سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / نامه به پادشاه آریامهر

نامه به پادشاه آریامهر

به نام ایزد.

شاه

درود خدمت شما شاهنشاه آریامهر، چندی است که نامه نویسی به رهبر جمهوری اسلامی مد روز شده است. چندی است که هر نابخردی به اهریمن زمان خامنه ای نامه می نویسد. این نامه نگاری ها همگی سر در یک آخور دارند و آن هم چیزی جز، از حفظ  اسلام و رژیم اسلامی نمی باشد.

شاهنشاها  آن زمان که همه به شما پشت کردند، هیچ دلسوزی پیدا نشد که به شما نامه بنویسد، هیچ وطن پرستی از دلسوزی و نظر به حفظ  و دفاع  کیان ایران، پادشاهی، به شما نامه ننوشت و از شما نخواست که برای حفظ پادشاهی کاری انجام بدهید.

شاهنشاها زمانی که از ارتجاع سرخ و سیاه کلام برداشتید، همه ایرانیان سرمست از خیانت به ایرانزمینمان شده بودند، هیچ کس به ایران و ایرانیت فکر نمی کرد، همه دست به دست هم دادند تا تیشه به ریشه ایران و ایرانیت بزنند، در آن زمان که شما نیازمند به نیروهای وفادار و وطن پرست بودید متوجه شدید که تنها هستید. از انقلاب سفید که شما با قدرت، سند بردگی زنان و مردان ایرانی را پاره کردید، کسی از ایرانیان با فکر و خردمند، به شما افتخار نکرد، بلکه همگی دست به نمکدان شکنی زدند، دست به ریختن آب به آسیاب دشمنان شما زدند. متاسفانه من به هیچ وجه نمی توانم درک کنم، به چه علت همه کسانی که تجددگرا و با نظامهای دموکرات آشنا بودند حاضر به پشتی بانی از خمینی و ایده حکومت اسلامی اش شدند. همه ملت ایران دست به دست یکدیگر دادند تا فره ایزدی را از ایران بیرون کنند و راه را برای اهریمن هموار.

امروز هم بعد از سی و سه سال حکمرانی اهریمن بر ایرانزمین شاهد آن هستیم که  دژخیمان به تکا پوی بیشتری افتاده، و با نامه نگاری به اهریمن سعی در نشان دادن راه نجات جمهوری اسلامی هستند. جمهوری اسلامی، که با وارد آوردن بدترین ضربه ها به ایران تبدیل به سرطانی شده است که نفسهای آخر خود را می کشد، در نظر این دژخیمان هنوز باید دارای  زندگی بیشتری باشد، به همین دلیل از هر مزدور و نیرویی استفاده می کنند، تا جمهوری اسلامی را زنده نگه دارد. از رادیو های خارجی گرفته تا مخالفان نظام چه در داخل و چه در خارج همگی دست به انتقاد نظام سیاسی زده اند، برای اینکار یکسری مانند نوری زاد نامه مینویسند، رضا دیبا در رادیو فردا مصاحبه انجام میدهد، بی بی سی برنامه های گروهی برای انتقاد از رژیم برگزار می کند، و بسیاری دیگر، همه منتقدان از رژیم پایه مشترکشان، سر سپردگی به اسلام است، همه از آخوند بدشان می آید و به ایشان ناسزا می گویند، ولی یک کلام زبان به انتقاد از اسلام باز نمی کنند، حتا آنان که بر چسب سکولار بودن را یدک می کشند.

شاهنشاها همه ملت از دست اسلام شاکی اند، ولی کسانی که ادعای مبارزه برای دموکراسی را دارند سر سپرده اسلام باقی مانده اند، از همین روی است که تا کنون مردم با هیچ کس پیمان مبارزه نبسته اند، و همین هدف دژخیمان می باشد، که مردم ساکت بنشینند و ناظرنابودی ایران به دست تازیان باشند.

شاهنشاها ، انجمن پادشاهی ایران تنها جریان سکولاری می باشد که شمشیر را از رو بسته و به سینه نبرد با اسلام  شتافته است، ما راه آزادی ایران رابا گذشتن از روی جسد اسلام می دانیم و با بازگشایی تازی نامه راه را برای آزاد اندیشی ملت ایران، باز کردیم. استاد فولادوند به ما آموزش داد که انتقام قادسیه با بازگشت به ایران باستان می باشد.

ما درسهایمان را در مقابل ایران انجام داده و خواهیم داد و می دانیم که راه آزادی ایران از باستانگرایی می گذرد و ما به آن ایمان داریم.

 

زنده باد ایران

زنده باد آیین ریشه ای

زنده باد باستانگرایی.

4 دیدگاه ها

  1. مرگ بر اسلام

  2. گور باباي خامنه اي و خميني …. لعنت بر هرچي بسيجي هستش …. همونطور كه اين بيناموسا بعد از انقلاب نخبه هامون رو از جمله نخست وزير شاه رو كشتن بايد بعد از سرنگونيشون تك تك اينا رو كشت … مخصوصا اين بسيجي هاي بي ناموس رو !

  3. تا این مردم خر در این مملکت باشند این مملکت روزبروز ویرانتر و خرابتر خواهد شد از همان اولش هم آخوندها هیچکاره بودند و همه بلاها را همین مردم خر ایران سر مملکت خودشان آوردند و اما خریتهای دهشتناک ملت شریف ایران: میل به مفتخوری و خوشگذرانی بیسوادی معرفتی و شعوری حسادت شدید به گروه نخبه و برتر زنپرستی و پولپرستی غرور کاذب و منیت احمقانه تعصب دینی و مذهبی و در یک کلام بیخردی بیخردی بیخردی…! خدا بیامرز احمد کسروی هفتاد سال پیش مدام این مطالب را فریاد میزد ولی کو گوش شنوا

  4. مرك بر جمهوري اسلامي آرزوي من بازكشتن ايران به دين مادري زرتشت و نابودي اين امام و توله امام هاست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *