سرخط خبرها
سرآغاز / آموزشی / فراخوان استاد فولادوند برای پیوستن به تندر

فراخوان استاد فولادوند برای پیوستن به تندر

تندر با قدرت هر چه تمام تر با یاری یکایک شما تا مرز پیروزی کامل به پیش برود ، که به پیش خواهیم رفت .
ما کار خودمان را انجام خواهیم داد ولی چه پُر شکوه خواهد بود که شما هم زنان و مردان ایران از گوشه و کنار جهان دست در دست تندر برای نابودی رژیمی که هستی ملی و قومی فرهنگی ما را نابود کرده به پیش برویم ؛ تندر پایان زندگی رژیم ننگین نا جمهوری انیران اسلامی خواهد بود .

 

فراخوان استاد فولادوند برای پیوستن به تندر

5 دیدگاه ها

 1. درود، جوابی که به سوال قبلی ام در همین پست دادین ، قبول می کنیم ( به سوالی که پرسیدم و جوابی که دادین مراجعه کنید) حال سوالات دیگری وجود دارد که من در این دو هفته ای که با انجمن آشنا شدم پاسخش را در وب سایت نیافتم
  1/اکنون تکلیف رهبر انجمن چه می شود؟ مگر شما نمی گویید که انجمن هدفش سرنگونی رژیم است نه حفظ رهبر انجمن . حال انجمن تا کی باید منتظر جناب فولادوند بماند؟
  2/هسته اصلی انجمن که شامل 10 نفر است آیا آنان هستند که در صورت لزوم رهبر جدید انتخاب می کنند؟ و این ده نفر چطور انتخاب می شوند آیا همیشه نامشان مخفی است؟ اگر یکی از اینها فوت کند یا …. انجمن چگونه رفتار میکند؟ در نبود فولادوند تصمیم گیری ها به عهده این ده نفر است؟
  3/رادیو تندر زیر نظر مستقیم انجمن است؟ جمشید شارمهد ، دردانه فولادوند و ایمان عافار جز اعضای انجمن هستند؟
  4/ در آرشیوتون فایلی است که جناب جمشید در تیر 1391 می گوید اگر تا سال آینده ما کاری نکنیم رویای آزادی و… را باید از یاد ببریم آیا این حرف با اهداف انجمن سازگار است؟
  5/چرا فعالیت های انجمن اینقدر کم شده و رو به زوال رفته است؟
  سوال بسیار است اما لطفا به همین سوالات پاسخ کامل بدهید
  پسری 21 ساله از درون میهن

 2. الان آقای فولادوند کجا هستند؟ اگر زندان نیستند فیلمی از ایشان پخش کنید.

  پاسخ:
  استاد فولادوند از تاریخ ۲۷ دی ماه ۱۳۸۵ معا. که آخرین سخنرانی خود را از طریق تلویزون Your TV که در اجاره انجمن پادشاهی ایران بود، در اختفا به سر میبرند. از آن تاریخ به بعد دشمنان انجمن شایعه هایی مبنی بر دستگیری او از سوی جمهوری اسلامی پخش کرده اند که هیچ کدام از آنها پایه واقعی ندارند و هیچ کدام از دلایل معرفی شده از جمله بیانیه «سازمان عفو بین المللی» نیز که تنها نگرانی خانواده ایشان را بازتاب میدهد، درگیری و یا دستگیری و یا کشته شدن ایشان را تایید نمیکند.

  این گونه شایعات که عمدتا از سوی اصلاح طلبان مسلمان و یعضا نیز از سوی سلطنت طلبان خارجه نشین پخش شده است با هدف تحقیر و کمرنگ کردن مبارزات دلآوران انجمن پادشاهی ایران انجام میشود. این شایعات نیز تا کنون هیچ تاثیر در روند گسترش مبارزات ما نداشته است و در مدت این هشت سال که استاد فولادوند در صحنه رسانه ای حضور نداشتند دامنه مبارزات انجن شتاب یافته است که کم نشده است.

  «رادیو تندر» و بقیه بخش های تبلیغاتی انجمن پادشاهی هیچگونه اطلاعی از محل اختفای ایشان ندارند و اگر هم میداشتند پر واضح است که در اختیار عموم قرار نمیداند.

 3. ننگ بررژیم منحوس توتالتیر،ننگ برتازیان وتازی زادگان ؛تالحظی که نام الله جنایتکاردرسرزمین پارس یه زیان رانده می شودپاک سرشتان پارسی ارام وقراری ندارند
  لطفاجهت پیوشتن به انجمن راهنمایم کنید
  پاینده بادفرهنک ومنش پارسی

 4. هر چه مطالب ساخت بمب دارید به ایمیل من بفرستید با تشکر

 5. هر چه مطالب ساخت بمب دارید به ایمیل من بفرستید با تشکر
  xxxx@ymail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *