سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / نازی و تازی پرستی، ایران ستیزیست

نازی و تازی پرستی، ایران ستیزیست

در زمانهای تاریکی، در زمانهایی که نور ایزدی زیر دست و پای اهریمن سخت گرفتار آمده و نیاز به نیایش به درگاه ایزد و روشن کردن آذر برای توان بخشی به ایزد و مبارزه با اهریمن هستیم، می بینیم که دستهای پشت پرده که قسم خورده و وفادار به اهریمن هستند سر بر می آورند و با یک سری دروغ ها و سفسته بازی های اهریمنی – اسلامی سعی در منحرف کردن، ذهن های جوانان ایرانی دارند، تا نگذارند، ایرانیان به آغوش فرهنگ خویش برگردند. یکی از این راههای پیش گرفته شده از طرف اهریمن پرستان، به وجود آوردن شک و تردید در بین جوانان و گمراه کردنشان نسبت به ایران باستان می باشد.

در نوشتهٌ «ما باستانگرا هستیم»، به اهمیت این مسئله اشاره کردم که امروز آنان که به ایران می پندارند باید راه باستانگرایی را پیش بگیرند، زیرا که ناسیونالیسمی که جبهه ملی و نهضت آزادی پرچم دار آن هستند ریشه گرفته شده از ناسیونالیسم اروپایی هست، می شود گفت که یکی از مسائل نادرستی است که همراه با موج تجدد گرایی مشروطه خواهان به ایران وارد شد بدون آن که یک زمان به موجبات منفی آن بر جامعه  ایرانزمین تفکر شود. ثمره این تفکر ناسیونالیست کپی برداری شده آن است که امروز افراد نا آگاه زمانی که نام هیتلر و مخلوط کردن ایده های ناسیونالیستی، امپریالیستی و نژاد پرستانه را میشنوند، فکر می کنند چون هیتلر از آریایی بودن حرف میزند و ما ایرانی ها هم چون خودمان را آریایی می دانیم پس حرفهای هیتلر همه درست هست و در فردای ایران بدون جمهوری اسلامی یک حکومت ناسیونال سوسیالیست مانند آلمان نازی جوابگوی خواسته های ایرانیان برای بدست آوردن عظمت از دست رفته می باشد، ولی افسوس که این طور نمی باشد. بگذارید نگاه دقیق تری بکنیم به هیتلر و اقداماتش، بگذارید ببینیم از کجا سر چشمه می خورد. به طور خلاصه میشود گفت:

نازی ها نژاد پرست هستند.

تازی ها هم نژاد پرست هستند.

نازی ها فقط به هیتلر و تفکر ناسیونال سوسیالیست اعتقاد دارند و بقیه اعتقادات را باطل می دانند.

تازی ها فقط به الله، محمد و قرآن اعتقاد دارند و بقیه اعتقادات را باطل می دانند.

نازی ها از یهودیان تنفر دارند و نزدیک به ۶ میلیون یهودی از دم مرگ گذرانند.

تازی ها از یهود و عجم نفرت دارند و از محمد تا خامنه ای دستشان به خون اینان آغشته است.

نباید تعجب کنیم، زمانی که در میابیم که  پرفروشترین کتاب در سرزمینهای اهریمن اسلام «نبرد من» هیتلر است درست بعد از تازی نامه (قرآن) پرفروشترین کتاب در دنیای اسلام.  تازیان اگر علاقه مند به نازی ها هستند نه به این خاطر هست که هیتلر خود را آریایی می دانست، بلکه در جنایات هیتلر چهره محبوب خود، محمد را می بینند، و با آگاهی که نسبت به ایرانیان در این ۱۴۰۰ سال پیدا کرده اند، فکر می کنند که می توانند راه بازگشت به ایرانیت را با شخصی منفور مانند هیتلر مخدوش کنند، ولی اشتباه می کنند، چرا که ما هم در این ۱۴۰۰ سال و به خصوص این ۳۳ سال جمهوری اسلامی، با سفستهٌ اسلامی و ریاکاری اشان آشنا شده ایم، ما هم به نهوهٌ خودمان می دانیم چگونه جلوی اینان به ایستیم، برای تشخیص  بین ایرانی و ناایرانی تنها چند خصوصیت کافی است، ایرانیانی که نگاه منفی به یهودیان دارند، از امپراطوری ساسانی بد سخن می گویند، دم از قومیت گرایی میزنند، نگاه منفی نسبت به حضور زنان در جامعه دارند، سعی در کنار هم قرار دادن نژاد آریایی ما ایرانیان و آن چیز من در آوردی نازی ها است دارند(چیزی که امروز انسانشناسان در مورد آریایی بودن آلمانها شک دارند)، سعی در رد کردن وابستگی فرهنگی با ایران باستان دارند، آریایی بودن ایرانیان ا زیر سوأل می برند، شاهنامه را افسانه میدانند، همه اینها نشانه هایی از نا ایرانی بودن و وابستگی به اهریمن اسلام و ماموران پشت پرده می باشد، کسانی که حاضرند ایران را مانند آلمان نازی به خاک سیاه بنشانند ولی اسلامشان از ایران رخت بر نبندد، حاضرند ادعای آریایی و فرزند کوروش آزاد گر یهودیان را بکنند ولی شبانه یهودیان ایران را به خاک و خون بکشانند.

اگر ما به ایران و ایران باستان علاقه مند هستیم باید به یهودیان ایران، زرتشتیان، ساسانیان و تاریخ ایران باستان ارزش بنهیم و از ایشان تا آخرین قطره خون دفاع کنیم، همانطور که گوبلز وزیر نازی گفت: هر اندازه دوروغ بزرگتر باشد از طرف مردم عادی قابل قبول تر خواهد بود.  دوروغهایی مانند این که هیتلر ایرانیان را آریایی می دانسته (که در هیچ جا من سندی از این حرف هیتلر ندیده ام) بگیرید تا اینکه ما ایرانیان با آغوش باز و تنفر از زرتشت اسلام را قبول کردیم، و ارتش اسلام به هیچ وجه به مادرانمان، خواهرانمان، برادران خوردسالمان از فردای شکست قادسیه تجاوز نکرد.

بیایید برای یک بار هم که شده به ایرانیتمان باز گشت کنیم.

زنده باد ایران

زنده باد آیین ریشه ای

زنده باد باستانگرایی.

2 دیدگاه ها

  1. درود.متاسفانه سران جمهوری اسلامی را افرادی وطن فروش و تازی پرست تشکیل میدهند که نه تنها فرهنگ پر فروغ ایرانی که زمانی بر پهنه گیتی پرتو افشانی می کرده را فراموش کرده اند بلکه با گستاخی تمام به ضدیت با ان پرداخته اند تا جایی که اخوند خلخالی کوروش کبیر را حرامزاده وزنباره خطاب کرد.من با نظریات شما که به نوعی یکجانبه و یک طرفه به ناسیونال سوسیالیست ها تهمت های ناروا را روا داشته اید انتقاد دارم زیرا هیچ گاه نازی ها عقاید خود را عقاید برتر ننامیدند وبه هولوکاست که از بزرگ ترین دروغ های بشر برای ایجاد چهره ای سیاه و اهریمنی از نازی ها درافکار مردمان جهان است که امروزه به شواهد و دلایلی بسیار میتوان این واقعه تاریخی را به سادگی از ریشه در اورد اعتقاد دارید من امید وارم قبل از نگاشتن مقاله ای بسیار موشکافانه تحقیق شود. برافراشته باد درفش کاویانی سرخ و زرد بنفش

  2. kamelan dorost goftid ba sepas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *