سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه انجمن پادشاهی ایران به مناسبت سالگرد ترور فریدون فرخزاد

بیانیه انجمن پادشاهی ایران به مناسبت سالگرد ترور فریدون فرخزاد

بیانیه زیر توسط کدبان «جمشید جم» و بانو «همای انجمن» نمایندگان انجمن پادشاهی ایران در کشور آلمان در تاریخ ۱۵ امرداد بر مزار شادروان فریدون فرخزاد در شهر بن، از سوی انجمن پادشاهی ایران خوانده شد.

علاوه بر آن دسته گلی نیز به نشانه احترام از سوی «همای انجمن» بر مزار فریدون گزاشته شد.

هم میهنان

امروز ما بر مزار دل آوری گرد آمده‌ایم که نزدیک به ۲۰ سال پیش، بی پروا شمشیر ستیز با آیین اهریمنی اسلام را، از نیام برکشید و به ما راه و رسم جنگیدن را آموخت .امروز ما آمده‌ایم تا بار دیگر با دلآور مرد، فریدون فرخزاد تجدید پیمان کنیم.

زمانی که فریدون، جنگ ملی را با سخنان تیز خود آغاز کرد، تنها تعداد اندکی از ایرانیاران در میدان نبرد راستین حضور داشتند که دشمن را شناخته بودند. هنوز دانش آموختگان نسل پیشین در پی یافتن خواص ضد امپریالیستی اسلام بودند. هنوز سیاستمداران نظام پیشین در آرزوی نظر لطف قدرتهای غربی بودند و هنوز در جستجوی آخوند خوب در مقابل آخوند بد بودند. هنوز هنرورزان نسل پیش، رسوا کردن اسلام را نشانه بی حرمتی به عقاید مردم می‌دانستند و هنوز سرآمدان جامعه ایرانی، خود، از چنبره خرافات ۱۴۰۰ ساله رهایی نیآفته بودند، چه رسد به اینکه با این رستاخیز ملی همراه بشوند.

امروز پس از دو دهه روشنگری و مبارزه بی‌وقفه ایرانیاران، دیگر کمتر کسی است که خود را با آیین ننگین اسلام همسو بداند. امروز دیگر کمتر کسی است که شیفته تبلیغات ابر قدرت های پشتیبان جمهوری اسلامی بماند. بازگشت به هویت ایرانی روند رشد فرهنگی جوانان این نسل شده است و پیشروی جبهه ایرانخواهی غیر قابل توقف است.

ما امروز، بر مزار فریدون استاده‌ایم، به همرزمان خود نگاه می‌کنیم و سوگند یاد میکنیم که، نبردی را که فریدون بیش از دو دهه پیش آغاز کرده است با شتاب فزاینده به پایان میرسانیم. روانش شاد باد.

پاینده ایران و برقرار آیین ریشه‌ای
از سوی انجمن پادشاهی ایران
بن ۱۵ امرداد ۶۳۷۵ شاهنشاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *