورد پشتیبانی خبری جمهوری اسلامی نیز قرار گرفته است نخستین هدف خود را «نابودی تشکیلات تندر» میداند. او اعلام کرده است که تا تشکیلات تندر و شخص جمشید شارمهد از پردیس سیاسی ایران پاک نشود ایشان «انجمن پادشاهی» خود را نمیتوانند درست کند.
شتابزدگی رسانه خبری ۲۰:۳۰ جمهوری اسلامی و ذوق زدگی آن از آنروست که تا کنون فعالیت های اطلاعاتی و تبلیغاتی رژیم علیه «تندر» به پیروزی نرسیده است.

در سال ۲۰۰۹ میلادی تارنمای takavaran-tondar.tk پس از به دست گرفتن کنترل آن از سوی رژیم به یکباره حملات شخصی را همزمان با تبلیغات علنی رژیم علیه مسولین تندر در خارج از کشور بخصوص شخص جمشید شارمهد آغاز کرد. این تارنما امروز دیگر وجود خارجی ندارد.

اندکی پس از آن رژیم و همپیمانان مسلمانش تارنمای تندر-دات-نت را ویژه حمله و لجن پراکنی علیه «تندر» و شخص جمشید شارمهد راهاندازی کردند. این سایت قرار بود مرکز داستانهای «فساد و بی ناموسی» تندر و اعضایش بشود. امروز این سایت تبدیل به یک سایت قرآنی و بی خطر برای جنبش آزادیبخش ما شده است.

در هم آن سال ها نیز حملات تبلیغی صدای آمریکا با پشتیبانی عناصر رانده شده از انجمن نتوانست جلوی گسترش نیروی «تندر» را بگیرد. آنها همه رفتند و «تندر» ماند.

امروز تجربیات ما نسبت به سه سال پیش افزایش پیدا کرده است. حملات فزاینده دشمن، از توان ما نکاسته است، بلکه ما را آبدیده کرده است. روشهای سازماندهی و دستورات امنیتی ما بهینه شده است.

ناگفته نماند که ما نیز با دشمنان خود هم نظر هستیم که سازمانی که نتواند از پس حملات دشمنانش برآید حق حیات ندارد و باید از صحنه سیاسی حذف شود.

انتشار بیانیه آقای «کژدم» در صدا و سیما را به ایشان شادباش میگویم و میگوییم: ای سامری! تنهايي عظيم، عذابت بس!

 

بیشتر بخوانید:

توفان در فنجان آب پاسخ به «مبارزین دلآور» سرزمین «فیس بوک»

شبیه سازی، توطعه جدید سازمانهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی

 گاری به گل نشسته اصلاح طلبی

یک دیدگاه

  1. چندروز پیش چند جمله خوب بهش ازطریق وب لاگش ارسال کردم.خصوصا با اون یارمتی گفتنش!هاها
    اما کژدم یا میترسه اون کامنت ها رو روی وبش انعکاس بده وجوابی داشته باشه ویا وب لاگش دوجداره هستش وحرف های حسابی مابین اون جداره ها تلپی اون پایین میافته.هاها
    حالا کی اونو برمیداره!؟الله اعلم.قربون خدابرم.پول رو به کی داده وعقل رو به کی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *