سرخط خبرها
سرآغاز / اسلام اهریمنی / مسلمانان الله اکبرگویان سر بسیاری از اسیران را بریده و می برند

مسلمانان الله اکبرگویان سر بسیاری از اسیران را بریده و می برند

واژه دروغ و فریبکارانه ( بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ )
مسلمانان الله اکبرگویان سر بسیاری از اسیران را بریده و می برند، ایرانیان نخستین کسانی
بوده اند که بدست مسلمانان تازی الله اکبر گویان سر از بدنشان جدا شد ،
امرالله می آید منظورش( روز قیامت )است وعده سر خرمن با این حرف کلاه میگذاره سر مردم ،( و باز هم شخص سومی می گوید پس بنابر این سخن الله نیست )الله ملائکه جان داری را برای هرکس که بخواهد به پایین می فرستد تا بگوید هیچ الهه یا بتی جز من وجود ندارد..
النحل(۱)

فایل آوایی این برنامه:
[1]

9 دیدگاه ها

 1. ضد عن قلاب

  ریدم تو چسلام و قرعن

 2. شما چرا بیخودی بحث میکنید کلا اگه تاریخ تمدن رو نگاه کنید متوجه میشید که ازقدیمی ترین تمدنها سومریان کتیبه هایی کشف شده که نشون میده همین داستان خلقت رو به یک شکل دیگه بیان کرده و کتابای اسمانی در کل ازروی هم تقلید کردند و با کمی تغییر تا به قران رسیده و اگه قرانو با مثلا تورات مطابقت بدهید متوجه میشوید خیلی شباهت دارند ابتدا که تمدن بوجود امده حاکمان و ثروتمندا برای اینکه بتوانند به مردم و طبقه فقیر جامعه حکومت کنند دین رو بوجود اوردن و ازش حمایت کردند و یه عده ادم ساده هم باور کردند که اخرت وجود داره ونمیتوانند حقیقتو ببینند فقط کافی یکم تفکر کنید

 3. روزبهان ٣٠٥٠

  با درود به همه برادران و خواهران ازاده
  شيوه رفتارمسلمانان در بيان حقايق به اين گونه است اول تمسخر دوم دشنام وتهديد سوم ضرب و شتم
  در جواب اين حجت الاسلام سطح دو بيسواد ، شما كه به ما ها مي گوييد بيسواد اول به خودتان زحمت بدهيد سطح سه را تمام كنيد كمي در كتابهاي دكتر امامي و كاتوزيان و لمعه دمشقيه در بحث ارث مطالعه فرماييد با مثل زنهاي سليطه جيغ بزنيد.
  در جواب اين بلوچ هم مي گويم كه كل اين سيستم شيعه شما محمد جزيني كه يك ملا يي در سوريه بود به درخواست اخرين فرمانرواي سربداران سريعا نوشت بعد بقيه هي تفسير كردند،چرا عين پتياره ها رفتار مي كني،رسول اكرم تون كه بعد غذا انگشتاشو مي كرد تو دهن بي بي فاطمه زهرا موقع بيكاري هم زبونش و ميكرد تو دهن خانم صديقه طاهره ، شما ها بشينين درساي حوزه را بخونيد بعد جوش بزنيد
  اگر ما كافر بيسواديم هر جا ي اصول فقه تون كه از منطق ارسطو دزدين و عشقت كشيد باهات بحث ميكنم
  اگر هم سوادشو نداري حاضرم با چاقو اسلحه شمشير هرچي بخواي باهات دويل كنم
  اخه پفيوز تو مادر به خطا بگو اين حقيقت شريعه و متشرعه رو از كجاتون اوردين
  اخه اين اخوندا مي گن اگه يه مدت چند نفر بگن ١٢ ظهر شبه ، شب ميشه
  به اون خدايي كه من قبولش دارم و تو نداري منطق تون فحش و زور ، كه تاريخ نشون داده زور دوام ندارد.
  درود به هرچي كافر بيسواده

 4. بلوچ لوچ ولدزنا کس کش مادر شما ها خبر ندارید که سلمان کس کش حروم زاده مادر جنده اسلام تخمی رو به وجود اورد ومحمد کس کش کونی بچه باز خواهر جنده چه گویی هست ریدم تو تازی نامه {قران کثیفتون} جای شماها توی کشورم برشیا نیست

 5. لعنت الله به شما زرتشتیان کثیف.البته شما حق دارید چون فکر میکنید اسلام همین جمهوری شیطانی شیعه صفوی جنایتکار است.ای حجت السلام کافر ببین محصول 500سال شیعه بودن و امام زمان کردن چیه!این بدبختها رو تو و امثال توی کافر به این راه کشوندی که دشمنی با الله میکنن.
  مسئول این سایت اگه 1%الله باشد میخوای چی جواب بدی؟؟؟
  لعنت بر آخوند شیعه

  پاسخ:
  حاج آقا شما زیاد جوش نزنید. قبل از اینکه اسلام را به شیعه و سنی و هزار بخش دیگر تقسیم کنی لطفا به بخش تازی نامه یعنی اینجا (یعنی هم آن بازبینی قرآن، نگاهی بینداز اگر خود اسلام و قرآن ارزشی داشت بعد بیا و اسلام را به شاخه های بد و خوب تقسیم کن.

  قرآن از پایه ویران است نه از برگش.

 6. حجت الاسلام

  کافرای بی دین خدا همه شما رو لعنت کنه
  فرود بیسواد هیچ تناقضی توی بحث ارث نیست.
  کافیه کلمات {عول} یا {تعصیب} رو توی گوگل سرچ کنی تا جوابت رو ببینی

 7. چونکه ما تاریخمان بر باد رفت ؛
  هستی وفرهنگمان برخاک رفت؛
  کاوه وآرش همانجاخاک شد؛
  پهلوان کشورم عباس شد ؛
  جای کورش را علی آمد گرفت ؛
  کل آن آتشکده آتش گرفت؛
  رستم و سهرابها گم میکنیم؛
  تازی ناموس خود بت میکنیم؛
  نقش رستم،تخت جمشید خاک شد؛
  کربلا و کاظمین آبادشد؛
  رسم زرتشت را اگر دانی که چیست؛
  عید ما جشن غدیرو فطر نیست؛
  ای عزیزان جملگی همت کنیم؛
  سنت اعراب خاکسترکنیم؛

  پاینده باد ایران، کوبنده تندر
  استوار باد آیین ریشه ای در آریابوم

 8. یكی از اشتباهات قران كه زمینه ساز تناقض گویی هر چه بیشتر اسلامیان گشته, اشتباهات الله در تدوین قوانین ارث اسلام است. با مطالعه ایات ارث پي مي بريم كه در بعضی از فروض مفروض جمع سهم الارث وارثان بیشتر از مقدار كل تركه است .اینجاست كه در قران جواب دو به علاوه دو میشود پنج!!!!.اری الله كه قرانش سرتا سر پر از لاف زنی و خود ستایست از تدوین یك قانون ارث ساده عاجز مانده و بی سوادی خود را با اشتباه در محاسبه یك جمع و تفریق ساده نشان داده است. در ذیل علاوه بر ذكر ایه های ارث با درج چند مثال خواهید دید كه چگونه طبق تقسیم الله جمع سهام مفروض بیشتر از مقدار كل تركه میشود.

  ایه یازده سوره نسا :
  خداوند به شما در باره فرزندانتان سفارش مى‏كند سهم پسر چون سهم دو دختر است و اگر [همه ورثه] دختر [و] از دو تن بيشتر باشند سهم آنان دو سوم ماترك است و اگر [دخترى كه ارث مى‏برد] يكى باشد نيمى از ميراث از آن اوست و براى هر يك از پدر و مادر وى [=متوفى] يك ششم از ماترك [مقرر شده] است اين در صورتى است كه [متوفى] فرزندى داشته باشد ولى اگر فرزندى نداشته باشد و [تنها] پدر و مادرش از او ارث برند براى مادرش يك سوم است [و بقيه را پدر مى‏برد] و اگر او برادرانى داشته باشد مادرش يك ششم مى‏برد [البته همه اينها] پس از انجام وصيتى است كه او بدان سفارش كرده يا د ينى [كه بايد استثنا شود] شما نمى دانيد پدران و فرزندانتان كدام يك براى شما سودمندترند [اين] فرضى است از جانب خدا زيرا خداوند داناى حكيم است (11)

  ایه دوازه سوره نسا :
  و نيمى از ميراث همسرانتان از آن شما [شوهران] است اگر آنان فرزندى نداشته باشند و اگر فرزندى داشته باشند يك چهارم ماترك آنان از آن شماست [البته] پس از انجام وصيتى كه بدان سفارش كرده‏اند يا د ينى [كه بايد استثنا شود] و يك چهارم از ميراث شما براى آنان است اگر شما فرزندى نداشته باشيد و اگر فرزندى داشته باشيد يك هشتم براى ميراث شما از ايشان خواهد بود [البته] پس از انجام وصيتى كه بدان سفارش كرده‏ايد يا د ينى [كه بايد استثنا شود] و اگر مرد يا زنى كه از او ارث مى‏برند كلاله [=بى‏فرزند و بى‏پدر و مادر] باشد و براى او برادر يا خواهرى باشد پس براى هر يك از آن دو يك ششم [ماترك] است و اگر آنان بيش از اين باشند در يك سوم [ماترك] مشاركت دارند [البته] پس از انجام وصيتى كه بدان سفارش شده يا د ينى كه [بايد استثنا شود به شرط آنكه از اين طريق] زيانى [به ورثه] نرساند اين است‏سفارش خدا و خداست كه داناى بردبار است (12)

  ایه 176 سوره نسا :

  از تو [در باره كلاله] فتوا مى‏طلبند بگو خدا در باره كلاله فتوا مى‏دهد اگر مردى بميرد و فرزندى نداشته باشد و خواهرى داشته باشد نصف ميراث از آن اوست و آن [مرد نيز] از او ارث مى‏برد اگر براى او [=خواهر] فرزندى نباشد پس اگر [ورثه فقط] دو خواهر باشند دو سوم ميراث براى آن دو است و اگر [چند] خواهر و برادرند پس نصيب مرد مانند نصيب دو زن است‏خدا براى شما توضيح مى‏دهد تا مبادا گمراه شويد و خداوند به هر چيزى داناست

  در اینجا دو مثال ذكر میشود كه در هر دو مورد جمع سهام از مقدار كل تركه بیشتر میشود.

  الف : وقتی كه وارث زنی یك دختر به علاوه پدر و مادر وشوهر باشد. طبق ایات فوق سهم دختر یك دوم,سهم هر یك از پدر و مادر یك ششم و سهم شوهر یك چهارمی باشد. با جمع سهام مفروض فوق صورت كسر از مخرج افزون میشود.(جمع سهام میشود سیزده دوازدهم)

  ب :وقتی وارث زنی یك شوهر و سه خواهر باشد. فرض شوهر یك دوم تركه و فرض خواهران دو سوم تركه است. جمع بین یك دوم و دو سوم نیز باعث فزونی صورت كسر بر مخرج و در نتیجه فزونی سهام مفروض بر مقدار تركه میشود( جمع سهام میشود هفت ششم) دیدی حالا خاک بر سر الله خاک بر سر همه علمای اسلامی این یکی را دیگه نمیشه تفسیرش کرد مثلا اونجا که خدا زمین وآسمان را توی هفت روز آفرید ملای گی میگه بله هر روزش یک میلیارد سال حساب کن جور در میاد یا اونجا که میگه الله کون کافران را پاره میکنه “قـُطِع دابر القوم الذین …” ملای پوفیوز میگه منظور این الله از دابر نسل و تخم وریشه واز اینجور چیزا بوده به خودش نگاه میکنه دیگه که هر روز نسل و ریشه خودشا میره توی توالت میریزه نسل وریشه اش توی کونشه دیگه این همه گندی هم که زده فکر کردی چیه درود به این تخم وریشه درود وصد درود بر این تخم وریشه که داره مردم را چنان به سرشون میاره که دیگه یادشون بره از اسلام ومسلمونی کسی حرف بزنه

 9. با یک کالبدشکافی ساده در مفاهیم کتاب تازی نامه متوجه حضور یک بیمار روانی در این کتاب می شویم.
  یک بیمار روانی که به طور مستمر از مردم می خواهد او را تجلیل و احترام کنند و بلافاصله سخن خود را نقض و سخنان تکراری و متضاد را بر زبان می آورد.
  نه تنها این کتاب حکم یک سم بشری را دارد , بلکه باعث مبتلا شدن میلیون ها انسان به انواع و اقسام بیماری های روانی و … می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *